Головна | Підготовка до зйомок на 111 пробігу! - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: Андрюха-71, shef, SrGr 
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Підготовка до зйомок на 111 пробігу! (прохання не флудити!)
Підготовка до зйомок на 111 пробігу!
bora Offline Понеділок,21:35
Ще раз повторюся, тоді того, що назнімали в неділю має бути достатньо. Пробіг вдався на славу.
Користувачі
Mytia Offline Понеділок,21:36
Quote (Sluva)
Є в мене ідея з вроцлавами я її десь раніше писав...2-3 пари воріт з запалених вроцлавів ,вогонь дим і з того виїжджає автобус,а за ним колона ...в принципі це можна зробити на участку від бази до перхрестя,там якраз нема "лєвих" далі можем попалити в центрі з машин фаєра і строби

о це класна ідея - мало б класно виглядати ok
Користувачі
Sluva Offline Понеділок,21:36
Quote (bora)
Я знаю одну позаду МРЕву на Апостола

Я якраз про неї і говорив...вона Північна називається smile
Quote (shef)
НАВІЩО НАМ ГАНЯТИ І ПАЛИТИ НА ПОРОЖНІХ ВУЛИЦЯХ ?
ми хочемо кіно чи хочемо зняти як все відбувається насправді ? нам потрібен піар чи історичні кадри ? нам потрібна реакція людей чи самозадоволення ? ми мажори чи "створюєм автопробіги на ПІДТРИМКУ Карпат" ?
я щось заблукав у Ваших(Наших) цілях ..................

Ну якщо ми вже почпли щось знімати професійними камерами і зайнялась цим людина яка професійно це робить то треба і підійти вже до того так щоб зробити все на 200%...Суто моя думка така що на пробізі це зробити глянц нам не вийде хіба нам перекриють від лєвих всю дорогу слідування колони...Відео хтіли професійне? маєте,тепер тре пошуршати для якості smile
Р.С. незнаю чи Андрюха памятає як ми колись давно знімали ролік для ПроКарпат ще з Кастяном нам треба було проїхати По Руській і виїхати на пл.Ринок ,так от щоб зняти ролік на 10сек ми разів 20 їздили туди сюди поки вийшло так як треба...
Перевірені
Sluva Offline Понеділок,21:44
Quote (Mytia)
моя думка - потрібно відзняти просто автопробіг в день матчу, і насолодитись тим днем, а не перетворювати зняття відео в хз зна що

Митя в тебе що нема дисків з пробігами що знімав Паша?чи нема кадрів з ЗІКу?нічого не змінилось все те саме і залишилось,для чого тоді почали городити той город заново зі зйомкою?
Наших відео на ютубі просто куча
http://www.youtube.com/watch?v=5NByOp6bKUg
що ще треба було?
Щоб зняти щось на рівні отакого:
http://www.youtube.com/watch?v=oSbdDprGoQA
треба попрацювати додатково над картинкою
Перевірені
Mytia Offline Понеділок,22:02
Quote (Sluva)
Митя в тебе що нема дисків з пробігами що знімав Паша?чи нема кадрів з ЗІКу?нічого не змінилось все те саме і залишилось,для чого тоді почали городити той город заново зі зйомкою?

ну так в цьому ти правий, але я все одно залишусь на своєму, що потрібно знімати в день матчу cool
Quote (Sluva)
Щоб зняти щось на рівні отакого:
http://www.youtube.com/watch?v=oSbdDprGoQA
треба попрацювати додатково над картинкою
- але це все знімалось в день матчу biggrin , просто була хороша підготовка, і цю тему вирішили створити, для цього щоб у нас вийшла хороша підготовка, і обговорити всі за і проти. якщо вирішимо знімати на Північній чи о 23, то значить будемо знімати, адже як писалось
Quote (Андрюха-71)
"Семеро одного не чекають" от і все
booze
Користувачі
YARIK Offline Понеділок,23:06
Кожна думка по свому правильна,але є в цьому свої нюанси, пробіг буде проходити в світлу пору доби тому піро буде не дуже добре видно sad Потрібно конкретно вибрати маршрут руху, вибрати ділянки на яких будем проводити ті чи інші дії, розписати яка машина за якою їде, яка палить яка не палить і.т.д. потрібно зробити все гарно і продумано, без хаосу!!!!!!!
Користувачі
Андрюха-71 Offline Понеділок,23:31
Прочитав купу постів і зробив свій висновок (ІМХО)
зйомки на закинутих вулицях,які використовують "драги" вважаю не потрібними,так як ми дійсно перш за все не себе знімаємо.Є дні Автопробігів,є вулиці старого міста,от там і потрібно знімати. (якщо це хтось дуже хоче) А ні , то якось і обійдемось без цього "кіно" не велика втрата. Чи думаєте ,що у журналістів буде завжди купа матеріалу на програму "Про Карпати" ? ))) ця "купа " має властивість закінчуватись))....
Адміністратори
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,09:24
Частину відео (підготовка біля монументу зняли)-- а ось рух автомобілів-в центрі- ось тут біля Оперного-може оператор знімати виїхавши завчасно на якійсь машині... якщо камера добре працює вечером-- коли їдемо на Брюховичі-- - Так само і з бази виїхати чуть скоріше-- зайняти позицію десь там в центрі- і проїзд колони відзняти -- і там жж реакція людей- їх погляди-- а потім уже приїхати на стадіон-- я якраз амура білого за той час поставлю на стіл-=-
Користувачі
KarpatyS Offline Вівторок,09:26
Раз тут всі так багато пишуть і я висловлю і свою думку.
1. я проти пробігів на лєвих вулицях, а ще й з використанням піро не по призначенню! Грошей в касі, як я знаю, не фонтан, а ми будемо палити піро яке в нас і так не часто!
2. назнімати багато ми можемо і в день пробігу, зберемось раніше.
3. вечором файно видно піро а нас і машини буде видно не дуже так як фари заб'ють картинку світлом.
4. в нас є тел Богдана(оператора), якій профі. Може не будемо видумувати велосипед а подзвонимо і проконсультуємось?
Перевірені
shef Offline Вівторок,11:00
я чомусь не розумію що то всі чепились темної пори доби ? звісно такі засоби як строби і фаєри більш ефектні вночі , але як писав вище Орест вночі світло фар вбиває РЕАКЦІЮ ОТОЧУЮЧИХ І НАС САМИХ
чомусь всі забули про ДИМИ , які ефективні в СВІТЛУ ПОРУ ДОБИ , тому можна зробити ДИМО-ПЕТАРДО ШОУ
Модератори
KarpatyS Offline Вівторок,11:30
до речі нам би паркуватись синхронно біля України
Перевірені
Ярік Offline Вівторок,16:16
Quote (KarpatyS)
до речі нам би паркуватись синхронно біля України

всі паркуються, а Ярік показує міні-клас дрифту))) Або розворот на ручнику)))Він любить)))
Користувачі
MEP3AB4UK Offline Вівторок,16:31
А можете якось поки фотки кудась викласти з пробігу 110 яб хотів подивитися!!!
Адміністратори
shef Offline Вівторок,16:57
MEP3AB4UK,

http://photo.torba.com/autofans/

але нажаль 110го там немає , надіюсь поки що
Модератори
YARIK Offline Вівторок,21:24
Я завжди готовий дріфтанути, ризини трошки шкода, але для такого дєла можу замутити biggrin biggrin biggrin biggrin

Додано (06.11.2012, 22:24)
---------------------------------------------
Орест бери дзвони до оператора нехай подумає, скаже свою думку де краще диміти де шо буде гарно виглядати, а ми просто зробимо свою звичну улюблену справу проведемо гарний пробіг biggrin biggrin biggrin

Користувачі
dudik Offline Середа,08:32
І якщо вже є людина, яка професійно займається відео зйомкою то нехай скаже своє бачення, як, де, коли... все ж таки йому краще знати, як воно має бути.
Користувачі
KarpatyS Offline Середа,10:12
Я сьогодні подзвоню.
Перевірені
Андрюха-71 Offline Середа,10:21
Quote (Ярік)
всі паркуються, а Ярік показує міні-клас дрифту))) Або розворот на ручнику)))Він любить)))

таку фігню не дуже полюбляють ДАІшники біля стадіону. Колись тюнінг-клуб за це вигнали і заборонили їздити з нами,бо вони чуть не позабивали людей на паркінгу.
Адміністратори
Ярік Offline Середа,10:39
Андрюха-71, так ми ж не тюнінг-клуб. Все можна зробити культурно та безпечно)
Користувачі
Андрюха-71 Offline Середа,10:48
Ярік,
та причому тут ми чи не ми. розвороти на ручніках ніхто не дозволить робити,там де є зкупчення людей,тобто на паркінгу біля стадіону. А якщо навіть і зробимо, то потім нам тупо кинуть пред'яву і будемо всі пробіги паркуватись на платній стоянці,як лохи. Якщо це дуже необхідно для відео, то можна зняти цей елемент десь на площадці і вставити в це відео.
Адміністратори
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Підготовка до зйомок на 111 пробігу! (прохання не флудити!)
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено