Ми в Європі ! Надовго ? - Сторінка 2 - Форум
Головна | Ми в Європі ! Надовго ? - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: shef 
Форум » Футбол » Ліга Європи » Ми в Європі ! Надовго ? (Можливі суперники Карпат у кваліфікації Ліги Європи)
Ми в Європі ! Надовго ?
Андрюха-71 Offline Четвер,22:38
І всетаки Сент Патрікс )))
Адміністратори
ДЗЕНЯ Offline Четвер,23:01
Я так і прогнозував -=-
Буде солідний у нас суперник- тим більше після того як вони почуяли смак-=-

Потрібно дома зіграти уважно з ними- головне -непропустити дурного гола--
А вже на виїзді діяти згідно результату першого матчу.
Користувачі
Женя Offline Пятниця,10:07
Шось нас в першому для нас раунді ЛЄ весь час на крайній дикий захід кидає. Нє шоб якісь молдавани чи сябри, шоб можна було виїздний пробіг катнути
Перевірені
dudik Offline Субота,11:47
Андрюха-71,
шкода в Караганду не попали angry biggrin biggrin biggrin
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Неділя,17:46
прийшло надумку таке

:)))

ДиКи проходять Рубін в європерегонах ЛЧ.

Карпати проходять "Святих" .

І ось вєвроперегонах плей офф ЛЄ -- зустрінуться по жеребу Карпати - Рубін????

можливо таке???
Користувачі
Ярік Offline Понеділок,10:04
матч, надіємось, буде мега, викинуть всю злість на ірланців cool cool cool
p.s. Надіюсь, що буде на пробізі фото-та відеозйомка....
Користувачі
KarpatyS Offline Середа,10:18
FCKL | Карпати Львів
Важливо: Збір коштів на лікування друга та побратима

Тарас: прохання для всіх, хто вже почав читати це повідомлення, все-таки дочитати його до кінця і хоч на секунду задуматися над його серйозністю. Я його писав не для того, щоб ви ставили навпроти нього сердечка або лишали якісь свої коментарі, я думаю кожна більш менш серйозна людина зрозуміє мене і просто без всяких слів встане і зробить те, що там написано! Проблема, про яку я буду говорити далі, стосується кожного з нас і , коли ми всі разом її вирішимо, тоді кожен з гордістю зможе сказати "Ми львів’яни - ми найсильніші".
Дуже сильно хворий один з наших друзів "Рижий" ( саме за таким прізвиськом його знає більшість людей на секторі), якщо бути точнішим, то в нього рак. Дехто його знає по тому, що він був активним учасником фанатського угрупування Lviv Citi Firm, дехто по тому, що він активно підтримував команду на виїздних і домашніх матчах, дехто стояв з ним в першій лінії, дехто тренувався разом з ним на регбі, дехто стояв з ним в спарингу на тайському боксі, дехто просто гуляє з ним, дехто його близький друг, але кожен з нас повинен йому допомогти зараз, щоб він знову міг продовжувати тішитись перемогами нашої команди і всім вище перерахованим.
Для того, щоб зробити йому операцію потрібна сума в 100 000 грн. Звичайно,що кожен з нас скаже, що це нереальна сума і ніколи ми її не зберемо, але це елементарно, і я думаю кожен докладеться до цього.
На зборі всіх лідерів фанатських угрупувань було вирішено, як ми це разом зробимо, і я думаю після прочитаного кожен зрозуміє, що потрібну суму ми зберемо за два три дні.

• На матчах із Сент-Патрікс Атлетікс та Ворсклою на вишці буде скринька, в яку кожен з нас зможе внести суму, котру він вважає за потрібну.
• Ми плануємо серйозну розмову з керівництвом і власником клубу, в якій будемо просити про їх допомогу.
• Думаємо, що футболісти теж зрозуміють серйозність питання, а ціною є не мало не багато,а саме життя людини.
• Є певні кошти, які ГО "Завжди вірні" виділяє на організацію перфоменсів на матчі. Усі ці кошти однозначно та в повній сумі підуть на лікування нашого друга.
• Буде створений рахунок в "ПриватБанку", на який кожен з нас може закинути будь-яку суму грошей від 5 грн. і більше . З приводу цього одразу розпишу детальніше, щоб всі розуміли, що це елементарно і потребує від вас всього лиш дві хвилини часу, а не стояння довгих черг в банку.
Ви заходите в будь-яке відділення "ПриватБанку", там знаходите автомат, через який можна поповнювати кредитки або рахунок на телефоні, і вводите дванадцятизначний номер, що буде вписаний тут пізніше. Перевіряєте прізвище, ім’я, по-батькові, вводите суму грошей, на яку б ви хотіли допомогти, і натискаєте "Сплатити".
• Вся сума з квитків на прем'єрі фільму "Останній Аргумент" піде на лікування "Рижого".

Сподіваюсь, що ніхто не засумнівається в нашій чесності і реальності наших почуттів та бажанні допомогти нашому і вашому другові. Кожного дня в мене (Гладіатор) на сторінці вконтакті буде в коментарях до цього повідомлення оголошуватися сума зібраних грошей. Я, як ніколи, вірю зараз в силу нашого фан.руху, і готовність кожного стояти до кінця за свого друга чи то на "махачі", чи на стадіоні в протистоянні з міліцією, чи в такій ситуації, як зараз склалася!
Рекламу про нашу благодійну акцію буде розміщено на каналах і на багатьох сайтах.

Для простого прикладу оголошу звичайну статистику, після якої кожен зрозуміє, що місія , котру ми ставимо перед собою є елементарною, і вже до кінця тижня ми будемо кожен розуміти, що разом - ми сила і виконали її елементарно. Щоб зібрати нам потрібну суму треба елементарно просто комусь не викурити однієї пачки цигарок (яка і так йому шкодить), а комусь не випити енергетик. В нашій групі вконтакті "FCKL| Карпати Львів" є 60 тисяч людей (!вдумайтесь!) , якщо хоча б одна шоста частина переведе на цей рахунок по 10 грн., ми зразу ж зберемо потрібну нам суму, не говорячи вже про більші суми, які люди можуть переводити на цей рахунок і допомогу футбольного клубу!

Дякую всім за розуміння і сподіваюсь на адекватну оцінку.
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Четвер,23:09
"святих" із ірландії пройшли .
Команда отримали позитивні емоції.
Тепер бумм чекати шонам жереб принесе-=- яле що б це небув за суперник-- потрібно зіграти проти нього двічі.
можливо це буде Ліверпуль??? surprised

чи якась інша "пугаловка" wacko
Користувачі
Женя Offline Пятниця,09:37
ДЗЕНЯ? хто б це не був, нехай вони нас бояться
Перевірені
shef Offline Пятниця,11:13
можливі суперники
http://www.fckarpaty.lviv.ua/ua/news/6971/page2.html

всі не прості , думаю попадем на .... Більбао
Модератори
ДЗЕНЯ Offline Пятниця,16:05
П А О К

25 Серпня

Маю до того часу добратись!!!

Додано (05.08.2011, 17:05)
---------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=Y_lOxjaxG1I

Користувачі
KarpatyS Offline Вівторок,17:47
Пропоную завтра перед фільмом зібрати кошти і централізовано придбати квитки.
Перевірені
Женя Offline Середа,10:31
Quote (KarpatyS)
Пропоную завтра перед фільмом зібрати кошти і централізовано придбати квитки.

вхід буде безкоштовним, збір коштів добровільна справа
Перевірені
KarpatyS Offline Середа,15:55
Женя, я про ЛЄ
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Пятниця,12:56
значить так-=-
0-2

самий паршивий рахунок для першого матчу.

Але нічого немає неможливого-=- ми прийдемо-- приїдемо підтримати команду і гравців.

ну а вже гра розсудить-=-
Користувачі
dudik Offline Субота,10:05
cool
Користувачі
Ярік Offline Середа,22:22
а де фото з Греції, з Євровиїзду? на оф. сайті Є, а тут пусто.... cool cool cool cool
Користувачі
Ярік Offline Середа,22:23
Користувачі
Ярік Offline Середа,22:26
Користувачі
shef Offline Пятниця,17:33
завантажив альбом про виїзд в Грецію

http://photo.torba.com/autofans/elada/
Модератори
Форум » Футбол » Ліга Європи » Ми в Європі ! Надовго ? (Можливі суперники Карпат у кваліфікації Ліги Європи)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено