Головна | Автопробіг на Суперкубок - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Autofans » Про автопробіги » Автопробіг на Суперкубок
Автопробіг на Суперкубок
bora Offline Четвер,20:23
Є ідея провести пробіг за Динамо у матчі за Суперкубок 22 липня. Прошу висловлювати думки. Хто за - прошу зразу в плюс.

Додано (10.07.2014, 20:23)
---------------------------------------------
Я - плюс!

Користувачі
Андрюха-71 Offline Четвер,21:35
Поки що не плюсую, так як ціни,які виставили в інтернеті на квитки мене мяко кажучи не влаштовують. А це від 100 грн. Тих що по 50 і 70 грн немає. Мені треба три квитка, от і получається 300 грн прошу виклади. Такщо поки не плюсую.
До речі, а якщо навіть і зробимо пробіг,АТРИБУТИКА?
Адміністратори
Юрец Offline Пятниця,09:14
Доброго дня. Я десь читав що планується марш єднання. Може і ми автофани приєдналися ? Можна з нашою атрибутикою.
Користувачі
Ярік Offline Пятниця,20:09
пофыг на кубок. 
краще вже плюсуйте, хто ъде в ужгород
Я+1!!!
Користувачі
Sluva Offline Пятниця,20:30
Є ідея провести автопробіг на річницю ліквідації ФК Львів ім.Кіндзерського,плюсуйтесь...А потім ще проведем пробіг в підтримку Андрія Івановича і трамвая на Сихів...вопшем десь так....
Перевірені
Андрюха-71 Offline Пятниця,22:29
Цитата Sluva ()
А потім ще проведем пробіг в підтримку Андрія Івановича і трамвая на Сихів...вопшем десь так....
ну, цей автопробіг буде очолювати Дудік  biggrin
Адміністратори
bora Offline Субота,23:48
Є ідея провести автопробіг на річницю ліквідації ФК Львів ім.Кіндзерського,плюсуйтесь...А потім ще проведем пробіг в підтримку Андрія Івановича і трамвая на Сихів...вопшем десь так...

То ныхто не заставляє. Якщо у когось хуйня під назвою шахтьойор данєцкій викликає, якісь " трєпєтні чуства", то вам Євроготель і гойра. Кротовня по своїй суті є антиукраїнським явищем, не кажучи вже про татарина, який в своїх проповідях згадує дамбас, але не Україну. 
Але попри все маю величезну повагу до хлопців з ультри Шахтаря,які єдині з тою ордою там боряться. Тому Я чітко розділяю поняття патріотів і фк шахтьйор)

Про пробіг: по останніх новинах під шафе ( не плутати з Шефом), оптимістично прогнозується 8 авто, і то без Юри ДК і хлопців з Києва. Побачимо,як то насправді буде, але гостро встає питання з прапорами. Правда то питання грозилися вирішити одразу з трьох сторін......але знову ж таки під шафе...... 

Все вирішиться ближче до наступної п`ятниці.
Користувачі
dudik Offline Середа,11:14
Прапори України та ЗСУ !!!
Користувачі
Юрец Offline Середа,15:26
Я також планую підїхати на цей пробііг. Так як дешеві квиточки продаються тільки для киян та донечан, хотів би спитати чи можливо десь у хлопців з києва купити квиточки? Хтось щось знає?
Користувачі
Sluva Offline Четвер,21:25
Цитата bora ()
Якщо у когось хуйня під назвою шахтьойор данєцкій викликає, якісь " трєпєтні чуства", то вам Євроготель і гойра. Кротовня по своїй суті є антиукраїнським явищем, не кажучи вже про татарина, який в своїх проповідях згадує дамбас, але не УкраїОт
 тільки не треба отої пропаганди...хуйня не хуйня...мені і ШД і ДК і  решта 21 команда однакова хуйня.Я ж не маю ніц проти..їдьте smile але потім в підтримку Андрія Івановича  мусимо обовязково катнути smile він ж бо супер-мер smile
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Субота,12:40
на сам матч - автофани приходять?
-= що там з квитками?
-= кожен за себе? чи є якісь перспективи? чи уже пізно "тріпатись" ?
Користувачі
safrondk Offline Неділя,19:31
З гести киян:

На матч приходимо ВСІ В БІЛОМУ! Це стосується всіх, хто підтримує Динамо на наших секторах (фанатів Карпат теж). Якщо є можливість - приходьте в вишиванках.
Перевірені
dudik Offline Понеділок,18:22
Жень а чому в білому ? а не синьому ?
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Понеділок,21:33
білий верх синій низ -=
-=
Користувачі
safrondk Offline Вівторок,08:06
Цитата dudik ()
Жень а чому в білому ? а не синьому ?

Ну, по-перше, так вирішили кияни. По-друге сектор весь в білому виглядає яскравіше, точніше контрасніше, ніж в синьому.
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Середа,10:55
нажаль кияни виглядали ненайкраще - так можна сказати ніякого прогресу між командщю "біляша"і вчорашньою грою
Користувачі
Форум » Autofans » Про автопробіги » Автопробіг на Суперкубок
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено