Літнє міжсезоння 2013/2014 - Форум
Головна | Літнє міжсезоння 2013/2014 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Андрюха-71, shef, SrGr 
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Літнє міжсезоння 2013/2014 (Чутки та реальні факти...)
Літнє міжсезоння 2013/2014
Ярік Offline Неділя,15:59
Вихованець Дніпра Євген Бохашвілі, а також ще два гравці Дніпра Младен Бартуловіч та Валерій Федорчук першу частину сезону проведуть на правах оренди у львівських Карпатах.
Про це повідомляє офіційний сайт Дніпра...
http://fcdnipro.com/news/pervye-na-vyxod-727.html

Вранці 27 травня, відразу по завершенню чемпіонату України, немов грім серед ясного неба пролунала новина про те, що львівськими «Карпатами» на трансфер виставлені практично всі футболісти першої команди. У шоці від такої новини тоді перебували не тільки вболівальники, але і самі футболісти, яким з такими ось звістками довелося йти у відпустку. Завтра, 13 червня, команда повинні вже вийти з відпустки і відправитися на медогляд. Напередодні цього журналісти FootBoom.com вирішили поцікавитися у гравців про стан їх справ і плани на майбутнє. 

Олег Голодюк: Не думаю, що залишуся в «Карпатах». У першу чергу думаю про те, щоб знайти нову команду. Якщо говорити про варіанти, то зараз поки немає в цьому сенсу, оскільки ніякої офіційної інформації немає. Бажаючі бачити мене у своїй команді є, але все відштовхується від трансферної вартості, а вона, напевно, буде не дуже проста. «Карпати» ж нікому не повідомляють його трансферну вартість і кажуть, щоб з офіційними пропозиціями зверталися до клубу, після чого їх розглядатимуть. 

Ігор Пластун: Всі з'являться в клубі 13 червня пройдуть медогляд і далі нам вже скажуть, хто поїде на збори, а хто ні. Але це вже справа самого клубу, а наша справа - відпрацьовувати контракт. Зараз перебуваю у відпустці, відпочиваю і потроху підтримую форму: бігаю і граю з братом у футбол. Готуюся до медогляду. Ніяких пропозицій мені поки не надходило. 

Ігор Ощипко: Ще відновлююся після травми і близько не знаю, коли я зможу вийти і грати. Я ні з ким переговори не веду, і це буде неправильно з мого боку. 

Ігор Худоб'як: Завтра ми виходимо з відпустки, і на нас чекає медогляд. Швидше за все, нас розділять на дві групи: одні пройдуть медогляд завтра, а другі - післязавтра. Говорячи про моє майбутнє, якщо б у мене була можливість, то, звичайно, я б змінив команду, але, наскільки я знаю, ніяких офіційних пропозицій на сьогодні немає. У плані пошуку команди працюю тільки зі своїм агентом. Певний інтерес до мене з боку деяких клубів є, а от конкретики немає ніякої. 

Михайло Кополовець: Під час відпустки на пару днів з'їздив до Голландії та Німеччини: трохи прокатався на машині, оскільки треба було відійти від цього чемпіонату. Був великий «депресняк»: два роки поспіль ледь не вилітаємо, і інші команди нас залишають у Прем'єр-лізі. Для Львова і наших фанатів, які одні з кращих в Україні - це соромно. Я це дуже серйозно відчув. 

Зараз у мене є пропозиції, і в найближчі пару днів це питання буде вирішуватися. У «Карпатах» кажуть, щоб команди виходили з офіційними пропозиціями. Буквально днями все відбудеться, і ви побачите офіційну інформацію. Можу сказати, що це українські клуби, що знаходяться поруч з учасниками єврокубків (посміхається). 

Сергій Зеньов: Відпстки у мене практично не було, лише чотири вихідних дні до матчів збірних. Вчора була гра і сьогодні лечу назад. З приводу нового клубу нічого конкретного сказати не можу, адже сам поки нічого не знаю. Тільки завтра буду розмовляти з керівництвом, де і дізнаюся що та як. Розмови про новий клубі були, але нічого конкретного поки немає. 

Павло Ксьонз: Під час відпустки відпочивав на морі, де провів тиждень. Якщо говорити про зміну клубу, то у мене поки контракт з «Карпатами» і я залишаюся тут. У нас будуть збори команди, де нам скажуть, хто залишається, а хто ні. Поки ж конкретного нічого немає. Під час відпустки ніхто на мене не виходив, і ніяких переговорів у цьому напрямку не було.

Додано (16.06.2013, 15:59)
---------------------------------------------
можливо когось зацікавить...
що знайшов, те й скидую
14.10.13 по 18.10.13 собираем компанию на футбол в Сан Марино, матч Сан Марино - Украина, вылет со Львова цена билета на самолет 78 евро в две стороны, цена отеля на 4 дня с человека 160 евро, завтра включен, бассеин 4 звезды в центре Сан Марино, отель вы можете просмотреть на сайте http://www.booking.com/hotel/sm/grand-hotel-primavera.. , не включено сюда бронирование автомобиля и билеты на футбол!!!
Інфо зі стінки Брілка... Думаю, до нього  і звертатись за детальною інфо...

Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Середа,00:45
футболісти в команді тренуються "під Носом"-=-
все настільки кепсько що нема фінансів на тренера

Користувачі
dudik Offline Середа,11:54
Коротше веселий сезон буде... facepalm

Додано (19.06.2013, 11:54)
---------------------------------------------
19-го червня ФК «Карпати» уклав трирічний контракт з українським спеціалістом Олександром Севідовим, який раніше очолював ужгородську
«Говерлу»

Користувачі
Sluva Offline Четвер,19:44
до пезди killed
Перевірені
shef Offline Четвер,16:26
Мабуть в Карпатах щось НЕ ТЕ 
В оренду всіх підряд дають 
Мітла мете собі й МЕТЕ 
І вибирає хибний путь ! 

Війну , що почала Мітла 
Негайно треба закривать 
Бо виметуть з команди всіх 
Хто вміє у футбола грать 

І розлетяться пацани 
По різних клубах Укрїни 
А ти Мітло ( Дедишин Ігор ) 
Зробив з Карпат ЛИШЕ РУЇНИ !

Модератори
ДЗЕНЯ Offline Четвер,18:46
так значить тепер лише прийдеться -здолати Руїну?
Користувачі
dudik Offline Понеділок,12:55
Sluva
а вроді культурний такий мужчина ?!?!?  lol lol lol
Користувачі
shef Offline Пятниця,15:15
судячи з цього міжсезоння всі гривні "автофанівської каси" Сафрон вклав в .................................... трансфери ............... ні не Карпат , а Динамо : Мбокані , Ленс , Бельханда , Тремуліна
Він нас розорив , а ми йому так вірили !!!
Модератори
dudik Offline Субота,07:49
shef, невже така велика (багата) каса була ??? shock eek biggrin
Користувачі
ViclyPucly Offline Пятниця,20:39
Сьогодні Карпати дозаявили наших "прогресивних" хлопців:
Семір Штіліч - номер 44
Марселіньо - номер 97
Іван Мілошевіч - номер 3
Мартін Богатінов - номер 99
Елла - номер 15
Ігор Ощипко - номер 28
З поверненням!!!!!!!!!!!!!
Користувачі
YARIK Offline Пятниця,20:58
ViclyPucly,   не треба писати неперевірену інформацію, дві хвилини тому розмовляв з Ощипком ніхто їх недозаявляв!!!!! angry
Користувачі
ViclyPucly Offline Пятниця,22:38
А я спершу перевірив (http://fpl.ua/ukr/clubs/188/), а потім написав... wink
Користувачі
Андрюха-71 Offline Пятниця,23:40
YARIKViclyPucly, бажане за дійсне, чи дійсне за бажане?
Чи то прогрес- гравці так не хочуть,щоби їх дозаявляли, чи то аж задуже хочуть? ))))
Адміністратори
Ярік Offline Неділя,22:04
хлопці, слова Яріка підтверджуються, хлопців заявили просто так. Говорив тільки що з Зеньовим, нікого з прогресівської банди в Луцьку нема і вони далі тренуються окремо.....
Користувачі
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Літнє міжсезоння 2013/2014 (Чутки та реальні факти...)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено