Головна | НОВІ ПРАПОРИ - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автофанів » НОВІ ПРАПОРИ (обмін старих на нові)
НОВІ ПРАПОРИ
shef Offline Вівторок,17:22
всі хто має старі карпатівські ОБОВЯЗКОВО привезти 16.10.2011 на пробіг , хто не планує бути на пробігу дзвоніть Ткачу і передайте ДО ПРОБІГУ .
велике прохання поставитись відповідально до цього процесу !
Модератори
Андрюха-71 Offline Вівторок,20:38
Так!!!
Діло в тому ,що багато "автофанів" (СПЕЦІАЛЬНО ПИШУ В ЛАПКАХ)
приїхали ОДИН РАЗ на Автопробіг.більше не приїзжали, взяли прапор і НЕ ПОВЕРНУЛИ!!!!
Я розумію,що "халява" річ солодка,але....... ніхто нікому не обіцяв,що приїхавши один раз буде роздача всього і всіх, а тим більше прапорів.
Це перше.
Друге...навіть,якщо і справжні Автофани мають старі "карпатівські" пропори, прохання повернути на автопробіг з "Арсеналом" так як буде.......так як буде "сюрпрайз" .....чесно )))
Адміністратори
Ярік Offline Вівторок,21:33
Андрюха-71, а по сюрпрайз то ти написав в темі smile smile smile smile може зміни, поки ще не всі прочитали
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,22:19
я завжди з своім -на ліщині--але мій відносно новий-- тільки но в серпні куплений-- тоже будуть міняти? чи то тож буде "сюрприз*-=- чи я шось не в їхав???
Користувачі
Андрюха-71 Offline Середа,08:12
Ярік,
Все я написав по темі!!
Ще раз напишу : потрібно привезти СТАРІ "Карпатівські" не "Автофанівські " прапори....СТАРІ!!!!
Адміністратори
shef Offline Середа,14:47
Quote (ДЗЕНЯ)
я завжди з своім -на ліщині--але мій відносно новий-- тільки но в серпні куплений-- тоже будуть міняти? чи то тож буде "сюрприз*-=- чи я шось не в їхав???

вашого прапора це не стосується , мова йде про триполосні прапори з гербом Карпат по середині
Модератори
Женя Offline Середа,15:44
Ткач ше той конспіратор
Перевірені
Андрюха-71 Offline Середа,16:26
Женя,
Quote (Женя)
Ткач ше той конспіратор

А то biggrin
Адміністратори
Sluva Offline Середа,21:43
Додам від себе...напевно старі прапори можете залишити собі,тільки держаки-палки-трубки вопшем то до чого присмотані прапори привезіть
Перевірені
Андрюха-71 Offline Четвер,07:22
Sluva,
Потрібно привезти і старі прапори. Ми їх відреставруємо і будуть на запас і на дуже погану погоду (дощ,болото і т.д.)
Так що народ,всі хто має старі Карпатовські прапори прохання привезти на АП з Арсеналом.
Адміністратори
dudik Offline Четвер,10:37
накрутили, намутили, що реставрувати??? старе є старе...а той хто не повернув, просто погана людина biggrin biggrin biggrin
а мені прапор треба новий...
Користувачі
KarpatyS Offline Вівторок,17:57
Сьогодні нарешті я лишився того ровера (була ідея зекономити і пошити прапор в звичайному ательє, але треба часу вагон) і замовив собі прапор на Лакорі. Прапор буде 2*1.5, доречі вже з новою символікою Автофанів (така як в А.Ткача на футболці(на спині)). biggrin
Перевірені
shef Offline Середа,10:38
Quote (KarpatyS)
Сьогодні нарешті я лишився того ровера (була ідея зекономити і пошити прапор в звичайному ательє, але треба часу вагон) і замовив собі прапор на Лакорі. Прапор буде 2*1.5, доречі вже з новою символікою Автофанів (така як в А.Ткача на футболці(на спині)). biggrin

і кіко таке диво вартує ?
Модератори
Sluva Offline Середа,11:07
десь блія 700грн вроді
Перевірені
Женя Offline Середа,12:25
вдалий момент для обновок ти вибрав, Орест
Перевірені
KarpatyS Offline Середа,12:49
2 Шеф 480 односторонній
2 Женя не бачу в цьому часі ні чого особливого. Коники ДИМа будуть і далі, гравці і тренери які нам подобаються будуть йти з команди, а ми то залишимось такі самі. Крім того обновка підняла настрій wink
Перевірені
shef Offline Середа,13:02
Quote (KarpatyS)
Коники ДИМа будуть і далі, гравці і тренери які нам подобаються будуть йти з команди, а ми то залишимось такі самі. Крім того обновка підняла настрій wink

я думав то тільки в Автофанів є коники-лошадки ( правда Андрюха ? )
smile :) smile
Модератори
Женя Offline Середа,14:25
Quote (KarpatyS)
2 Женя не бачу в цьому часі ні чого особливого. Коники ДИМа будуть і далі, гравці і тренери які нам подобаються будуть йти з команди, а ми то залишимось такі самі. Крім того обновка підняла настрій

згідний на 100%, просто ці розклади ентузазму не додають

Додано (19.10.2011, 15:25)
---------------------------------------------

Quote (shef)
я думав то тільки в Автофанів є коники-лошадки ( правда Андрюха ? ) smile

наші коники нервово жують халявну конюшину встороні порівняно з кониками дяді пєті. В нас взагалі, поні, я би сказав
Перевірені
shef Offline Середа,17:54
Quote (Женя)
В нас взагалі, поні, я би сказав

поні тоже коні ! tongue

а давайте зробим собі нові футболки - Коні в конюшині
surprised
Модератори
Андрюха-71 Offline Середа,18:28
shef,
В нас коників немає, в нас Є КІНЬ!!! smile
Адміністратори
Форум » Autofans » Про автофанів » НОВІ ПРАПОРИ (обмін старих на нові)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено