Головна | Матч позоро Карпати - Іллічівець - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Андрюха-71, shef, SrGr 
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Матч позоро Карпати - Іллічівець (матч жаху!)
Матч позоро Карпати - Іллічівець
shef Offline Понеділок,10:03
Ярік,

я там не був , невідомо що пили , але :

МОЖНА ПИТИ І ГУЛЯТИ
І ПРИ ЦЬОМУ ДОБРЕ ГРАТИ
МОЖНА КИНУТИ ГУЛЯТИ
І НАДАЛІ ПРОГРАВАТИ

так що це палиця з двома кінцями , хоча фото прикольні
Модератори
Андрюха-71 Offline Понеділок,10:04
Ярік,
От тут ,думаю точно потрібно на черговому 103-му Автопробізі робити якусь АКЦІЮ. Ну точно іменно цим алкашам,які на фото хлопати не потрібно.
Адміністратори
Андрюха-71 Offline Понеділок,10:05
shef,
в "капітана" явно не пляшка з Моршинською...... booze
Адміністратори
zanooda Offline Понеділок,10:11
Андрюха-71,
а така акція як взагалі ігнорування автопробігу — занадто круто?
Бо що може бути гірше ніж пусті трибуни і відсутність колони супроводу?
Користувачі
Sluva Offline Понеділок,12:08
Як сказав один з учасників після цього все має бути норм...
"Древній град" на виїзді зі Львова....
Перевірені
Ярік Offline Понеділок,22:13
Все гарно та точно сказано (перекладати не маю бажання)

Что касается Карпат и назначения Костова, то, мне кажется, что он слишком мягкий, сверхдемократичный тренер для той ситуации, в которой оказались сейчас львовяне. Он – тренер менталитета Кононова, Кучерова. Даже в интонациях разговора, в фигуре их улавливается схожесть. А в кризисные времена нужен тренер пожестче – типа Фоменко, Кварцяного, Лужного. Что делать, когда стадо мчится в пропасть? Застрелить вожака. Для этой задачи нужен жесткий, волевой человек.
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Понеділок,23:26
можна ситуацію і так скерувати що стадо вожака затопче-- але не факт що це дасть плоди. Я навіть незнаю чи дасть результат зустріч= розмова з гравцями - немаєу гравців бажання як для зустрічі, так і для виправлення ситуації.=- Мож хоч ПОЧЕСНИЙ зійде з небес і виступить із коротким поясненням?
Користувачі
YARIK Offline Середа,10:23
В нього одне пояснення як Він скаже так і буде(((((( йому пофіг футбол головне бабла побільше на зливанні матчів підняти angry angry angry
Користувачі
bora Offline Середа,10:53
Quote (YARIK)
В нього одне пояснення як Він скаже так і буде(((((( йому пофіг футбол головне бабла побільше на зливанні матчів підняти

Я не думаю, що Костов, той тренер, що буде зливати
Користувачі
Женя Offline Середа,11:00
Quote (bora)
Я не думаю, що Костов, той тренер, що буде зливати

якщо до цього і зливали, то не Кучеров, а гравці
Перевірені
YARIK Offline Середа,12:13
Костов не буде, буде ДИМ!!!
Користувачі
Женя Offline Середа,13:48
А стосовно того що написав Ткачук - банальна лірика, яку до нього лили всі решта хто виправдовувався за попередні позори. "Не везе, керівництво ображає, баби не дають...." З таким їхнім виконанням професійних обов"язків вони ще нам і ППД мають доплачувати.
Перевірені
zanooda Offline Середа,13:58
Женя,
))) +1
Користувачі
Ярік Offline Середа,21:56
Міша Кополовець

– Що б ти сказав уболівальникам «Карпат» перед суботньою грою?
– Хочу попросити їх, щоб вони нам вірили. Зараз спад, але прийде час, коли ми почнемо перемагати. Не можна опускати рук, перемоги будуть. Будуть і повні трибуни, я в це вірю. Знаєте, колись, через багато років, вболівальники зможуть розказати своїм онукам, що вони не повернулися спиною до команди, в якої настали важкі часи. Вони зможуть сказати, що залишалися завжди вірними. Після кожного матчу, навіть програшного, ми завжди йдемо до 16-го сектора. Там справжні фанати. Так, нас критикують, і є за що – ми заслужили це, бо граємо погано. Але невже хтось думає, що комусь із «Карпат» приємно усвідомлювати те, що «Іллічівець» «возить» нас на рідному стадіоні? Наша команда була хворою, не було ігрової дисципліни. Сподіваюся, зараз все зміниться. А фанатів прошу підтримувати нас і надалі. Ми ж постараємося вже у матчі проти «Таврії» їх не розчарувати.
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Четвер,00:41
" Наша команда була хворою, не було ігрової дисципліни"

ПРИЙШОВ ЛІКАР???

Зробили інєкцію???
Користувачі
Женя Offline Четвер,08:45
Враховуючи ораторські здібності Міші, якось аж не віриться що це саме той Міша писав.
Перевірені
Mytia Offline Четвер,09:04
та то Ярік сам писав smile
Користувачі
YARIK Offline Четвер,10:06
Вони всі завжди дуже гарно говорять і пишуть, але краще хай на полі грою доказують своє вміння і бажання перемагати!!!!!!
Користувачі
Форум » Про карпати » Сезон 2012-2013 » Матч позоро Карпати - Іллічівець (матч жаху!)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено