Матч позоро Карпати - Іллічівець - Форум
Головна | Матч позоро Карпати - Іллічівець - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Андрюха-71, shef, SrGr 
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Матч позоро Карпати - Іллічівець (матч жаху!)
Матч позоро Карпати - Іллічівець
KarpatyS Offline Неділя,13:59
Крім того що команда провела свій найгірший матч за досить довгий період відзначились і автофани...
Викажу свою суб'єктивну думку, але певні кількості автофанів не варто вживати алкоголь якщо вони не бачать міри, або варто вживати і не залазити в 16.
Те що заряджали без вишки це ще можна зрозуміти (я теж не бачив адекватної реакції Гладіка на те що робиться на полі), але те що з близько двадцяти автофанів до кінця матчу було 5(!!!) це думаю нас не прикрасить.

P.S.
Прошу звернути увагу на виконання національного гімну України паном І. Худоб*яком! Думаю людям при зустрічі варто нагадати хто він і де він живе!!!

Додано (22.07.2012, 14:59)
---------------------------------------------
матч ганьби (прошу вибачення за русизм) =)))

Перевірені
shef Offline Неділя,14:55
Орест не нервуйся , з тих 10 яких ти не дорахувався на секторі в другому таймі п"ятеро були НА СТАДІОНІ до 23-20 , коли ті що залишились на секторі були вже вдома - дехто чекав годину біля роздягалень щоб поговорити з "футболістами" , до нас вийшли Міша , і два Ігора ( не подумай що Худоб"як ) - Ощіпко і Пластун та ...... Динька ! Говорили - балакали , сіли і поїхали ....

що до алкоголю тут ти правий на всі 100% , але то не вина автофанів , а .... Петровича ( завжди так буває пєш за чуже здоров"я , а пропиваєш своє )
і хоча я вчора перебрав ( тут правди ніде діти ) , але особисто нікого неображав ( хоча мене образило ПЕРЕБУВАННЯ на полі "гравців" Карпат ) і уже сьогодні з чистою головою відпрацював повний робочий день
Модератори
KarpatyS Offline Неділя,17:19
shef, радий таке читати=) я то якщо чесно думав що ви після другого тайму забухали=)
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Неділя,17:23
після матчу так і неспав вже аж до того часу поки не прийшов з роботи-(в мене футбол закінчився в 2 -20-=- ночі)

це футбольний спектакль--фарс і трагедія--
Користувачі
zanooda Offline Понеділок,07:56
shef,
А чи можеш розповісти про що ви говорили? Як реагували хлопці, що казали? Адже за рік часу команда стає дедалі гіршою... цікаво що з цього приводу вони самі думають.
Користувачі
Ярік Offline Понеділок,08:29
Ось що написав капітан Ткачук мені:

"Привiт. Якщо вам здаеться що нам всеодно як ми граемо,то ви помиляетесь. Нам набагато важче пережити цю поразку нiж вам. Навiть з батьками соромно розмовляти.ми дуже хочемо перемагати,але завжди щось не виходить.все що нам зараз потрiбно це щоб в нас хтось повiрив i пiдтримав.вiд керiвництва ми наврядчи цього дочекаемось.тому прошу допоможiть нам!"
Користувачі
bora Offline Понеділок,12:14
Треба добротного хорошого тренера. Що з Кучерова взяти? Він "в.о." і до того ж не має тренерської ліцензії. Плюс до того всього Дячук-Ставицький, щось там рагулірує на лавці. Кононов, тому і пішов, що йому руру на лавку підсадили. Одним словом, колись мумії були нашими залізобетонними очками, а зараз буде навпаки.
Підтримати хлопців однозначно треба, якщо бакланити, то ні до чого не приведе та ще й залишиться неприємний осад. ІМХО вернути Шарана і хай грає незважаючи на результати
Користувачі
zanooda Offline Понеділок,12:17
Ярік,
ого, аж за душу бере таке благання про допомогу...
Але як ми можемо їм допомогти? Далі ходити на матчі і дивитись як втоптують в лайно наш Клуб? А Клуб - це не тільки гравці, а й всі інші, хто сумлінно забезпечує матчі від смуг на газоні до інфи на сайті!
Згадався епізод з книги про Зідана... Він не завжди був крутим гравцем, а зробив себе таким наполегливою працею, коли навіть поза тренуваннями приходив на стадіон і відпрацьовував свою техніку! Цікаво, став би він тим, ким є зараз, якби шарився по нічних клубах, як прийнято у наших гравців?
"Завжди щось не виходить"? Схоже на відповідь першокласника )) Може варто визначити причини і попрацювати над їх усуненням? Але хто з них цього захоче?! )) В барах же цікавіше!
І те, що вони набагато важче переживають поразку... звідки йому знати наскільки нам від цього фігово!
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Понеділок,15:19
а я на матч з Метадоном уже запросив з Краснодара сина(santis)= з невісткою--і брата--можливо до того часу все наладиться. Вже взяв квиток на поїзд -=-маскава - стрий на 30 серпня--ось тіки білет на літак сьоня непродавали--щось поломалось в системі онлайн--

наразі після матчу також написав Ткачуку--мені невідповів--

почекаємо що покаже матч із біло-зеленим полтавським клубом.
Користувачі
Ярік Offline Понеділок,22:06
офіційне пояснення Ткачука про програш:

Додано (23.07.2012, 23:06)
---------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=9gDzrJQOEdg&feature=player_embedded

Користувачі
Андрюха-71 Offline Понеділок,22:07
А чому ж "капітан" не підійшов до нас , а втік у автобус як щур? Це хіба капітан??? Чому підійшов тільки Міша і Ощипко. То хто ж тоді капітан.?
Адміністратори
shef Offline Вівторок,09:34
Андрюха-71,

нема нічого :
- ні гри
- ні результату
- ні тренера
- ні лідера
- ні капітана
- ні совісті
Модератори
Ярік Offline Субота,21:57
shef, те саме повторилось і в матчі з палтавою...
я рекомендую якусь акцію робити
Орест казав лишилась ще фарба, намалювати банер типу "За що ми таке заслужили?", "Скільки ще ми маємо це терпіти?". "Ви взагалі думаєте грати у ФУТБОЛ?"
+закидати пітардами!!!!!!! та димами
Користувачі
shef Offline Неділя,10:45
Ярік,

крім : " ви що о..їли ? " більше нічого на банері не бачу !!!
Модератори
Андрюха-71 Offline Неділя,12:40
shef, Ярік,
десь вже таке було, але повторити можна : "ГазМяс" нам не потрібен !!!
чи таке; " Ми Львівські "Карпати" чи Омський "Газ-Мяс"???
Адміністратори
Ярік Offline Неділя,14:32
і що ви думаєте про нове призначення?
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Неділя,15:01
якщо мова про нового тренера = болгарин Микола Костов = фігура знайома з кухньою футбольної України--може він з собою приведе голеадора тіпа "Христо Стоїчков" ? -- а ось те що він взяв важку ношу --це говорить що амбіції у нього присутні.
Користувачі
shef Offline Неділя,16:22
дуже мягкохарактерний , а їх треба взувати по повній !!!!!!!!!!!

не вірю що це новий Конон !!!!!!!!
Модератори
Ярік Offline Неділя,23:08
Як сказав один з учасників після цього все має бути норм...

Користувачі
KarpatyS Offline Понеділок,09:30
shef, повністю розділяю думку.
Він європейський тренер... тихий, спокійний.
Єдине тішить що канал "Ахмет Футбол" казав що Кучеров точно піде з команди.
Перевірені
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Матч позоро Карпати - Іллічівець (матч жаху!)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено