Ідеї для покращення нашого фан руху - Форум
Головна | Ідеї для покращення нашого фан руху - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автофанів » Ідеї для покращення нашого фан руху (прохання без офф топу)
Ідеї для покращення нашого фан руху
KarpatyS Offline Понеділок,13:49
Вчора було сказано багато хороших ідей, які нам варто втілювати у життя.
Пропоную писати в ці темі все, що ми плануємо зробити, шляхи вирішення проблеми/питання, хвалимось результатами biggrin (прохання без офф топу).

З того що я вчора чув, що ми хочемо:
1. вирішити питання закритих воріт перед базою коли автофани вітають команду.
Вирішення цієї проблеми стане розмова з Гладіками щодо того щоб цього більше не повторилось. Думаю це питання зможе вирішити Галичанин або будь-хто з автофанів хто буде на зустрічі 12.
2. нам потрібен нормальний (платний) сайт.
Щоб це вирішити потрібно, щоб Сафрон оголосив скільки ми можемо потратити, а хто хто в цьому шаре підказав скільки нам це обійдеться. Можливо залучення коштів Гладікв тобто клубу?
3. нам потрібно більше фото та відео матеріалу з пробігів.
Ми вже почали знімати пробіги (але поки лише я та Вітя), треба, щоб це стало постійним. Крім того Шеф має тел Тараса Чучмана з яким попробує домовитись на матч з Металом.
4. По можливості залучати на кожен пробіг гравців Карпат (дискваліфікація/травма), якщо не вийде гравців дублю.
Щоб втілити цю дуже хорошу ідею, як для нас (думаю всім набагато цікавіші поганяти з "зіркою" на борту smile ) так і для взагалі піару наша фан руху, потрібно максимальне зусилля усіх. Крім того треба це питання підняти на раді 12.
Якщо все вийде думаю і знімати нам буде що і запросити канал для сюжету коли на пробігу футболіст буде не складно.

Дуже велике прохання активно писати свої думки.
Перевірені
Андрюха-71 Offline Понеділок,14:03
По першому пункту згоден . Ворота не мають закриватись.
По другому на половину. Сайт потрібен,але: в жодному випадку не узалежнюватись від будь-кого,так як потім це вилізе боком,як в блокуванні роботи самого сайту,коментів,критики і.т.п. і в подальшому неможливості розміщення власної інформації,реклами,яка може бути необхідною ТІЛЬКИ АвтоФанам. Виняток - стовідсоткове адміністрування сайту АвтоФанами.тобто доступ до нього виключно наш.
По відео,не знаю.Не думаю,що нам бракує висвітлення по ТБ. Хоча це не проблема організувати коли необхідно.
Адміністратори
shef Offline Понеділок,14:10
по Металу є декілька ньюансів
1. старт з Бомби , а назад з бази кудою поїдем стане відомо ... на базі
2. піро до матчу врядче приїде
Модератори
shef Offline Понеділок,14:21
по зауваженнях Ореста
1. безумовно правильно
2. не розумію чим поганий даний сайт ? я не думаю що зміна сайту дасть ІСТОТНИЙ ПОШТОВХ до відвідування сайту , близько половини автофанів тижнями або місяцями не відвідують сайт і близько половини з тих що відвідують особливо не заморочуються ( максимум привітання або смайлики ) , отож акетивних юзерів є 10% і гіперактивних 10% і справа не в сайті , а в нас самих
3. матерял трохи є , так його не багато , але навіть те що є не розвиваємо
Модератори
KarpatyS Offline Понеділок,14:40
Quote (Андрюха-71)
По відео,не знаю.Не думаю,що нам бракує висвітлення по ТБ. Хоча це не проблема організувати коли необхідно.

Тут питання не про ТБ, а більше для себе.
Перевірені
Андрюха-71 Offline Понеділок,15:39
shef,
ПРО САЙТ
Діло не у відвідуваності самого сайту чи збільшення учасників форуму.. Просто потрібно вияснити питання можливості розміщення реклами на ньому. Хоча це також не не часі,так як ще ведеться робота в цьому напрямку.Коли стане питання реклами,тоді і будемо щось робити. Це питання думаю немає смислу піднімати до зими. А з другого кола побачимо.Хоча кожна обновка завжди радує око ) Все залежить від ціни питання)
Адміністратори
shef Offline Вівторок,09:55
ідей фонтан (((

фото з останнього пробігу http://photo.torba.com/autofans/karpati-goverla-211012/
Модератори
KarpatyS Offline Вівторок,10:48
shef, зато як спілкувались то казали що більше половини постійно на форумі...
Перевірені
shef Offline Вівторок,10:53
KarpatyS,

і не говори ...

в альбомі фотки Віктора , докинь з свого фотіка
Модератори
Ярік Offline Вівторок,11:17
Ідеї... я не думаю, що від того, що нам відкриють ворота на базі нам чи їм стане легше... Тим паче виходять вони не так як на старій базі, по пару чоловік, а одразу вся команда...

нормальний платний сайт... ну чого, нормально коли в 10-х користувачів буде такий сайт, цілком прілічно, я б так сказав. Людей, які систематично відвідують цей сайт пожна на обох руках перерахувати)))) Тому не знаю. чи варто просто викидати гроші на вітер.

Стосовно фото-та відеоматерілів цілком згідний. Потрібно робити нарізки з кожного пробігу. Полтава може. а ми що, гірші. Можливо хтось має камеру, на крайній так як і раніше, частково на фотоапарат знімати. частково брати відео з відеореєстратора. Вітьок то все буде монтувати. Або Лакі повернути на пробіги, він же на камеру завжди знімав...

Толкових ідей щось мало.. Залишилось пару матчів, а далі, практично як завжди, глухо аж до початку другого кола....

Ось є наприклад ідея в кінці першого кола посидіти неофіціно з командою... Поговорити, клепку декому на місце вставити, щось подібного роду.
Користувачі
KarpatyS Offline Вівторок,11:53
shef, в мене лише відео і лише самого пробігу.

Додано (23.10.2012, 12:53)
---------------------------------------------
Ярік, відкриті ворота повинні бути для нас а не для них, там більшості пох чи ми є чи нас не має.
стосовно того що мало толкових ідей - пропонуйте! але ж всі мовчать.
(на рахунок посидіти з командою думаю буде важкувато організувати...)

Перевірені
YARIK Offline Вівторок,17:11
Поки шо в голову лізе не дуже багато,але як варіант на кожен пробіг запрошувати когось з гравців.На рахунок закритих воріт однозначно треба це питання піднімати,Я думаю булоб нормально якшо автобус сояв би на вулиці а не на території бази щоб ми могли кожному гравцю подивитись в очі!!!!!!!І на рахунок гравців на пробізі я готовий поговорити з Ощипком, або зробити нам зустріч з ним там зібрати когось з нас 2-3 чоловік щоб він чимось поміг дав номера чи шось таке.
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Середа,06:24
Тараса Чу4мана я знаю , іще прошлого року я його запрошував на автопробіг- але щось в нього невиникло бажання--вдруге йому нагадав- він відмовився- бо на футбол брав сина і кума- і мали якусь забаву перед матчем.
Користувачі
KarpatyS Offline Середа,07:58
YARIK, ідея з залученням футболістів дуже хороша!
Перевірені
dudik Offline Середа,10:32
Quote (Ярік)
Стосовно фото-та відеоматерілів цілком згідний. Потрібно робити нарізки з кожного пробігу. Полтава може. а ми що, гірші. Можливо хтось має камеру

Камера є, і зняти не проблема, проблема, хто то все монтувати буде... це теж трохи роботи є, та часу трішки треба.
Користувачі
Ярік Offline Середа,10:53
dudik, Вітя буде монтувати, в нього класні відео получаються. Тоді бери камеру 31)
Користувачі
KarpatyS Offline Середа,12:37
Ярік, камеру бери обов'язково. чим більше тим краще!!!
Перевірені
dudik Offline Четвер,11:21
Ярік, взяти візьму, але питання стояло щоб декілька камер було, та й знімати з пару камер хто буде ? розумєш ?
Користувачі
Mytia Offline Четвер,13:48
dudik, ти ж не сам в машині їдеш, от і пасажир може знімати
Користувачі
Андрюха-71 Offline Четвер,14:02
Mytia,
Останнім часом Дудік за кермом їздити не може biggrin biggrin biggrin
Адміністратори
Форум » Autofans » Про автофанів » Ідеї для покращення нашого фан руху (прохання без офф топу)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено