Головна | Пробіг за пробігом - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 3 з 16«123451516»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автопробіги » Пробіг за пробігом (чекаємо пробіг №100)
Пробіг за пробігом
shef Offline Вівторок,15:38
саме тут можна переглянути статистику наших пробігів
Модератори
Женя Offline Вівторок,13:55
Quote (KarpatyS)
На рахунок наклейок/аерографії я проти (дорого і не дуже хочеться). А по іншому я не уявляю як можна набити букви на двері...

При бажанні можна придумати і уявити на що їх нанести і як фіксувати на дверці, і це не має бути стаціонарний напис, а на рахунок аерографії я також проти, і справа не стільки в ціні
Перевірені
SrGr Offline Вівторок,19:38
Всім -- привіт!
Все нове - це добре призабуте старе. Все, що роблять полтавські автофани, вони запозичили в нас. Адже на попередньому сайті в нас було дійсно багато матеріалу.
1. Щодо прапорів на капоти-багажники, то, пам'ятаю, універсальний варіант - скотч - підходив не до всякої погоди, тому кожен має придумати собі сам, як їх кріпити.
2. Як на мене, банера при зустрічі команди виглядають ефектніше будь-якої листівки.
3. Відео - зняти зараз не проблема, проблема - змонтувати, адже цей процес доволі тривалий, якщо робити все, як слід. Якщо хтось готовий цим занятись, можу надати всі матеріали з попередніх років. Безплатно smile
Модератори
Ярік Offline Вівторок,22:35
Quote (Женя)
в мене на флешці. Треба його розповсюдити

так закинути би на YouTube

Quote (KarpatyS)
p.s. з наклейок думаю можна було б придумати смужку на верхню частину заднього скла з простим гарно читабельним надписом "Autofans"

вже давно є
Користувачі
KarpatyS Offline Середа,07:53
Ярік, яка ціна цього чуда?
Перевірені
Женя Offline Четвер,08:03
Був я на вихідних в Запоріжжі, зокрема і на Хортиці (на заводі також, але зараз маю на увазі острів), розказували як в козаки приймали - в Бога віриш? - Вірю! - Отче наш знаєш? - Знаю! - Горілку п"єш? - П"ю! - Всьо, козак!
Майже як в автофанів! - На стадіон ходиш? - Ходжу! - Хто тренер Карпат знаєш? - Знаю! - Горілку п"єш! - П"ю! - Всьо, автофан!
Перевірені
dudik Offline Четвер,09:20
Женя,
biggrin biggrin biggrin
Користувачі
Ярік Offline Четвер,09:40
KarpatyS, всі питання до Андрюха-71,
Користувачі
Женя Offline Четвер,10:50
Є ще пропозиція не паритись з наклейками і тп, а укласти з концерном Ауді, наприклад, угоду про випуск лімітованої серії автомобілів АА (Ауді Автофанс),
Перевірені
Андрюха-71 Offline Четвер,13:13
Quote (Женя)
Є ще пропозиція не паритись з наклейками і тп, а укласти з концерном Ауді, наприклад, угоду про випуск лімітованої серії автомобілів АА (Ауді Автофанс),

А Шевроле???? biggrin
Адміністратори
KarpatyS Offline Четвер,13:42
Quote (Женя)

самий просто і дешевий варіант wink
Перевірені
shef Offline Четвер,15:06
Quote (Женя)

А Шевроле???? biggrin

до речі АА то так звучить якби хтів до туалету , а от ША - то всі закрили пащеки , а то вам п.пець smile
Модератори
Женя Offline Четвер,15:39
АА - то так як ТТ, тільки краща, а якшо ША, то тоді вже ШАбля, якось по-козацьки
Перевірені
Sluva Offline Середа,13:13
нав1тъ ненаю шо вам пов1сти на то все biggrin
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Середа,14:15
а у мене ВАЗ

Ваш AUTOFANS Зеник

happy

????????????????????????
якшо я приїду на своїм авто-- а я не такий уж майстер водіння по Львову-- буде можливість надати мені водія???
хоча може я би і справився-- але для підстраховки-=-

Користувачі
Андрюха-71 Offline Середа,15:12
Quote (ДЗЕНЯ)
якшо я приїду на своїм авто-- а я не такий уж майстер водіння по Львову-- буде можливість надати мені водія???

Ха,захотів водія............................це в нас дефіцит по суботах і неділях wine
Адміністратори
ДЗЕНЯ Offline Середа,18:18
Quote (Андрюха-71)
по суботах і неділях wine

шо точно я к В росії??
Користувачі
Андрюха-71 Offline Середа,18:33
Quote (ДЗЕНЯ)

шо точно я к В росії??

ні, як в Україні.
Адміністратори
KarpatyS Offline Четвер,09:45
Сьогодні збір біля монументу?
Перевірені
Ярік Offline Четвер,09:53
KarpatyS,
Написано на стартовій сторінці-біля БОМБИ НА 16.30
Користувачі
KarpatyS Offline Четвер,09:56
Ярік, перепрацювався=))) глянув лише на малюнок...
Перевірені
Форум » Autofans » Про автопробіги » Пробіг за пробігом (чекаємо пробіг №100)
Сторінка 3 з 16«123451516»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено