Головна | автофанівські Hoodie - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автофанів » автофанівські Hoodie
автофанівські Hoodie
Mytia Offline Четвер,20:52
Hoodie (від англ. hood — «каптур») — светр (кофта) з м'якого бавовняного трикотажу, з каптуром. Характерні елементи — велика накладна кишеня спереду і шнурки для затягування каптура, також може мати вертикальну блискавку по центру, схожу як у куртках. Набував популярності в 70х роках, а успіх до такого виду светру прибув після серії фільмів про Роккі.
Мої друзі займаються розробкою і реалізацією українських університетських худіків. Вони запропонували мені, що можуть зробити для нас худіки, з нашою символікою (символіка буде не просто наклейка, а витиснута пресом), матеріал самого худі бавовна, колір може бути сірий або чорний. Я сам вже пів року, як маю і юзаю худік їхнього виробництва, і можу сказати, що якість висока, купу разів вже прався і нічого не бракує, наклейка не здирається. Виготовити нам партію візмуться лише коли назбирається хоча б 10 бажаючих, ціна одного худіка буде 270 грн. з людини. Якщо назбираємо більше бажаючих то буде трошки дешевше, але не суттєво.
силка на їхній сайт http://hoodie.in.ua/  (тільки от там ціни на сьогоднішній день, вказані не актуальні) або http://www.facebook.com/ebobul
п.с. на жаль не знаю як приєднати фото.
ділимося думками і пропозиціями на рахунок даної пропозиції
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Четвер,22:55
фотку можнав контакті показати-

якщо = то я за.
Користувачі
Ярік Offline Пятниця,23:37
ідея хороша, але дороговато...бандерштати роблять і продають за 220 теж прекрасної якості
Користувачі
Назар Offline Субота,14:01
я за класна ідея
Користувачі
dudik Offline Понеділок,11:04
Я за !!!
Користувачі
Mytia Offline Вівторок,11:46
Ярік,  я не проти і за 220 грн. але ти спочатку йди дізнайся чи, вони за такою ціною, зроблять суто автофанівські. Я пропоную людей, які готові зробити і вони назвали свою ціну, якщо хтось думає що я з того щось зароблю - то ця людина глибоко помиляється. Коли буде щось більш ясно, то буду ще говорити щоб скинули ціну, але що з того вийде наразі сказати не можу. так що думаєте, і давайте пропозиції, що саме нанести (яке лого, який натпис, якщо немає ідей то виробники можуть щось своє запропонувати), а потім вони можуть скинути проект як це буде виглядати.
Користувачі
Ярік Offline Вівторок,19:11
Цитата (Mytia)
якщо хтось думає що я з того щось зароблю - то ця людина глибоко помиляється.

Додано (19.02.2013, 20:11)
---------------------------------------------
такого ніхто не говорив. Тобі просто сказав, що вони тж роблять і ціни менші. Відповідно, якщо є бажання, то можна буде звернутись до них і запитатись, чи є можливість замовити ексклюзив для нас і за якою ціною

Користувачі
dudik Offline Середа,10:09
ну що там з худді ???
Користувачі
KarpatyS Offline Субота,21:55
Я теж взяв би.
Думаю для нашого автофанівського руху було б не погано випустити річ з власним брендом. Точно беру одну, можливо ще одну малому. Митя відпиши будь ласка бо тел в тебе "по за зоною"!!!
Перевірені
Mytia Offline Понеділок,16:09
Тепер мені потрібно малюнок в форматі PHP, але якщо ні то мона джіпег але великий розмір, який ми будемо набивати на Худіках. Хто за це візьметься? бо я не вмію малювати smile
Користувачі
shef Offline Вівторок,11:17
Mytia, не матюкайся  biggrin
Модератори
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,13:10
Якщо тамділо прийде до замовлення= то незабудьте про мене-=
Гроші я можу передати , або через брата (на Стрийській)-=біля танкового, абочерез нарочного-=
проблем немає.
Користувачі
Юрец Offline Четвер,11:13

Як справи з виготовленням з Худіків ? Хтось щось малює ?
Користувачі
Ярік Offline Четвер,23:02
я буду робити, якщо можна набити на своїй кенгурушці...чорній
Користувачі
Назар Offline Пятниця,18:39
яб теж взяв
Користувачі
KarpatyS Offline Субота,20:23
НАРОД ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗРОБИТИ ХУДІ ТРЕБА ЛИШЕ МАЛЮНОК У ФОРМАТІ РНР АБО В ДЖІПЕГ АЛЕ ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ!!!
Перевірені
SUNIY_LEV Offline Неділя,15:52
я не проти якщо будете робити я теж за
мій розмір XL
Користувачі
KarpatyS Offline Неділя,20:59
Ярік обіцяв допомогти. можливо змінимо фірму виробника...
Перевірені
Mytia Offline Вівторок,10:08
KarpatyS, я не маю нічого проти щоб змінити фірму виробника
Користувачі
Ярік Offline Вівторок,11:40
сприводу фірми, щоб ніхто нічого не подумав. Ось їхній сайт http://www.vddruk.lviv.ua/. Просто там робили бандерштати. при чому вишивалось і якість супер)
Користувачі
Форум » Autofans » Про автофанів » автофанівські Hoodie
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено