Головна | СТВОРЕННЯ НАРОДНОЇ КОМАНДИ - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автофанів » СТВОРЕННЯ НАРОДНОЇ КОМАНДИ (які будуть думки ???)
СТВОРЕННЯ НАРОДНОЇ КОМАНДИ
shef Offline Четвер,14:22
Модератори
shef Offline Четвер,14:24
Модератори
Андрюха-71 Offline Четвер,19:47
У власних інтересах ,у спасінні своєї шкури "ДЕХТО" поставив себе на перше місце.вище від команди "КАРПАТИ"!!!!!Вище чим тисячі справжніх вболівальників команди, вболівальників до глубини душі,вболівальників від серця.... і ЦЕ Дехто скоро почне вякати,що він нам всі начальник......Це дехто не в одній особі....їх зібралось декілька.....може і з десяток.....жаль що все це називається одним словом "ФАРС".....жаль....
але незважаючи на це все особисто для мене "Карпати" будуть все життя в серці....а у цьому фарсі участі приймати не збираюсь!!!!!!!
Адміністратори
ДЗЕНЯ Offline Четвер,20:56
наскілька я втямив- без мене Мене оженили...

так можна це охарактеризувати.

Андрюха-71 Offline Пятниця,06:11
ДЗЕНЯ,
так, іменно так можна це охарактерезувати, але і навіть не в цьому сама суть.
Адміністратори
Petro Offline Пятниця,13:43
тепер завжди вірні пересядуть з скутерів на лексуси,а брілок буде фінансовим директором ісміх і гріх, fool fool fool
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Пятниця,15:15
гравцям скутери віддадуть напевно.

сьоня надоїли знайомі своїми питаннями- тіпа скільки ВАМ(тобтомені) перепало ??? чи мали наувазі -GREEN WHITE AUTOFANS =- прийшлось вивернути кишені і показати що крім носової хустинки нема нічого.

як говориться бідність: Як у латиша - член і душа
Користувачі
shef Offline Пятниця,19:55
http://football24.ua/blogs....=130205
раджу перечитати і тоді багато стане зрозуміло . позиція автора і моя співпадають на 80-85%

моя позиція така - керувати ? ні це не можливо ! радити ? послухають і зроблять по своєму !
Модератори
Ярік Offline Неділя,13:37
Користувачі
dudik Offline Неділя,14:40
Ярік,
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Користувачі
KarpatyS Offline Вівторок,16:38
Де не читаю про НК Карпати - один негатив. Так ні всі вже так сто раз робили.
Я сам не дуже вірю в світле майбутнє, але давайте не будемо поспішати з висновками.
Перевірені
Форум » Autofans » Про автофанів » СТВОРЕННЯ НАРОДНОЇ КОМАНДИ (які будуть думки ???)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено