Головна | створення "Народної команди" це ? - Форум | Реєстрація | Вхід


Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: shef, Андрюха-71  
Форум » Autofans » Про автофанів » створення "Народної команди" це ? (позиція Автофанів)
створення "Народної команди" це ?
створення "Народної команди" це ?
1.фарс[ 2 ][20.00%]
2.комедія[ 1 ][10.00%]
3.трагедія[ 1 ][10.00%]
4.скоро "-9"[ 2 ][20.00%]
5.Бєня сильно притиснув ППД[ 2 ][20.00%]
6.ППД реально дістали і він спитав "А вам слабо?"[ 1 ][10.00%]
7.старечий маразм[ 0 ][0.00%]
8.ППД дісно повірив в Гладіка[ 1 ][10.00%]
9.ваш варіант ( пишіть в коментах )[ 0 ][0.00%]
Опитування завершено - Пятниця, 28.09.2012, 20:05
Усього відповідей: 10
shef Offline Пятниця,20:05
голосуйте , не стидайтесь
Модератори
Повідомлень: 664
santis Offline Пятниця,21:08
Шеф, приветствую!
На будущее, публикуй пожалуйста предысторию)
Что бы не бегать по инету, тем кто не в курсе smile
Користувачі
Повідомлень: 16
ДЗЕНЯ Offline Пятниця,21:21
santis

яка предісторія сину?
Бахнули обухом по голові - і всі діла.

футбольна кухня - інтриги закулісні- фарс і комедія в одному лиці.
Користувачі
Повідомлень: 493
shef Offline Пятниця,22:05
santis,

читай уважно форум і все зрозумієш , вчора була нова тема яка все пояснює
Модератори
Повідомлень: 664
Андрюха-71 Offline Пятниця,22:51
А в цій статті дійсно є ...ну прямо "золотиє слова" (с)

Перш ніж стати «народною», команда мусить стати «заслуженною».
Адміністратори
Повідомлень: 663
shef Offline Вівторок,18:55
а може дісно ми "заслужили" ту ситуацію яка склалася ?

може це вже доля стати самою скандальною командою ПЛ України ?
Модератори
Повідомлень: 664
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,21:05
"планіда " наша така напевно - саме дивне що нас обдурюють відкрито прикриваючись солодкими словами.
Користувачі
Повідомлень: 493
Ярік Offline Вівторок,22:04
Вчора чисто випадково попав на їхні (ГО) перші збори після передачі клубу... Що я можу сказати... роботи не початий край, ідей вже є не мало, толкових ідей (будівництво мінімум одного спортмайданчику для якоїсь школи раз на 6 місяців, пропаганда спорту та футболу безпосередньо у навчальних закладах, автографсесії футболістів, відкриті тренування, подарунки для власників абонементів (м"яч з автографами і т.д.), зменшення ціни на абонементи в новому сезоні до 100-150 грн, для залучення більшої кількості вболівальників, є в планах переїзд на арену, але там зараз дуже багато хочуть, є варіант, але тут писати не буду. Я думаю кожен має що доповнити до цього списку, всі ідеї можна викласти або у вордівському документі, або в окремій темі на форумі... не знаю, що добавити. З одного боку воно все виглядає дивним, але з іншої сторони вже так сталось, і сидіти осторонь та просто за цим наблюдати я думаю ніхто не хоче... тому просто подивимось за рік-другий, що з того всього вийде. А зараз просто потрібно всім разом зібратись та думати, робити, втілювати всі задуми у реальнісь, зараз є дуже хороша нагода для цього. Головне, щоб задуми були толкові....
Користувачі
Повідомлень: 672
Женя Offline Середа,12:00
Не дуже розумію чому такі кіпіші через це всі роздувають? Це трапилось - факт. Особливо я впевнений що кардинально ніхрена не зміниться (в т.ч. і результати команди на полі). Скандалу в цьому жодного нема. ППД і далі фінансує клуб, тому завалити це все він не дасть, всі кажуть що гірше вже нема куда. Так напевно якщо щось і міняти, то тоді коли нічим не ризикуєш.
Перевірені
Повідомлень: 115
KarpatyS Offline Середа,14:15
Думаю на другий "слєт" нам треба буде в більшій кількості чим одна шт., якщо ми хочемо щоб нас почули.
Перевірені
Повідомлень: 325
Андрюха-71 Offline Середа,15:04
По темі:
-Последняя новость из этой команды то, что ей будут управлять болельщики. Это означает скорую деградацию?
П.Кучеров;
- Мне кажется, что в "Карпатах" болельщики никогда не смогут руководить клубом никогда. И, по правде сказать, не знаю, откуда возникают такие аматорские решения. Наверное, лучше спросить тех, кто затевал проект. Если отдать клуб болельщикам, это к хорошему не приведет. Тем более, когда команду и так лихорадит, и любые вмешательства извне могут привести к печальным последствиям. Футбольная практика показывает, что еще нигде успешными командами не управляли болельщики. Да, они могут высказать свое мнение, дать совет, но не более.
стаття з УА-ФУТБОЛу
Адміністратори
Повідомлень: 663
shef Offline Середа,15:48
Тобто офіційна версія незмінна. 12 фанів збираються і визначають долю "Карпат" - концепцію розвитку клубу, кадрові питання (в т. ч. трансферні), розподіляють багатомільйоний бюджет, курують розвиток дитячо-юнацького футболу, розбудлвують інфраструктуру тощо. Всі їхні фантазії змушений втілювати в життя Дедишин, а купу грошей на цей банкет дають добрі дядьки - половину Димінський, половину загадкові іноземці. Дуже вірогідно! ))))))))))))))))))))

це писав не я , але згідний з автором
Модератори
Повідомлень: 664
KarpatyS Offline Середа,16:38
shef, звідки кількість 12?
Андрюха-71, давайте не будемо забувати що це думка тренера ДЮСШ, а ми говоримо про клуб=)
Перевірені
Повідомлень: 325
shef Offline Середа,17:32
KarpatyS,
це зі слів Гладіка :

Проясніть будь ласка…
— Функції генерального директора й надалі залишатимуться виконавчого характеру. Приймати важливі, доленосні рішення покладено на наші плечі. Коли я говорю наші, то маю на увазі членів нового правління, що складається з 12 лідерів фанатського руху.

http://fckarpaty.com.ua/news....26-6074

і ще таке : у всіх статтях , на всіх сайтах про нову тєму Карпат відсоток позитивних коментарів 10-20 , а решта негатив , по типу : брєд , лажа , не вірю і т.д.

Модератори
Повідомлень: 664
ДЗЕНЯ Offline Середа,19:19
якщо щось реально зможуть зробити корисне--то позитив.

Я ось роками пропоную зробити сімейну трибуну сектор№5-(наприклад)- де б можна сімейним відпочити переглянувши матч.І це навіть нерозглядається.
Користувачі
Повідомлень: 493
KarpatyS Offline Четвер,14:39
shef, 12 самураїв блін=)))
Перевірені
Повідомлень: 325
Ярік Offline Середа,18:42
З того часу, як Почесний президент «Карпат» Петро Димінський передав управлінські повноваження ГО «Завжди вірні», минуло кілька тижнів. За цей період група активних уболівальників почала серйозно вникати в усі клубні процеси, спілкуватися з гравцями, тренерами та іншими вболівальниками. Усі їхні дії спрямовані на те, аби зробити «Карпати» кращими. Наразі, за словами лідерів ГО, їхнім головним завданням є залучення на стадіон якомога більшої кількості уболівальників.

Почати ГО «Завжди вірні» вирішили з наймолодших. Вони поставили перед собою завдання активно залучати дітей до вступу у карпатівські школу та Академію. «Батьки мають бути впевнені – якщо їхня дитина талановита і хоче займатися футболом в карпатівській школи, їй не повинно нічого заважати. Особливо тепер, коли керівництво клубу зробило для наймолодших вихованців просто ідеальні умови», – йдеться у заяві громадської організації.

Працювати з дітьми фани планують і в іншому напрямі. Так, у неділю, 14 жовтня, вся карпатівська команда відправиться до дитячого будинку в Милятин. Коли «зелено-білі» відвідували цей заклад минулого разу, вихованці просили організувати для них можливість відвідати один з домашніх матчів «Карпат». Цього разу футболісти приїдуть в Милятин не лише з подарунками та клубною атрибутикою, а й з приємною новиною – за кілька годин до матчу проти «Говерли» до них прибуде автобус з волонтерами, і діти таки зможуть відвідати поєдинок своїх улюбленців.

Не забувають фани і про добрі стосунки з навчально-реабілітаційним центром «Джерело», де займаються хлопці та дівчата з ДЦП. Дружні зустрічі між ними та карпатівцями відбувалися й раніше. Цього тижня «Джерело» приїде на нову тренувальну базу «зелено-білих», де ознайомиться зі структурою комплексу та зможе переглянути тренування своїх кумирів. До речі, представники «Джерела» підтримують команду не лише на кожному домашньому матчі, а й на виїзді. Зокрема, коли «Карпати» грали проти «Динамо» у Києві, на НСК «Олімпійський» було кілька особливих уболівальників «зелено-білих».

Окрім того, за ініціативи «Завжди вірних», футболісти прийдуть на зустріч зі студентами Львівської політехніки. Почати вирішили саме з цього навчального закладу, у наступних планах є відвідини й інших університетів. Цю зустріч організатори планують провести також перед грою з ужгородською «Говерлою».

Не оминули увагою фанати і загальноосвітні школи. Невдовзі в них розпочнеться масштабний футбольний турнір, що триватиме кілька місяців. Попередньо домовлено, що переможці зможуть зіграти фінальний матч на стадіоні «Україна» разом з футболістами «Карпат», які свого часу також вчилися в звичайних львівських школах. Звісно, що цей турнір проходитиме під егідою львівського клубу.

Для більшої відкритості клубу, ГО «Завжди вірні» планує збільшити кількість відкритих тренувань «Карпат». Окрім того, фани мають намір періодично проводити товариські матчі між гравцями «зелено-білих» та їхніми уболівальниками, збільшити кількість чат-конференцій, автограф- та фотосесій. Словом, ГО обіцяє, що команда стане максимально відкритою для уболівальників.

Доволі цікавою новаторською ідеєю має бути ранкова зарядка та пробіжка з футболістами. Відомо, що ГО «Завжди вірні» з часу свого заснування вела активну пропаганду активного способу життя і всіляко боролася з курінням та розпиванням пива на фанатських секторах. Цього разу лідери ГО пішли далі і вирішили залучити футболістів, з якими ранкова фізкультура була б цікавішою та й збирала б більше послідовників. Про місце та час такої незвичної події буде повідомлено пізніше.

Додано (10.10.2012, 19:42)
---------------------------------------------
Не секрет, що таких стосунків, які вже давно існують між фан-сектором та гравцями «Карпат», в Україні не знайдеш днем з вогнем. Не так давно фанати та футболісти разом переглядали фільм «Останній аргумент», що розповідав про непрості стосунки ультрас на стадіоні та поза його межами. Невдовзі «зелено-білі» знову зустрінуться з гравцями для спільного перегляду фільму «Матч за воротами». Цікаво, що його авторами є не професійні знімальники, а самі фанати, які хотіли показати життя найактивніших трибун під час матчів «Карпат» з середини.

А для того, аби ще більше завести команду на перемогу, фанати організують чергову пішу ходу з центру на стадіон «Україна». Відбудеться ця масштабна подія у день матчу «Карпати» – «Металіст», у рамках 1/8 фіналу Кубка України. Взагалі, до цього поєдинку ГО «Завжди вірні» обіцяють підготуватися на славу, адже Кубок для них – найбільш бажаний трофей.

Дізнатися про ці та інші акції фанатів можна буде не лише з електронних та друкованих ЗМІ. ГО «Завжди вірні» наразі перебувають у пошуку місця, де красувалось би ефектне «живе» графіті. Воно виконуватиме оригінальну функцію – інформуватиме уболівальників про матчі «Карпат» та інші події, пов’язані з діяльністю клубу. Окрім того, невдовзі в усіх уболівальників з’явиться можливість першими дізнаватися про всі події з життя ГО «Завжди вірні». Наразі триває робота над новим сайтом організації. Звісно, фани не відмовляться і від традиційних афіш, де також буде опублікована корисна для вболівальників інформація.

Оригінальні акції «Завжди вірні» планують організовувати і спільно зі своїм мобільним партнером – одним з провідних українських операторів. Завдяки SMS уболівальники зможуть бути в курсі усіх свіжих новин, отримувати запрошення на зустріч з футболістами, а також брати участь в розіграші безкоштовних квитків на матчі «Карпат».

І наостанок кілька слів про плани на майбутнє. Громадська організація «Завжди вірні» планує збільшити кількість акцій із залученням футболістів, розповсюджувати квитки на матчі в інститутах, школах, підприємствах, та й загалом популяризувати клуб у Західному регіоні зокрема, та й в Україні загалом.

ГО «Завжди вірні» також нагадує, що кожен уболівальник зможе долучитися до розбудови клубу. Зі своїми побажаннями та пропозиціями небайдужі зможуть звертатися в офіс ГО «Завжди вірні» (пл. Міцкевича, 6/7, 4-ий поверх) або зателефонувати на номер (067) 37-27-471. Жодна пропозиція без уваги не залишиться.

Користувачі
Повідомлень: 672
dudik Offline Середа,21:08
Ярік,
Ярослав, не простіше дати силку ?!?!?!?????? wink
Користувачі
Повідомлень: 634
Ярік Offline Понеділок,21:47
dudik, так не цікаво))

Додано (15.10.2012, 22:47)
---------------------------------------------
18.10 о 8.00 пробіжка і розминка з футболістами.Стрийський парк біля пам"ятнику футболу.
18.10 о 20.00 Презентація фільму "Матч за воротам". Сихів кінотеатр"Довженка"
Вхід вільний.На презентації буде "каждий" "футбаліст"Карпат (Основна команда,дубль і Ю-19) Після фільму спілкування з футболістами.

Користувачі
Повідомлень: 672
Форум » Autofans » Про автофанів » створення "Народної команди" це ? (позиція Автофанів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено