Головна | Автофани в "Народні команді" - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автофанів » Автофани в "Народні команді" (кандидати в раду 12ти)
Автофани в "Народні команді"
кого Ви бачите в "Рада 12" від автофанів ?
1.Євген ( Галичанин )[ 10 ][71.43%]
2.Орест ( Карпатіс )[ 0 ][0.00%]
3.Ярік-качок ( чисто випадково попав на їхні (ГО) перші збори після передачі клубу )[ 0 ][0.00%]
4.Ваш кандидат - обов"язково уточняйте в коментарях ( НЕ розглядаються shef , Ткач , Слива )[ 1 ][7.14%]
5.серед автофанів немає тих хто цим буде займатися[ 3 ][21.43%]
Усього відповідей: 14
shef Offline Середа,17:53
голосуєм , не спимо !!!!!!!!!!!
Модератори
shef Offline Четвер,10:41
чітко видно лідера перегонів hands
Модератори
Андрюха-71 Offline Четвер,13:44
голосував за Графу Ваш кандидат. так як не беру в цьому участі. уточняю: ГАЛИЧАНИН. smile
Адміністратори
Женя Offline Четвер,14:21
Почую кожного!!!!!!!! Від стабільності до добробуту!!!!!!! Україна, тобто, Карпати - ВПЕРЕД!
Перевірені
KarpatyS Offline Четвер,14:34
Думаю без варіантів Галичанин. Його знають і для "них" він свій=)
Перевірені
Андрюха-71 Offline Четвер,15:53
Женя,
А шо, завтра вже буде "ПАКРАЩЄННЯ" ? smile smile
Адміністратори
KarpatyS Offline Пятниця,08:16
Хтось вчора був?
Перевірені
safrondk Offline Пятниця,09:48
Рішення прийнято!
Перевірені
Женя Offline Пятниця,11:12
дякую за довіру, падчєньонні biggrin

Додано (28.09.2012, 12:12)
---------------------------------------------
Від сьогодні знаю ще одного свого конкурента в ліцо - нєкій Слива на схадняки ходить...

Перевірені
dudik Offline Пятниця,13:18
А що то за три таких голоса не впевнених в автофанах ??? biggrin
Користувачі
Андрюха-71 Offline Пятниця,19:19
Quote (Женя)
Від сьогодні знаю ще одного свого конкурента в ліцо - нєкій Слива на схадняки ходить...

втіхаря ходить ??? smile eek
Адміністратори
KarpatyS Offline Вівторок,08:58
Був вчора на зборах. Від автофанів були я, Галичанин та Юра Ткач.
Все що обговорювали сенсу писати не має, але думаю дещо нашим "оптимістам" варто знати:
1. вчора на папері малювали схему нового сайту "Завжди вірні". Що саме приємне це те, що 90 % уваги приділили тому, щоб КОЖНА ДУМКА КОЖНОГО ВБОЛІВАЛЬНИКА КАРПАТ була почута. Це не були пріколи чи якісь зверхні слова. На кожен лист чи звернення буде відповідь. Також буде можливість онлайн спілкування.
2. щодо того, що "ми будемо давати ідеї, а злий і не добрий Гладік буде все сам вирішувати та бракувати хороші ідеї". Раз на квартал (поки, що термін ще не затверджено, клуб хотів 2 рази на місяць) будуть великі збори для всіх (орієнтовно це буде в Кінопалаці на Сихові). На яких основне буде ЗВІТНІСТЬ "ЗВ" про пророблену роботу та пояснення кожному щодо кожної ідеї. Якщо ідею забракують, Гладік буде пояснювати чому з аргументацією цифрами та фактами.
P.S. Вчора було обговорено багато ідей. Люди дійсно хочуть покращити клуб(квитки в Айбоксах, акції в інститутах і т.д.). При обговоренні дуже звертали увагу, як зробити так, щоб жодний "Лео" не міг когось в чомусь звинуватити.
P.P.S. Якщо ми, автофани, хочемо змін на краще, нам все таки варто зібратись та обговорити все, що ми хочемо змінити та передати Гладіку. А щоб обговорити і скласти список все ж варто зібратись (що ми мали зробити після пробігу, але не зробили...)
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,19:52
Давайте поки що тут у себе на сайті прикинем які першочергові питання від нас головні . Що для цього потрібно. можливо це буде скоріше . У Андрія я надіюсь є номера тиліфонів і він зможе всіх сповістити про обговорення.Є і Аська і скайп- -

Наразі я вирушаю в росімперію в Краснодар-=-тому зможу лише через інет спілкуватись
Користувачі
Sluva Offline Вівторок,21:14
втіхаря ходить ???
-———————————
Певно що втіхаря, якщо всім дудіти кусок
пирога іншому дістанеться
smile
Р.с насправді якесь раціональне зерно в цій затії є і поучаствувати нам нічого не заваджає
Перевірені
shef Offline Четвер,15:45
Женя, а чого ти не кажеш як разом з Ігором Дедишиним разом каву з коньячком пили ?
Модератори
Ярік Offline Четвер,23:48
та обговорювали новий проект)))

Користувачі
Андрюха-71 Offline Пятниця,08:14
Ярік,
Якщо з кожного мешканця Львова зібрати по 100 баксів,то можна б було так стадіон накрити biggrin
Ну, або ахмєта роззути на пару мільярдів ))
Адміністратори
ДЗЕНЯ Offline Неділя,09:56
а може акцію прловодити- допоможіть на Нове табло!!! - хто скільки зможе-- до зими зібрати -- а решта ППД профінансує. Але все таки буде сказано ,що частину фінансували вболівальники.
Користувачі
shef Offline Вівторок,18:05
що там чувати ? ще збираєте кворум ( 7 з 12 ) ?
lol lol lol
Модератори
YARIK Offline Вівторок,21:27
biggrin biggrin biggrin
Користувачі
Форум » Autofans » Про автофанів » Автофани в "Народні команді" (кандидати в раду 12ти)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено