Головна | Пробіг за пробігом - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 2 з 16«12341516»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автопробіги » Пробіг за пробігом (чекаємо пробіг №100)
Пробіг за пробігом
shef Offline Вівторок,15:38
саме тут можна переглянути статистику наших пробігів
Модератори
Petro Offline Субота,12:54
зато твоя Королка в першій кращій калюжі - з.а.б.у.к.с.у.є - а мій джип - проїде cranky - посміхнеться evil - і її висмикне із ситуації hello
Перевірені
Sluva Offline Субота,17:09
Петя...які калюжі? ми до Євро-2012 готуємся,Яник скоро заборонить дощам падати smile
Перевірені
Андрюха-71 Offline Субота,22:43
Quote (Sluva)
Яник скоро заборонить дощам падати

А він вже заборонив))))))))))))))) Дощі тепер в Україні як в Каїрі,раз в 5 років smile
Даа,а на рахунок Гданська,це інтересно вийшло smile
Саме головне що польський погранєц дивився і думав:
"-чи то я лох,чи вони щось не так кажуть, троє,і в шортах і в Гданськ..." smile smile smile
Адміністратори
shef Offline Неділя,11:21
ще одна хохма :

пересікли кордон туди 23-30 17.06.2011 , через три години їдем назад і поляк питає "коли приїхали в польщу ?" і чує горду відповідь - "ВЧОРА"
Модератори
Ярік Offline Понеділок,07:30
Quote (shef)
ще одна хохма : пересікли кордон туди 23-30 17.06.2011 , через три години їдем назад і поляк питає "коли приїхали в польщу ?" і чує горду відповідь - "ВЧОРА"

smile smile happy happy good good
Користувачі
Petro Offline Неділя,09:36
НАЗАР,,ми раніше палили так фаєра,це прикольно,але від фаєра якщо тримати його над машиною можна пошкодити фарбу.
Перевірені
Ярік Offline Неділя,10:00
Petro,
Так можна вилізти з машини трішки та палити
Користувачі
Назар Offline Неділя,11:42
або в кого люк є то там недумаю що опалить фарбу або з дим. шашкою
Користувачі
KarpatyS Offline Понеділок,15:35

Пару цікавих ідей з цього відео:
1. зелено біла тканина на капот
2. плакати при зустрічі команді
3. хоча б кожних 5 пробігів відео=))
Перевірені
shef Offline Понеділок,18:52
ідея не погана
1.міряти капоти і рахувати що то буде коштувати
2.плакати і лістовки то якось по комуняцки , але раціональне зерно в тому є , до речі хто знає де наша розтяжка "тільки перемога" ( та що зупиняла автобус на дербі і другий раз коли була серія невдалих матчів , яка доречі може бути потрібна на матч 4туру з Ворсклою
3.а я зразу Жені казав купляти відеокамеру , а він "хочу фотоапарат , хочу фотоапарат"
Модератори
Ярік Offline Понеділок,20:48
пітримую тільки 1 пункт та 3, 2 якось не дуже....
Що стосується відеокамери-треба поговорити з Пашою Lucky, він же зйомкою займається.
Доречі, де відео з матчу проти Динамо, коли ми міст перекривали?
Користувачі
dudik Offline Понеділок,22:10
камера є, а от хто буде монтувати ???
а я б собі герб клубу на капот наклеїв, кіко така б вартувала ??? tongue wink
Користувачі
KarpatyS Offline Вівторок,07:58
Я теж думав про герб Карпат або (якщо підписались би пару людей то можна автофанівський герб) на зелено-білому фоні. Думаю Лакор зробив би гарно, на капоті місця дуже багацько=)

А на рахунок відео то думаю це треба виділяти окрему машину(бажано з люком) і щоб ця машина постійно обганяла колону/відставала/чекала нас поперед для хорошої картинки.
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,09:33
на капот--
?
частина тканини буде під капотом-- а там при роботі двигуна-- wacko -- всяке можливо-- тож машина і двигун--

хоча сама ідея гарна і нова-=-

відео--=- ну якщо треба грошей-- на камеру-- тоя приїду і внесу в касу-- без проблем--

плакат -= було б добре мати їх кілька--
1. Нам потрібна Перемога!
2. Ще прийде час!

одним словом на різні випадки- і до різних подій-- штук 7-8
Користувачі
Женя Offline Вівторок,09:52
На рахунок відео - в Полтаві, мабуть, до того ще не доросли, а ми вже з"їли і перетравили. Дорого обходилось (старіки зрозуміють, іншим якщо схочуть поясню на наст. автопробігу). До-речі, вдома десь дисків 10 маю з відео з автопробігів. На рахунок накапотних майок, то особливо Слива має пам"ятати як на автопробіги приїзжав червоний Форд з таким атрибутом happy . А взагалі, то що обговорення йде, і є якісь ідеї це добре, але треба шоб наслідували нас, а не ми когось. Це ж ми автофани №1, як мінімум в Україні. Я проти плагіату. А якщо розібратись, то і відео ми знімали, і плакати писали, і на деяких машинах тканина на капотах була. А ідея з гербом на капоті досить цікава.

Додано (19.07.2011, 10:52)
---------------------------------------------

Quote (Ярік)
Доречі, де відео з матчу проти Динамо, коли ми міст перекривали?

в мене на флешці. Треба його розповсюдити
Перевірені
KarpatyS Offline Вівторок,10:53
Женя, тобто накапотні майки погано дивляться? чи є якісь інші проблеми з ними?
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,11:02
АЕРОГРАФІЯ - на капот-=-

так можна і лева і герб-- лише цінап кусюча-=- хто це потяне???
все це можна напевно і на спеціальній плівці зробити--
місто велике-- наразі фірми такі є=-
Користувачі
Андрюха-71 Offline Вівторок,11:23
На рахунок відео скажу таке:
1.Автопробіг Карпати-Динамо...................."Хтось" здається знімав відео...і з люка і з висоти....і де то відео.???
Чи в нас "режисери" приїзджають тільки на Динамо???? Чи може комусь знову по 5 грн на диски виділити???
2.На рахунок накапотних накидок- ідея нічо так, але ж знову: капоти дійсно різні у всіх, індивідуально робити? х.з...та можна, але то пацьканина.
3.На рахунок аерографії, чи наклейки на капот: ...ну, це вже індивідуально, я наприклад особисто собі цього робити не буду,бо після наклейки,капоту буде ...опа, та й наклейка прослужить максимум зиму, аерографія не буде на всіх кольорах дивитись добре,наприклад взяти мій чорний, то буде як корові сідло, ... отакі справи....
Адміністратори
Женя Offline Вівторок,13:11
Quote (KarpatyS)
Женя, тобто накапотні майки погано дивляться? чи є якісь інші проблеми з ними?

Ні, я нічого проти них не маю, дивляться класно, я лише мав на увазі що в нас вже дехто їх використовував. А Андрюха і Дзеня правильно підпітили на рахунок труднощів. Андрюха взагалі всьо класно підмітив happy , тільки не по 5, а 3 роки назад ціна була вже по 10 грн

Додано (19.07.2011, 14:09)
Пробило мене на фантазію, і вот шо з того вийшло - можна на чомусь набити "ФК Карпати", або "чебурашка", або "Меганом" (текст можна погодити) на розмір металевої частини дверки по літері і на кожній машині начепити - заодно і номерація свого роду получиться.

Додано (19.07.2011, 14:11)
попробував прочитати шо перед тим написав - з трудом, але зрозумів

Перевірені
KarpatyS Offline Вівторок,13:40
На рахунок наклейок/аерографії я проти (дорого і не дуже хочеться). А по іншому я не уявляю як можна набити букви на двері...
Пропоную так як всі погодились взнати ціну "капотних майок" і погодити кількість/ескіз.
p.s. з наклейок думаю можна було б придумати смужку на верхню частину заднього скла з простим гарно читабельним надписом "Autofans"
Перевірені
Форум » Autofans » Про автопробіги » Пробіг за пробігом (чекаємо пробіг №100)
Сторінка 2 з 16«12341516»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено