Головна | Вітаємо ! ! ! - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 3 з 21«123452021»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автофанів » Вітаємо ! ! ! (привітання, поздоровлення, побажання.)
Вітаємо ! ! !
Андрюха-71 Offline Неділя,13:31
Ярік,
та до чого тут мій настрій?
я ще раз напишу. Я НЕ ПРО ВІДКРИТТЯ, а про ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА.
Мені пофігу те відкриття як таке. Шоу як шоу. Стандарт як всюди.(не в обіду нікому) плюс/мінус артисти масовка,програма ,салюти. все подібне як по шаблону. Але не діло в самому цьому процесі. Діло в тому , що ніхто нікуди не поїхав і навіть і не збирався......
Адміністратори
Женя Offline Вівторок,09:08
Сьогодні свою дозу привітань отримує Дзеня!!! Здоров"я, сімейного затишку, і щоб аавтофанівський прапор якомога довше і частіше майорів на стадіоні Україна. Будьмо!!!!
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,09:32
БУДЬМО!!! Дякую.
Користувачі
YARIK Offline Вівторок,11:57
Вітаємо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin biggrin biggrin Здоров'я Вам міцного, щоб ще не один рік могли підтримувати улюблений клуб КАРПАТИ!!!!!!!!!!!!!!!! happy happy happy happy
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,12:38
Дякую . Будемо старатись підтримувати як здоровля, так і " Карпати".
Користувачі
Ярік Offline Вівторок,14:31
Приєднуюсь до привітань!!!!! Здоров"я-основне. а все решта прибуде applause applause applause applause wine wine wine wine wine wine
Користувачі
KarpatyS Offline Вівторок,16:17
Приєднуюсь! І я тут був biggrin
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,17:31
Дякую. Буду кріпитись.
Користувачі
dudik Offline Вівторок,17:39
О знову п'янка !!! biggrin biggrin biggrin
Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаєм Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!
Користувачі
Андрюха-71 Offline Вівторок,18:13
ДЗЕНЯ,
Приєднуюсь !!!!!!
Адміністратори
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,18:33
Щиро вдячний. Приємно .
Користувачі
Mytia Offline Вівторок,21:00
ДЗЕНЯ, приєднуюсь до вітань!!!
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,23:17
Дякую . -=-=- ось і гості розійшлись-=- -=- на коня-- частина веселого шаржу-=-http://pricolisti.narod.ru/risunki/foto_nadpisi/100/043.jpg
Користувачі
safrondk Offline Вівторок,23:18
З Днем Народження, Дзеня! Наш північно-східний автофан! Всього найкращого!
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Середа,09:09
Дякую .
Користувачі
dudik Offline Середа,09:52
ДЗЕНЯ,
як там свято ??? пройшло...
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Середа,10:41
dudik-=- Пройшло нормально-=- пішов шостий десяток-=- риба печена- горілка-цукерки- сельдерей салат-=- встав рано як нова копійка-=- типер готуюсь на футбол -=- відпуск закінчується-=- ранком тумани-- осінь-- БОЛДІНСКАЯ-- smile
Користувачі
dudik Offline Середа,11:07
ДЗЕНЯ, biggrin
це добре, що все добре... smile
Користувачі
Ярік Offline Вівторок,01:32
Що означає ім'я Андрій

Перекладається з грецького як "муж", "чоловік". На службі Андрія завжди цінує начальник. Старші співробітники ставляться до нього поблажливо, а ті, хто молодший, чекають від нього сюрпризів. Ніхто не знає, що може прийти в голову Андрію в наступну хвилину. Імпульсивний і непередбачуваний.

Саме сьогодні ми вітаємо всіх Андріїв, а саме Комана, dudikа, Андрюху-71, Бімерa, Алкодиктора та Shefа smile :) smile :) smile :)

Здається, нікого не забув, якщо ще хтось є, то виправте wink

Від всього нашого двіжу бажаю міцного здоров"я, натхнення у роботі, підняття по-кар"єрній драбині, просто залишатися такими вірними-як до сім"ї, так і до рідного клубу, добрими, щирими до друзів та колег, відвертими до нашої автофанівської сім"ї та просто нормальними пацанами biggrin :D biggrin :D

Музики нема, тому фа-фа-фафафа-фафафафа-фафа

Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,08:32
Мої Вітання нашим Андрійкам - Андріям- Андрюхам , і Андрієві-=-
Здоровля , довголіття , щастя сімейного, поваги від дітей та онуків.
Многая літа !!!
Користувачі
Форум » Autofans » Про автофанів » Вітаємо ! ! ! (привітання, поздоровлення, побажання.)
Сторінка 3 з 21«123452021»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено