Пробіг за пробігом - Сторінка 6 - Форум
Головна | Пробіг за пробігом - Сторінка 6 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 6 з 16«12456781516»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автопробіги » Пробіг за пробігом (чекаємо пробіг №100)
Пробіг за пробігом
shef Offline Вівторок,15:38
саме тут можна переглянути статистику наших пробігів
Модератори
dudik Offline Вівторок,09:58
вже 90-й... cool
Користувачі
Андрюха-71 Offline Вівторок,11:38
dudik,
До СОТОГО рукой подать smile
Адміністратори
shef Offline Вівторок,16:31
Quote (Андрюха-71)
dudik,
До СОТОГО рукой подать smile

багато що буде залежати від жеребкування кубку в цю пятницю , адже якщо відкатаєм всі домашні цього сезону , то буде 99 , а щоб було сто треба або кубковий , або виїздний ( як варіант Оболонь ) , а саме круто було би 100й пробіг на фінал кубка України 2011/2012
Модератори
dudik Offline Вівторок,16:34
Quote (shef)
а саме круто було би 100й пробіг на фінал кубка України 2011/2012

100% згідний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile smile smile
Користувачі
Женя Offline Середа,08:28
Головне шоб 100ий не став 1им в 1 ій лізі. Тьфу-тьфу-тьфу
Перевірені
dudik Offline Середа,09:12
та ну !!! angry
Користувачі
Андрюха-71 Offline Середа,12:52
Quote (Женя)
Головне шоб 100ий не став 1им в 1 ій лізі. Тьфу-тьфу-тьфу

bash
Адміністратори
shef Offline Середа,21:38
хочу офіційно заявити,що 90-ий пробіг відбудеться не у неділю, а уже відбувся: зелено-біла автоколона у складі двох машин , а саме Слива та Галичанин , прибула на тренувальну базу Карпат сьогодні о 13:00. Можливо ви подумали ,що АВТОФАНИ супроводжували клубний автобус , та це не так , сьогодні все було по іншому адже саме сьогодні відбувся вже традиційний матч у якому Фанати Карпат екзаменували гравців нашої команди. Активну участь у матчі прийняли Слива ( на тренерській лаві ) Женя та власне я ( на футбольному полі ) . Незважаючи на те що футболісти з усією відповідальністю поставились до даного матчу і не дали фанатам жодної фори та послаблення у важкій спотивній бородьбі фанатська команда зазнала поразки 2:4,хоча двічі зрівнювали рахунок у зустрічі. Особливо старався Ерік де Олівейра , який мабуть не зрозумів що матч має статус товариського і виклався на полі на всі 200% . Після матчу команди подякували одна одній , відбулася фотосесія , фани побажали успіхів футболістам у матчах Прем"єр ліги та Кубка України.
Якщо наші хлопці з таким ж бажанням і запалом будуть протистояти своїм суперникам то 100% покинуть "підвали" турнірної таблиці і повернуться до групи лідерів!
Модератори
KarpatyS Offline Четвер,08:02
чого не сказали? хоч би глянути приїхав... так як в пробізі був лише Галичаннин і Слива пропоную їм вести окрему статистику smile
Перевірені
Женя Offline Четвер,08:25
Я думав Андрійко тільки наливає професійно, а в нього ще й задатки журналіста... Виклав все красиво, правда є деякі зауваження щодо неточностей, але упустимо їх. smile
Але автопробігом то називати не будем, бо тоді і нашу участь на турнірі в Оструві туди можна віднести, і мій виїзд в Вільнюс...
Перевірені
shef Offline Четвер,09:17
Quote (Женя)
Але автопробігом то називати не будем

та ніхто і не "називав" - це була офіційна заява !!! biggrin biggrin biggrin
Модератори
shef Offline Четвер,09:29
Quote (KarpatyS)
чого не сказали? хоч би глянути приїхав

про матч домовився Солдат , власне він формував список фанатської збірної , все було сильно утаємничено , оскільки була загроза приїзду непроханих гостей , я думаю всі зрозуміли яких , правда Славко ?
Модератори
Андрюха-71 Offline Четвер,10:05
Блін, а я з технічних (робочих) причин не зміг побувати на такому матчі ((( хоча запрошення було (((
Адміністратори
shef Offline Четвер,10:25
Quote (Андрюха-71)
((( хоча запрошення було (((

то може означати тільки одне що ти цілий рік "правильно" підтримував Карпати і був "чемним" , а для інших це буде "уроком" , правда Женя ?
Модератори
dudik Offline Четвер,10:55
shef,
ти чув що канал Україна, Футбольний вікенд, шукають коментаторів для футбольних матчів....не хоч спробувати ???? biggrin biggrin biggrin
Користувачі
shef Offline Четвер,11:52
Quote (dudik)
канал Україна, Футбольний вікенд, шукають коментаторів

трк донбас не для нас !!!
Модератори
Женя Offline Четвер,12:01
Quote (shef)
та ніхто і не "називав" - це була офіційна заява !

я так розумію, що тепер там де було більше однієї машини кого-небудь з автофанів - це вже автопробіг. Автопробіг без знамен - не автопробіг! І це навіть не офіційна заява - це ДОГМА!!!

Додано (13.10.2011, 13:01)
---------------------------------------------

Quote (dudik)
не хоч спробувати ????

пропоную відрядити на кастинг людей, які реально зможуть поборотися за перемогу. Список претендентів - Ярік, Пєтя, Вова хробак. В резерві - Серьожик
Перевірені
shef Offline Четвер,12:21
Quote (Женя)
пропоную відрядити на кастинг людей, які реально зможуть поборотися за перемогу. Список претендентів - Ярік, Пєтя, Вова хробак. В резерві - Серьожик

Ярік , Петя не конкуренти Вові , ХРОБАК ЗЕ БЕСТ !!!
Модератори
Женя Offline Пятниця,07:53
Quote (shef)
Ярік , Петя не конкуренти Вові , ХРОБАК ЗЕ БЕСТ !!!

В кожного свій фаворит
Перевірені
dudik Offline Субота,00:01
спасіба жителям дОНБАСА
Користувачі
Форум » Autofans » Про автопробіги » Пробіг за пробігом (чекаємо пробіг №100)
Сторінка 6 з 16«12456781516»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено