Головна | ХК Леви - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автофанів » ХК Леви (всі на хокей)
ХК Леви
Женя Offline Середа,15:51
Але я чув там холодно, тому зразу бронюю місце в когось в машині.
Перевірені
shef Offline Середа,16:02
Quote (Женя)
Але я чув там холодно, тому зразу бронюю місце в когось в машині.

а ти що хочеш щоб тебе підвезли на машині за ворота і там лишили на перегляд ? biggrin
Модератори
Женя Offline Середа,17:05
я так і знав шо цей мій пост не залишиться без коментарів
Перевірені
dudik Offline Пятниця,10:53
Женя, angry

Додано (16.12.2011, 10:53)
---------------------------------------------
ну так робимо виїзд ?

Користувачі
KarpatyS Offline Пятниця,11:04
Я точно їду=)))
Перевірені
dudik Offline Пятниця,11:13
KarpatyS,
можна місця бронювати ?
Користувачі
Ярік Offline Пятниця,11:24
а якого точно числа, щоб я собі на роботі порішав....??? wink
Користувачі
KarpatyS Offline Пятниця,12:29
dudik, ще поки ні=) не знаю з ким і чим поїду, але думаю за пару дні до виїзду все буду знати
Перевірені
Женя Offline Пятниця,16:47
dudik, шо ти куриш?
Перевірені
ПаштЄт Offline Пятниця,21:01
я хочу,готов навіть в багажнику їхати
Користувачі
Sluva Offline Пятниця,21:09
маю для виїздюків каністру бєнзи і якщо оклигаю то візьму шось согрєваюче в честь...
Перевірені
dudik Offline Субота,14:08
Женя,
та то бензини обнюхався happy
а в Слави ще ціла каністра є

Додано (17.12.2011, 14:08)
У турнірній таблиці ПХЛ львівські "Леви" зараз на четвертій позиції. Цього достатньо для того, щоби виконати завдання на сезон і потрапити в плей-офф. Тим не менш, регулярний чемпіонат завершиться за 2,5 місяці, а конкуренція в українському хокеї загострюється. Аби втримати місце у квартеті найсильніших, "Леви" змушені підсилюватися легіонерами.

Користувачі
KarpatyS Offline Неділя,11:01
http://isport.ua/hockey/ukraine/news/182111.html
відео як ми попали Беркутам...
Перевірені
dudik Offline Четвер,10:43
У рамках 26-го туру ПХЛ львівські Леви у себе на майданчику поступилися Компаньйону-Навтогазу 1:4, повідомляє офіційний сайт федерації хокею України.

Перед звітнім поєдинком столичні гості лише на три очки випереджали господарів. І в разі успіху, львів'яни могли наздогнати Компаньйон і продовжити боротьбу за вихід у плей-оф. Поразка ж практично закривала дорогу галичанам у першу четвірку.

Мабуть "левенята" перегоріли. Рівної та напруженої боротьби не вийшло. Столичні хокеїсти скористалися розгубленістю господарів і першу тритину закінчили з перевагою у 4(!!!) шайби.

Таким чином, гру було зроблено. У другому періоді Леви зусиллями Расторгуєва рахунок розмочили, але на диво, чи навіть натяк на нього, львів'ни не спромоглися. Гра так і завершилася впевненою перемогою Компаньйона-Нафтогаза 1:4.
Користувачі
shef Offline Четвер,12:34
всі фото :

http://photo.torba.com/autofans/hk-levi-281211/
Модератори
KarpatyS Offline Четвер,13:15
Класні фотки, класний виїзд, як тільки буде змога пропоную повторити! biggrin biggrin
Перевірені
shef Offline Четвер,13:22
Quote (KarpatyS)
Класні фотки, класний виїзд, як тільки буде змога пропоную повторити! biggrin biggrin

тепер ти знаєш , що таке справжній виїзд - пацани бухають , ти тоже не тверезий , Сіній Паштєт і т. д. biggrin
Модератори
shef Offline Пятниця,10:37
дивимось з 21хв.50сек.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tw-f-j0xP0E#!

особливо на змістовне інтерв"ю Дудіка в фоє кафе smile , ну і звичайно наші супер заряди smile ( ну дуже гарний сюжет - ЗІКу зачьот biggrin )
Модератори
ПаштЄт Offline Четвер,11:50
Завтра хокей їдемо?як шо так напишіть хто хоче їхати автобусом бду брогювати місця

Додано (04.01.2012, 03:04)
якщо когось зацікавило то 4 січня в 17,00 збір біля прохідної в автозавод Лаз,доїзд автобусом безкоштовний
Чекаю

Додано (05.01.2012, 11:50)
Мінімальний звіт з матчу хк Леви - Донбас.З нашої брігади поїхало 4 людей Надя і Андрюха ( сімейство Дудіків))) Талян і Я,ще з нами поїхав мій коріш Ромко зі своєю малишкою по імені Юля.Зібрались ми вчасно на 17,00 біля прохідної Лазу що по адресу Стрийська 45 (трохи Дудік очкував бо побачив що від іншої прохідної ща на вул Хуторівка стояли автобуси,думав що вони для нас а баси були для робочого класу заводу з передмістя).Я зганяв в кіоск на проти за пивком,яке ми встигли випити ще до відправлення автобусу. дарога була з думками про туалет,як тільки приїхали зразу ломанулись в туалет.Потім купили тікети (коштували вони 20 грн).Намалювали мінімальні розтяжки з написом ЛЕВИ ВПЕРЕД,взяли прапори і пишли на сектор.Перший період майже не фанатіли.Вся двіжуха почалась з середини 2 періоду.Заряджали пару зарядів.ЗА 5 хв до кінця стали на торс тим підняли усю публіку і докінця матчу лунав заряд Львівськи Леви ми з тобою,аж сам Садовий (той що мер Львова) та Костюк (той що губернатор Львівщини) були з нами на УРАВНІ.в кінці мені суддя кинув шайбу,а також хокеїсти приїхали з нами потиснути лапу. Усі задоволені, хто не поїхав можна їхати 6
,10 та 12 січня будуть матчі у Новояворівську.Чекаю на компанію

Користувачі
Женя Offline Четвер,14:44
Ти б ше написав як зіграли... І пропоную щоб звіти в майбутньому по можливості писав Сєрьожик! Його стилістика мені дуже довподоби!
Перевірені
Форум » Autofans » Про автофанів » ХК Леви (всі на хокей)
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено