Карпати vs Дніпро - Сторінка 2 - Форум
Головна | Карпати vs Дніпро - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » Про карпати » Обговорення Матчів » Карпати vs Дніпро
Карпати vs Дніпро
safrondk Offline Середа,20:59
Якщо вже зберемось, то і матч треба разом дивитись.
Перевірені
Андрюха-71 Offline Середа,22:10
safrondk, 2+2 в неділю рулить )))  десь думаю подивимось )
Адміністратори
KarpatyS Offline Четвер,09:37
"Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ побачив у діях зелено-білих вболівальників (під час матчу "Карпати" - "Зоря") елементи фашизму та неофашизму, а тому ухвалив жорстке рішення"
думаю це пов'язано з тими постійними зігами, які для нашого сектору стали буденним ділом. Ні чого так активно не скандують як "зіга-зага"!!! Сьогодні переписувався з Гладіком і він хоча і не прямим текстом, але все ж підтвердив що швидше за все то за зігі (Динамо за таке ж покарала УЄФА).
Тому пропоную перед пробігом провести "виховну годину" щодо нашого ставлення до цього і чітко слідувати нашій позиції.
Моє ставлення різко негативне і якщо хтось на секторі або в житті підтримує не націоналізм, а неофашизм будь-ласка не сідайте до мене у машину, не підходьте і навіть до мене не говоріть.
Після того що матч з Дніпром через вас ДЕБІЛИ я не побачу я дуже роздратований!.
П.С. Якщо Гладік не може в свої отарі навести порядку то думаю ми в нашому не великому угрупуванні зможемо!
Перевірені
shef Offline Четвер,11:00
KarpatyS,
"не спешите нас хоронить" , своїми заявами ти відсік від себе ціле крило автофанів smile
ну а якщо серйозно , то :
1. ВСІ знають що НЕ можна , але порушує БІЛЬШІСТЬ і кожен НЕСЕ ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ , тому штрафувати треба ПОРУШНИКІВ , але нафіга бавитись , легше впаяти штраф клубу , президент якого ( Павлів smile ) ПЕРШИМ !!! пускає зіги і бігає з відрами !
Тому покарали справедливо !
2. пробіг до Ужгорода правила ПОРУШУВАЛИ ВСІ ВОДІЇ , але не оштрафували нікого , і Слава Богу , і ТАК КОЖЕН ПРОБІГ ( ну такі вже автофани пустуни ) , а ще піро яке заборонене а ми палимо !!!
3. провина футболістів у тому , що вони взагалі не грають , а тому тим що прийшли на стадіон НЕ ЦІКАВО і вони намагаються не дивитись на поле , а створюють своє шоу , ну таке як в Ужгороді ( ти замітив що після рахунку 1-2 сектор практично постійно мовчав , аж до двіжу з беркутом ? чому ? бо було видно що кманда ЗАБИЛА НА ГРУ
4. справжній фанат пробачить все крім зради , але мені не потрібні слова , я хочу дій на полі , а їх нема

можна ще багато написати  , але я думаю що все і так зрозуміло (((
Модератори
dudik Offline Четвер,11:37
KarpatyS
а до чого тут автофани ??? я щось Орест тебе не зрозумів ? якщо хтось один два( і то не в серйоз) щось там прокричав, то фіг з ним, а те що Гладік не може навести порядок на секторї,то такий він організатор, я думаю є багато розумних, серйозних вболівальників, які йому б у цьому допомогли, але бажання мабуть немає
Користувачі
SUNIY_LEV Offline Четвер,11:51
ЦЕ рішення донецьки,які останнім часом вже забагато паражняку нам загяняють, важаю провакативним з великої літери, вони розраховують що ми як їхні тупі бабулькі і збухані шахтарі то будем хавати??? я не хочу...а відносно неофашизму і не нацизму...то слова ДОБРОЄ УТРО і гасла за родіну придумали коміністи їх ідеологія також заборонена конвекцією ООН але їм за ці привітання пускають на стадіони
Користувачі
KarpatyS Offline Четвер,13:05
dudik, стандартне ставлення. Тіпа це все Гладіки... Бля та ми всі винуваті в тому що не побачимо футбол, що коли ми кажемо що націоналісти чуємо НАЦИСТИ! Думаю нам просто варто звернути на це увагу! Не кричати ту дебільну ЗІГУ коли ми нащадки козаків на не якісь кончених арійців! Ти ходиш до церкви? То як ти можеш по іншому до цього ставитись?!!!
shef, про які порушення ти написав?
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Четвер,13:24
кожне порушення яке зафіксоване дисциплінарним комітетом -і на яке вказано- повинно бути обговорене в фанатських колах

Ми є AUTOFANS GREEN - WHITE

у нас є свій "командний склад" керівництва-=- в світі нових подій-вони пояснять нам нові правила поведінки.
-=-=
я все згадую коли я ще в 70-х роках вітався Слава Україні в училищі в Стебнику-
і переказали ту фішку моєму вуйкови-=- і він мені пояснив- що є прийнятним в родині-
то не є для суспільства.
-=- можливо невдачний приклад-=-просто раз йде обговорення-то і я свої 5 ґрош "всуну"
Користувачі
Юрец Offline Четвер,13:33
Скажіть мені будь-ласка, що означає "зіга-зага". Я думаю що 95% тих "малолеток" в секторі не знають що ці слова означають.

З написаним   KarpatyS погоджуюсь.
Користувачі
Андрюха-71 Offline Четвер,13:35
вихід з того всього один: не ходити на 16 сектор.До речі що я давно і не роблю, тому що там реально є багато ідіотів , яким  сам футбол як гра  пофігу. Можна "базуватись" сектором далі,чи сектором ближче.це не головне. Я наприклад особисто категорично не одобрюю оці зіги-заги, тай і "хто не скаче той москаль" звучить тупо ,заїзджено і по-дитячому, по шкільному. Хоча сам є націоналістом,но не фашистом.
Адміністратори
ДЗЕНЯ Offline Четвер,13:59
Юрец
по памяті то чешське якесь там скандування -Зігер-Загер.
-=-можливо щось прийшло віданглійчан-=-
колись читав -зараз непамятаю точно.
просто вскидка руки =ХАЙЛь--то вже як прояв фашизму чи неофашизму--
хто як розтлумачить

Додано (09.05.2013, 13:59)
---------------------------------------------
Андрюха-71

ось тут як вийде:
сектором далі--значить AUTOFANS GREEN - WHITE віддалились від ГО-ЗВ-16 сектор-=-
сектор ближче-=значить AUTOFANS GREEN - WHITE наближені до ГО-ЗВ16 сектор
-=-=
Андрій -точно підмітив-- той заряд хто нескаче той маскаль-- добрий разв рік-=-
а зіга-зага-- тут вже як наркотик-=-

Користувачі
shef Offline Четвер,14:01
KarpatyS, перевищення швидкості , обгін в заборонених місцях , проїзд на заборонений сигнал і т. д. і НЕ ТІЛЬКИ АВТОПРОБІГАХ

тому казати "не сідайте до мене у машину, не підходьте і навіть до мене не говоріть" то є дуже добре , але то не рішення проблеми
немає загальної культури суспільства ( спеціально не пишу "нації" бо хто така "українська нація" ? олігархи ? чиновники ? алкаші ? бидло ? - а вони також бють себе в груди і .... крадуть , пють , дибоширять  )
може ти подумаєш що я вчу тебе уму-розуму - зовсім ні , просто не сприйняття ситуації , що склалася нічого не міняє , кожне суспільство має проблеми , а нам ще докидують ззовні - то хочуть зробити русофобами ( а боролись і зараз боротись треба не з Росією , а з її управителями ) , то расизм приліплять ( особисто мене вже дістала боротьба з расизмом , може я теж не хочу щоб негер мене білим називав і що ? ) , тепер фашизм тулять . Все це поітика , а не боротьба за правду , бо завжди легко завоювати того хто бідний , принижений , залежний , такий народ легко згнобити

п.с. як в 16ому так і 6ому секторі є різні люди , як в Галичині так і в Донбасі є бидло і нема на то ради до того часу доки буде біле  і чорне
Модератори
shef Offline Четвер,14:07
до речі більша половина постів не має ПРЯМОГО відношення до теми - тому це флуд , панове флудераси smile
для таких питання має бути тема : " ХТО МИ ? ( нацисти ? расисти ? ) , ДЕ МИ ? ( 16й ? , 6й ? )
biggrin biggrin biggrin
Модератори
shef Offline Четвер,14:14
Далі флуджу :

ДЯЧУК-СТАВИЦКИЙ: «Костов не понял менталитет футболистов»
Наставник «Карпат» надеется, что его подопечным удастся стабильно демонстрировать свой высокий классИсполняющий обязанности главного тренера «Карпат» Юрий Дячук-Ставицкий рассказал, кто будет работать в его тренерском штабе, а также объяснил, почему его предшественнику — Николаю Костову — не удалось достичь с «зелено-белыми» должных результатов.«Мне будут помогать Роман Толочко и Владимир Безубяк, которые раньше уже работали под моим руководством в «Карпатах»Что касается задачи в виде сохранения для «Карпат» прописки в элите, то для ее решения, думаю, хватит четырех очков в оставшихся матчах чемпионата. Все зависит лишь от нас. В «Карпатах» хватает квалифицированных игроков, только нужно, чтобы они демонстрировали свой высокий класс не от случая к случаю, а в каждом матче. Надеюсь, в противостоянии с «Днепром» они порадуют болельщиков.Почему у Николая Костова не сложилось во Львове? А скажите, кто из иностранных специалистов, кроме Мирчи Луческу, добивался в Украине громких побед? Правильно — никто. Вот и Костов, мне кажется, так и не понял, образно говоря, менталитет футболистов, выступающих в нашей стране», — цитирует Дячука-Ставицкого «КОМАНДА».і це нормальна людина ? Костов не зрозумів менталітет ? а що в них є менталітет ? совісті в них точно немає , бажання грати точно не має , а от завищена самооцінка є , а менталітет ? "нє не бачив "
Модератори
SUNIY_LEV Offline Четвер,16:10
відносно наших футбольорів, пропозиція проста підрізати бас і демонстративно поїхати без них...під стадіон
Користувачі
dudik Offline Четвер,21:17
SUNIY_LEV, підрізати невольно:)))

Додано (09.05.2013, 21:17)
---------------------------------------------
KarpatyS, те що ми винуваті (зокрема я і ти) я з тобою згідний, але коли на секторі деколи кричать не відомо що, і зауваж, що в 16-му !!!, то виникає запитання, невже з такої кількості людей не можна організувати щось дійсно гарне !?!?!? Ось глянь, як деколи модульне шоу організовували,Гарно !!! Я вже мовчу про обливаний понеділок ( зате вся країна бачила саме ті фото, "які треба"), одним словом діти...

Користувачі
SUNIY_LEV Offline Четвер,22:28
ДУДМАН то програвати дербі не правильно,в неділю матч а в середу внічний клуб  ходити не правильно,чи правильно зливати матчі?а може правильно після програного матчу проігнурувати 300 фанатів які у Великодну пятницюь поїхали фанатіти в чуже місто?а самим правильним вчинком з їхньої сторони  є подарувати нам на 50 річчя клубу подорожі у нові міста першої ліги????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Користувачі
dudik Offline Пятниця,07:24
Сергій, я про футболістів взагалі мовчу
Користувачі
Sluva Offline Пятниця,21:20
Цитата (KarpatyS)
Ні чого так активно не скандують як "зіга-зага"!!!
А яке відношення має зіга-зага до неонацизму? тільки тому що асоціюється з Sieg Heil ?Я тоді пропоную Зеніт дискваліфікувати пожиттєво:
Відео
Повний текст:
zigge zagge zigge zagge hoi hoi hoi
de vadda schiebt de mudda enner noi noi noi
de gummiball de gummiball der doppst doppst doppst
de wasserhahn de wasserhahn der droppst droppst droppst
Перевірені
Sluva Offline Пятниця,21:23
Я пропоную тепер заряжати Зіга,Зага-Баба Яга killed
Перевірені
Форум » Про карпати » Обговорення Матчів » Карпати vs Дніпро
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено