Арена Львів - Форум
Головна | Арена Львів - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: shef, SrGr, Андрюха-71 
Форум » Про карпати » Сезон 2011-2012 » Арена Львів (новий стадіон - нові проблеми)
Арена Львів
shef Offline Субота,10:23
Пропоную так :
приходиш в ГО і кажеш - Хочите щоб я був на місці вказаному в білеті давайте А10 верх ( це і для тих хто купляє і для тих хто міняє ) , бо ми автофани будем разом , навіть якщо ГО дасть білети в різні місця
Модератори
shef Offline Субота,13:20
новий стадіон - білетна схема

http://fckarpaty.lviv.ua/ua/news/7657/page2.html
Модератори
dudik Offline Неділя,12:01
shef,
по великому рахунку по барабану який квиток, в яке місце !
бо ми авто-фани будемо разом
Користувачі
shef Offline Середа,16:51
http://www.fckarpaty.lviv.ua/ua/news/7751/page2.html
Модератори
dudik Offline Четвер,09:45
shef,
Львів то є Львів !!!
Користувачі
YARIK Offline Пятниця,21:15
Хто чув, що за акція буде 8 січня 2012 року на Львів Арені????????
Користувачі
KarpatyS Offline Неділя,15:47
2 YARIK,
8 січня на «Арені Львів» зберуться найпалкіші прихильники адреналіну – автолюбителі-гонщики. Організатором турніру «Honda Open Cup «Різдво» зі швидкісного маневрування стало громадське об’єднання «Хонда Сім’я».

http://areny.lviv.ua/uk/the-news/1345-rizdvjani-avtoperegony-spravzhnij-draiv-na-areni-lviv.html
Перевірені
dudik Offline Неділя,13:18
cool
Користувачі
shef Offline Понеділок,22:34
квитки

http://www.fckarpaty.lviv.ua/ua/news/8004/page.html
Модератори
Ярік Offline Понеділок,23:21
shef, і що робимо? збираємо абонементи і хтось йде чи кожен сам? щоб разом якось були
Користувачі
shef Offline Понеділок,23:24
Ярік , я думаю проблеми не має виникнути , особисто я хочу А10 або А11 , бо той кут вроді менше протікає
а вже якщо хтось забире білети хай пише які взяв і решта при бажанні хай підстоюються
особисто я планую в суботу 25го поїхати , буде то возьму , а взагалі можна в суботу домовитись і завалити всією толпою
Модератори
Ярік Offline Понеділок,23:27
shef, ну то беремо А11, десь ряд 10 та й усе.... в А10 поналізають всякі.... не знаю, мені всеодно... рішайте
Користувачі
dudik Offline Вівторок,09:23
та яка фіг різниця? все одно стадіон буде пустим angry , так що проблем із тим де і який сектор, думаю не буде !
Користувачі
Женя Offline Вівторок,09:49
Проблеми не було і коли був повний стадіон. В секторі набивались хаотично скільки хотіли і де хотіли. Чи ви за міжсезоння скузьмічіли і тепер свої сраки в крісла повсаджувати хочете?
Перевірені
dudik Offline Вівторок,09:57
Женя,
ну свята були, понаїдались, тож стояти тяжко booze cake facepalm facepalm facepalm
нікого нема навіть футбол пограти... smok
Користувачі
Ярік Offline Вівторок,10:23
dudik, ну, кому важко, а хто спортом займається)
Користувачі
dudik Offline Вівторок,10:29
Ярік,
нюню, це "комісований" говорить ? biggrin biggrin biggrin
Користувачі
YARIK Offline Вівторок,20:33
Тихо-тихо а то Ярік почав залізо тягати, і тому хто багато говорить може впасти штанга на ногу!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin lol lol lol
Користувачі
dudik Offline Середа,09:50
YARIK, biggrin biggrin biggrin
Користувачі
Ярік Offline Четвер,00:03
такс, не треба тут з мене Шварцнегера робити)))

стосовно білетів, не всі ж мають абоненменти
З понеділка 5 березня в ГО "Завжди вірні" надійдуть квитки на матч "Карпати" - "Таврія", який відбудеться 11 березня о 15:30. Ціна квитків в фан-зону 20 грн.

Квитки можна буде придбати з понеділка по п'ятницю з 17:00 до 20:00. Адреса ГО "Завжди вірні": пл. Міцкевича 6/7, 4 поверх.

ВАЖЛИВО!!!
Заплановано перформенс, відповідно усім обов'язково вже о 14:30 бути на секторі!
Дресс-код: усі в чорному і на розах!
Користувачі
Форум » Про карпати » Сезон 2011-2012 » Арена Львів (новий стадіон - нові проблеми)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено