Підготовка до зйомок на 111 пробігу! - Форум
Головна | Підготовка до зйомок на 111 пробігу! - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Андрюха-71, shef, SrGr 
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Підготовка до зйомок на 111 пробігу! (прохання не флудити!)
Підготовка до зйомок на 111 пробігу!
KarpatyS Offline Понеділок,09:21
В зв'язку з тим, що Богдан(оператор від ЗВ), сказав що організація була не дуже на 110 і він не знає чи зможе щось зліпити з цього матеріалу, ми будемо проводити повторну зйомку пробігу. Це буде 111 пробіг.
Ця тема створена для того щоб ми максимально організувались і все пройшло за чітким планом.
Ось пару ідей:
1. Богдан просив щоб по можливості було піро. (Митя казав що напевно встигнуть передати з ляхів нашу бандерольку)
2. є ідея знову палити на Сихівському мості
3. треба буде на годину швидше приїхати на пробіг, щоб камера мала більше часу.
4. всі машини повинні бути чисті та "напоцовоні".
5. наявність атрибутики на КАЖДІЙ машині! (ні яких:"я забув")
6. можливо вальнемо якісь банерок на базу. (то ще й волиняки будуть...)
7. все що ми тут напишемо я роздрукую і всім роздамо (де, коли, хто палить, номера машин та схему виїзду на Сихівський міст)
8. Богдан просив по можливості машину з люком, якщо я не помиляюсь то в нас тільки Паджеро вусатого таке. Треба його підтягнути...

Прошу всіх долучитись до обговорення теми та пропонувати свої ідеї!!!

Поки що основні коменти до ідей:
1. Петро буде! biggrin biggrin biggrin
2. Банер відміняється
3. До маршруту додаємо коло, як варіант пл. Міцкевича.
Перевірені
dudik Offline Понеділок,09:29
Quote (KarpatyS)
В зв'язку з тим, що Богдан(оператор від ЗВ), сказав що організація була не дуже на 110

Орест, що значить "не дуже" ???
Quote (KarpatyS)
Богдан просив по можливості машину з люком
, а літака йому не треба ??? dry
Користувачі
Mytia Offline Понеділок,10:14
KarpatyS, вчора хтось про Фаріон розказував і про Лєночку....перестаньте писати МІтя - Мітя живе в росії, а я Митя і я живу в Україні biggrin
Quote (dudik)
Орест, що значить "не дуже" ???

ну то і значить що "не дуже" biggrin пробіг був класний, а от для зйомок з різних ракурсів ( про що думав Богдан - той що оператор), що ми йому організуєм, с тим у нас не вийшло і ми про це не думали. Йому потрібно щоб він міг зняти, як з машини, так і вийти оператору з машини, стати на дорозі і знімати як ми будемо проїжджати. От саме з цієї причини потрібно на пробіг більше часу, бо через зйомку відео потрібно буде багато зупинятись, як машині з оператором так і колоні.
+ я пропоную заблукувати якесь кільце - і просто намотати пару кіл по кільцю і попалити піро, моло б класно виглядати cool
Користувачі
KarpatyS Offline Понеділок,10:24
dudik, чим більше ми зробимо так як він хоче тим краще буде відео! А те що страби палили як колхоз визнав навіть Шеф.
Mytia, зауваження прийняв biggrin biggrin biggrin
на рахунок кільця думаю буде найкраще біля Міцкевича.
Перевірені
Андрюха-71 Offline Понеділок,10:26
KarpatyS,
міст хороша ідея, тим більше не раз перевірена, банерок думаю не потрібно,що там малювати?,це ж не ювілейний і не Кубковий пробіг...номерки на авто ми практикували,непогано зпрацьовувало, навіть були кольорові і почіплені на скло. Але думаю, і просто роздруковані на принтері від 1 до 20 наприклад не зіпсують почерговості в колоні. Піро полюбе має бути, бо шо ж це за відео без піро. На рахунок атрибутики- ясно що без неї нікуди.
ага....а на рахунок години збору,думаю що призначити збір дійсно потрібно раніше, але не на цілу годину, а на хвилин 30-40.
Адміністратори
Petro Offline Понеділок,10:31
для такого діла на пробіг візьму міцика з люком
Перевірені
shef Offline Понеділок,10:37
Petro,

якщо щось піде не так ( не 6-0 ) у всьому винним будеш ти і твій "міцик"

biggrin biggrin biggrin
Модератори
KarpatyS Offline Понеділок,10:44
Petro, супер! вже одне питання вирішили biggrin biggrin biggrin
Перевірені
YARIK Offline Понеділок,11:37
Я думаю нам ще потрібно точно вибрати маршрут, не на самому пробізі а перед ним щоб продумати де що робити для кращої ефектності, послідовно крок за кроком де шо палим де як їдем де зупиняємся де газуєм))))))

Додано (05.11.2012, 12:37)
---------------------------------------------
Ой зовсім забув треба цього разу дійсно когось з футбальорів запросити, щоб було цікавіше biggrin

Користувачі
Mytia Offline Понеділок,12:08
Quote (KarpatyS)
До маршруту додаємо коло, як варіант пл. Міцкевича.

це ще треба буде договоритись з даїшниками, можуть не пусти в центр бо неділя буде. як варіант можна на Зеленій або Чорновала - створимо невеличку пробку biggrin
Quote (YARIK)
Ой зовсім забув треба цього разу дійсно когось з футбальорів запросити, щоб було цікавіше

але без зіку нехай приїжджають.
Quote (Андрюха-71)
ага....а на рахунок години збору,думаю що призначити збір дійсно потрібно раніше, але не на цілу годину, а на хвилин 30-40.

можна створити голосування на котру годину збиратись, бо моя думка, що потрібно збиратись на годину швидше, бо дехто приїде впритик до часу виїзду, ще треба буде всім ще раз розказати, що ми тут понапридумуєм, і якщо буде ще багато часу до виїзду футболістів з бази, то можна на чебуреках зупинитись (давно вже там не були smile )
Користувачі
Андрюха-71 Offline Понеділок,13:08
Mytia,
Ну...на рахунок приїзду "впритик" це вирішується дуже просто. : "Семеро одного не чекають" от і все. Потрібно поважати колектив і їхати з хати завчасно.
Адміністратори
YARIK Offline Понеділок,13:56
Семеро одного не чекають, але інтруктаж зробити треба буде 100%. А на рахунок даїшників коли ми колоною заїдем ні один пес не гавкне це 100% biggrin biggrin biggrin плюс народ в центрі повеселемо!!!!!!!
Користувачі
Ярік Offline Понеділок,15:05
ага, мігалку Дудікову на першу машину вчепимо))))
Користувачі
Sluva Offline Понеділок,15:07
Значить так...що з піро у нас в пакуночку?вроцлави,фаєри,димовухи? дим думаю відпадає бо воно зашвидко розсіюється...Є в мене ідея з вроцлавами я її десь раніше писав...2-3 пари воріт з запалених вроцлавів ,вогонь дим і з того виїжджає автобус,а за ним колона ...в принципі це можна зробити на участку від бази до перхрестя,там якраз нема "лєвих" далі можем попалити в центрі з машин фаєра і строби
Як варіант щоб ідеально зняти колону з піро можна зібратись в якийсь день на вул.Північна,це тупикова вулиця з нормальним покриттям і там нема трафіку,а далі вже вмонтувати в кліп...
Перевірені
Ярік Offline Понеділок,15:52
було би класно на капоти прапори чіпляти....
Користувачі
YARIK Offline Понеділок,16:32
ворота це тєма воно би дуже ефектно виглядало і ідея з тим шоб зняти відео колони з піро на тупіковій вулиці теж непогана, але на сихівському мості воно теж реально!!!!!!
Користувачі
bora Offline Понеділок,18:26
Quote (Sluva)
Значить так...що з піро у нас в пакуночку?вроцлави,фаєри,димовухи? дим думаю відпадає бо воно зашвидко розсіюється...Є в мене ідея з вроцлавами я її десь раніше писав...2-3 пари воріт з запалених вроцлавів ,вогонь дим і з того виїжджає автобус,а за ним колона ...в принципі це можна зробити на участку від бази до перхрестя,там якраз нема "лєвих" далі можем попалити в центрі з машин фаєра і строби Як варіант щоб ідеально зняти колону з піро можна зібратись в якийсь день на вул.Північна,це тупикова вулиця з нормальним покриттям і там нема трафіку,а далі вже вмонтувати в кліп...

Правильно, Славік, підтримую!!!! Щоб нормально зняти з димами і стробами і вроцлавами, треба зібратися у ТЕМНУ частину доби на тупіковій вулиці. Я знаю одну позаду МРЕву на Апостола. Там було б класно познімати. Або як варіант виїхати в центр, але десь о 23:00 - 23:30, щоб було мінімум сторонніх машин. Тоді буде фільм. Всі пробіги до кінця року в СВІТЛУ частину доби. На мою думку, бажаного ефекту ми не досягнемо

Додано (05.11.2012, 19:26)
---------------------------------------------

Quote (Ярік)
було би класно на капоти прапори чіпляти....

Я таки втілю свою мрію....лев на капоті, морда в крові....під одною лапою кріт, під другою - тхір. Треба консультацію Андрюхи по Лакору.
Користувачі
shef Offline Понеділок,19:44
Так народ : або лижі не їдуть , або ....

НАВІЩО НАМ ГАНЯТИ І ПАЛИТИ НА ПОРОЖНІХ ВУЛИЦЯХ ?
ми хочемо кіно чи хочемо зняти як все відбувається насправді ? нам потрібен піар чи історичні кадри ? нам потрібна реакція людей чи самозадоволення ? ми мажори чи "створюєм автопробіги на ПІДТРИМКУ Карпат" ?
я щось заблукав у Ваших(Наших) цілях ..................
Модератори
bora Offline Понеділок,20:59
Quote (shef)
Так народ : або лижі не їдуть , або .... НАВІЩО НАМ ГАНЯТИ І ПАЛИТИ НА ПОРОЖНІХ ВУЛИЦЯХ ? ми хочемо кіно чи хочемо зняти як все відбувається насправді ? нам потрібен піар чи історичні кадри ? нам потрібна реакція людей чи самозадоволення ? ми мажори чи "створюєм автопробіги на ПІДТРИМКУ Карпат" ? я щось заблукав у Ваших(Наших) цілях ..................

Я думаю, щоб було якісне піро-шоу, має бути темно. А якщо ні, то того, що назнімали в неділю, мало б вистачити.
Користувачі
Mytia Offline Понеділок,21:28
повністю підтримую написане вище shefом. Нам знімають автопробіг, як він відбувається, а не катаємось по північних, чи о 23....на північну їдьте кататись з різними авто клубами, а в 23 їдьте на всякі автоквести. А наша мета, вроді би їздити по людних вулицях, підтримувати ФК Карпати і робити рекламу в день матчу, адже приємно коли стоїть група однодумців біля машин з прапорами і розами, і хтось підходить питається, а з ким Карпати сьогодні грають, і потім задумується, а може то і мені піти сьогодні на стадіон і підтримати команду, як підтримують ті "чудіки" на машинах, а на другий раз коли побачить нашу колону то задумується...а може приєднатись до пробігу на наступний раз, адже я ходжу на футбол?.... моя думка - потрібно відзняти просто автопробіг в день матчу, і насолодитись тим днем, а не перетворювати зняття відео в хз зна що...
Користувачі
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Підготовка до зйомок на 111 пробігу! (прохання не флудити!)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено