Головна | Підготовка до зйомок на 111 пробігу! - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Андрюха-71, shef, SrGr 
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Підготовка до зйомок на 111 пробігу! (прохання не флудити!)
Підготовка до зйомок на 111 пробігу!
YARIK Offline Середа,11:06
Ярік біля стадіону того точно не потрібно робити, а десь де нема скупчення людей і авто то нема проблем я то зроблю якщо потрібно!!!Але воно без потреби я так думаю angel
Користувачі
Ярік Offline Середа,11:06
Андрюха-71, так теж варiант. В Брюховичах, де ми пiро пробували не раз, в лiсi
Користувачі
YARIK Offline Середа,11:08
Добре Ярік спеціально для тебе буде поліцейський розворот!!!! biggrin biggrin biggrin
Користувачі
shef Offline Середа,11:11
YARIK,
а тоді двох Яріків у автозак , а авто на штрафмайданчик
biggrin
Модератори
dudik Offline Середа,11:16
взагалі то ми не гонщики, хіба для відео, мол які аси в автофанах, але це повинно бути десь окремо, де людей обмежена кількість, повторюсь, до біди багато не треба, береженого Бог береже...
Користувачі
shef Offline Середа,11:25
YARIK, dudik, автофани можуть дозволити собі маленькі пустощі - автофанівську змійку , а дрифти і розвороти ні ( принаймі не під час пробігу )
angel
Модератори
shef Offline Середа,11:38
є в мене одна ідея - викласти на якісь стоянці "111" виключно автомобілями при цьому знімаючи сам процес паркування , а потім зробити фото , а далі цифру "112" і т. д.

є одно "но" наприклад на Монументі оператору треба лізти на дерево , або на памятник
годиться міст і відкрита ділянка під ним , але де знайти таке місце ? наголошую , що майданчик під мостом має бути повністю вільним
ще один варіант це майданчик біля будинку в якому є можливісь знімати з 4го і вище поверху при наявності майданчика
Модератори
shef Offline Середа,11:42
dudik,
на "1" достатньо 2 шт ( краще 3шт ) , на "2" 5шт , от і порахуй
Модератори
YARIK Offline Середа,11:58
Біля будинків завжди багато машин припаркованих, а от найти якесь місце де би ми могли таке зробити я думаю реально, є декілька ідей 1) біля стадіону СКА є така можливість, 2) сихівський міст біля плиточки
Користувачі
Mytia Offline Середа,12:04
Можна на паркінгу "ашан арени" таке зняти, або якщо буде кран для камери (такий як мав оператор на грі з металістом) то можна зняти на будь якому майданчику
Користувачі
Андрюха-71 Offline Середа,12:04
shef,
про "111" з машин кльова ідея. Навіть можна попробувати на майданчику біля АЗС де вчаться їздити,при в'їзді в Брюховичі, але тоді потрібно комусь з камерою лізти на дерево і знімати.)
Адміністратори
YARIK Offline Середа,12:08
З дерева трошки погано бо можуть гілки мішати і вилізти трошки важко!!!
Можна ше попробувати біля якоїсь школи там де є велика площадка пред входом
Користувачі
Mytia Offline Середа,12:11
Як писав Ярік біля СКА найкраще буде,бо їдем майже по маршруту і нетреба лізти на дерева
Користувачі
dudik Offline Середа,12:31
shef, як з двох машин ти хочеш 1 зробити? то буде кумедно, з 3-х ще мабуть щось вийде, правда можна спробувати.
YARIK,
Quote (YARIK)
2) сихівський міст біля плиточки

і машин там мало, або взагалі немає ( у вихідні)
Користувачі
Андрюха-71 Offline Середа,12:58
Quote (dudik)
і машин там мало, або взагалі немає ( у вихідні)

ну і звідки ти збираєшся знімати біля Плиточки? Залізеш на "Полярон"...чи під мостом будемо стояти,де не можна . Це "111" з авто, має зніматись ЗВЕРХУ, бо тоді толку ніяког з того не буде.
Адміністратори
YARIK Offline Середа,13:13
біля плиточки можна з верхнього поверху зняти висота десь метрів 12
Користувачі
KarpatyS Offline Середа,14:18
Спілкувався з Богданом (оператором від Гладіків).
що він сказав:
1. Ні яких постановок робити не треба. Це буде хороше відео, але не "Кубок Львову". Тому не потрібно чудити.
2. Все що йому треба це машина з люком (Петро вже погодився) та те що б він був вже в центрі коли ми заїдемо з піро за автобусом.
3. Треба буде 2 - 3 годинки на нормальну зйомку
Перевірені
Андрюха-71 Offline Середа,14:26
KarpatyS,
ок, але це все
+ ідея з цифрою "111" з автомобілів. Місце так як би знайшлося. Про яке повідомимо згодом.
Адміністратори
shef Offline Середа,14:43
оскільки матч о 17-30 , а на базі треба бути о 15-30 то старт пробігу буде о 12-30

єдине про що я переживаю це те скільки приїде авто , бо щось мені підказує що будуть і такі , які скажуть : "починайте без мене , а я буду потім ( на базі , на стадіоні ) "
Модератори
KarpatyS Offline Середа,14:57
Андрюха-71, почисти будь-ласка тему. та виведи її як головну. Треба максимально привернути уваги до неї.
Перевірені
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Підготовка до зйомок на 111 пробігу! (прохання не флудити!)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено