Головна | Ідеї для покращення нашого фан руху - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автофанів » Ідеї для покращення нашого фан руху (прохання без офф топу)
Ідеї для покращення нашого фан руху
Mytia Offline Четвер,14:58
Андрюха-71, Ну та, і камеру йому в руки давати також погана ідея tongue
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Четвер,20:13
Перетерз Чу4маном -=- говорить що йому самому хотілось би мати сюжет про Автофанів- зараз він весь в клопотах--сказав можливона весні буде мати змогу змонтувати -те що зніматиме про нас -=-
Користувачі
dudik Offline Четвер,21:15
Андрюха-71, biggrin biggrin biggrin
Mytia, в одній машині пару камер, це БАГАТО ! ніякого ефекту biggrin
а якщо серйозно, то потрібно домовитись, хто, як, де та чим !
Користувачі
Sluva Offline Пятниця,10:04
1.Можна повернутись до старої традиції анонсу на оф. сайті Карпат,чому ми від неї відмовились я вже на 100% і не памятаю,але то що воно нічого не змінило то 100%
2.Незнаю чи потрібен новий сайт,але якщо робити його то хтось повинен адмінити його і додавати новини про ФК Карпати,бо те що є зараз живе одним форумом і все
3.Зараз у нас є внески і є пару гривен за ці гроші можна купити пару предметів з фан-шопу,поставити туди автограф гравця і дарувати новачкам пробігу,тобто ідея стара і її ще Макс пробував впровадити,але фінансова складова інша
4.Відео з реєстраторів це по моєму якийсь епік фейл smile треба зібрати докупи що там в нас є з ЗІКу і дозняти десь колись коли буде матч у вечері троха піро хорошою камерою і хватить з головою .
Р.С. я сьоня річну норму по букофках на форумі для себе виконав biggrin
Перевірені
Андрюха-71 Offline Пятниця,10:19
Sluva,
Від анонсів на офсайті ми не відмовлялись. Просто коли поміняли сайт Карпат на новий,там лише зробили ссилку на наш сайт.
На рахунок речей з автографами, то ідея дійсно стара,хоча повернути можна,но без вигоди для когось,як це робив "дехто"))
Р.С.Дааа, то точно, Славко нині понаписував на форумі на рік вперед biggrin
Адміністратори
KarpatyS Offline Неділя,09:22
Sluva, не знаю такого модного виразу як "Епік фейл", але можу сказати що сучасні відеорегістратори знімають в HD.
shef, Багато хороших ідей які я б кинув в перших узагальнюючий пост, але в мене пропала кнопка РЕДАГУВАТИ. Чому?
Перевірені
Sluva Offline Неділя,22:08
Quote (Андрюха-71)
Від анонсів на офсайті ми не відмовлялись. Просто коли поміняли сайт Карпат на новий,там лише зробили ссилку на наш сайт.

Можу тобі нагадати що ще коли Олько був живий то йшла розмова про те щоб кожного разу міняти місце зустрічі,відмовитись від всяких зйомок і піару на оф. сайті в тому числі і від анонсів і тоді ж ми попросили Даніка не давати анонсів на оф. сайті,а тільки залишити кніпочку для переходу на наш сайт
Quote (KarpatyS)
Sluva, не знаю такого модного виразу як "Епік фейл", але можу сказати що сучасні відеорегістратори знімають в HD.

Знімати вони можуть і у супер-пупер НД,але вони мають:
1. надто широкий кут огляду що ніяк не робить картинку якісною
2.як не яка а вібрація від кузова впливає на картинку
3.вони не мають оптичного збільшення
Такщо епік фейл tongue
Перевірені
Андрюха-71 Offline Понеділок,14:22
Sluva,
так,але доки існував офсайт старого зразка,доти існували анонси, а вже потім при появі нового офсайту залишилась тільки ссилка на нас.
Адміністратори
Sluva Offline Понеділок,17:13
Quote (Андрюха-71)
Sluva,
так,але доки існував офсайт старого зразка,доти існували анонси, а вже потім при появі нового офсайту залишилась тільки ссилка на нас.

Блін ну не сперечайся бо я особисто з Даніком говорив,а потім ще Олько щоб не розміщав анонсів на оф.сайті і небуло жодної привязки до старий-новий сайт.
Перевірені
Форум » Autofans » Про автофанів » Ідеї для покращення нашого фан руху (прохання без офф топу)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено