Головна | ЗАМОВЛЕННЯ АТРИБУТИКИ - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автофанів » ЗАМОВЛЕННЯ АТРИБУТИКИ (Замовляємо атрибутику автофанів тут:)
ЗАМОВЛЕННЯ АТРИБУТИКИ
Андрюха-71 Offline Четвер,17:00

Отож:
Є замовлення на підномерні наклейки.В загальному я замовлю їх десь 20 шт (2 шт на одну машину)
По всіх інших пишіть сюди,що кому і скільки потрібно.
Юрєц футболка +1 і так далі.
Наприклад можуть бути наклейки на заднє скло,прапори,підномерні наклейки,футболки.
Про футболки: потрібно особисто собі купити футболку в Фанаті, а потім вже її давати на друк Автофанівської символіки.
Футболка може бути як зелена, так і біла,але бажано без узорів різних там. (однотонна) щоб було куди наносити герб. На спині також можна надрукувати як імя, так і напис Автофанс,або окремо .Тобто що хто замовляє,так воно і буде. Ціна орієнтовна була на прапор 120 грн.(це вже разом з друком і самим прапором) На футболку (сам друк) десь в районі 90 грн. Наклейки від 5 грн до 25 грн за шт.
І ще один нюанс. після формування замовлення тут, бажано гроші зібрати наперед, а то були нюанси,що замовлення зробили, а платити не було кому. Це стосується не всіх звичайно, але були випадки )
Адміністратори
RUSLAN4YK Offline Четвер,17:03
Стосовно футболок...А чи не краще, щоб футболки були однакові?

Наклейка на заднє скло +2 шт (вліплю си ше одну на перед) )))
Прапор (автофанівський) +1шт
Користувачі
Андрюха-71 Offline Четвер,17:08
RUSLAN4YK, в нас вони давно всі різні )) Спочатку були однакові, потім пішов різнобій. Сам напис замовляєш такий, який собі придумаєш. головне напис "автофанс" щоби був присутній.
Адміністратори
ДЗЕНЯ Offline Четвер,20:21
наклейка на скло-=-така як ото була в 2012?
така файна , перебивна?

Як би то ,вгадати , що до вересня діло терпить-=-бо вжи б приїхав і то все проплатив-купив-і замовив.
Але буду тримати наразі "пульс" в темі-=-

розмір прапора будь ласка повідомте.
Користувачі
Юрец Offline Четвер,22:31
Андрюха-71, а давайте зробимо автофанівські футболки всі однакові. Хороша ідея RUSLAN4YK. Я не говорю всім переробляти, але ті хто бажає зробити або обновити.
Користувачі
Назар Offline Пятниця,18:19
а шо там на рахунок стікерів потрібні тільки гроші

Додано (21.06.2013, 18:19)
---------------------------------------------
Андрюха-71, скільки наклейки на стьокла коштують ???

Користувачі
RUSLAN4YK Offline Пятниця,21:26
До речі, а як тоті наклейки на скло виглядають? Я би хтів такі як ото в Ореста на аві... то реально?
Користувачі
Андрюха-71 Offline Субота,22:46
Назар, на заднє скло коштує 20
RUSLAN4YK, а вони такі самі як в Ореста і будуть
Юрец,та нема питань,всі однакові купите,на однакових і надрукується  .
Адміністратори
RUSLAN4YK Offline Середа,16:37
Цитата (Андрюха-71)
RUSLAN4YK, а вони такі самі як в Ореста і будуть
А я бачив в себе на районі (Ю.Липи, 45) білу вісімку з стікером на задньому склі з адресою сторінки лише "autofans.lviv.ua". Власне завдяки йому я про сайт і дізнався))) То я так розумію вже дуже давно такі стікери друкували, та? Але той шо в Ореста мене більше пре)))

До речі, а будуть стікери і решта атрибутики готові до першого автопробігу в сезоні?

А коли і кому гроші здавати на атрибутику?

Андрюха-71, а футболка під друк може бути будь якого кольору? Я би хтів, щоб футболка зелена, а напис білим. То реально?

Додано (26.06.2013, 16:37)
---------------------------------------------
Андрюха-71, а можна сюди показати чи фотками чи малюнками тоті стікери, прапори і т.д. жеби видіти як воно виглядає? га?

Користувачі
Назар Offline Середа,19:46
яб замовив наклейку
Користувачі
Андрюха-71 Offline Середа,22:05
RUSLAN4YK, переважно так і є, футболка зелена а друк білий.
на рахунок наклейки на білій вісімці" то це вісімка Петра, а наклейка на ній дуже стара, таких вже не робимо.
на рахунок фоток атрибутики складно, так як вони мали бути давно тут на сайті,але наш Вася,який займається реконструкцією сайту, десь пропав і не відписує і не відзвонює (що до речі турбує)
Адміністратори
Юрец Offline Середа,22:51
Андрюха-71, добре що підказав. Купуватиму зелену футболку. А коли планується давати футболки на друк? Я просто з 4-24 липня не буду у Львові.
Користувачі
dudik Offline Четвер,09:57
прапор 1 шт
наклейка під номер 1 шт
Куди гроші підвозити ( бажано не далеко від Сихова smile )
Користувачі
Юрец Offline Четвер,13:28
Футболка 1 шт
Наклейка під номер 4 шт
Футболку вже купив у "Фанаті" 
Кому дати футболку на друк та грошеннята?
Користувачі
Андрюха-71 Offline Середа,08:29
Наклейки на скло і підномерні наклейки  будуть готові до 120-го пробігу. Решта (футболки,гроші) приносьте на сам пробіг.Зберемо,віддамо в друк і до 121-го все буде готово. Можливо ще хтось,щось захоче окремо. Наприклад великий прапор чи ще щось.
Адміністратори
RUSLAN4YK Offline Середа,10:24
Андрюха-71, о кльово, кльово! А то не буде проблемою наліпити наклейку на скло на самому пробізі? ЧИ то тре якусь спецпідготовку проводити?
Користувачі
dudik Offline Середа,10:52
Андрюха-71, прапор зі своїм дизайном
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Середа,12:30
Якщо куплю іншу машину- тоді куплю і нового великого прапора і наклєйки- і ще шось цікаве....

наразі стільки навалилось завдань-=- певно буду переїзджати на Кубань, в Єкатєринодар.

-=-
Але якщо наклейку для мене "притримають" буду вдячний-=-
надіюсь шо до жовтня уже прибуду ...
Користувачі
RUSLAN4YK Offline Середа,15:24
ДЗЕНЯ, шо ж то тебе так по світі кидає?)))))
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Середа,17:08
У всякого своя доля
І свій шлях широкий...
Користувачі
Форум » Autofans » Про автофанів » ЗАМОВЛЕННЯ АТРИБУТИКИ (Замовляємо атрибутику автофанів тут:)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено