Карпати vs Дніпро - Сторінка 3 - Форум
Головна | Карпати vs Дніпро - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 3 з 3«123
Форум » Про карпати » Обговорення Матчів » Карпати vs Дніпро
Карпати vs Дніпро
Sluva Offline Пятниця,23:45
Цитата (Ярік)
Багато хто мені казав, що я не правий, що сказав тоді Гладіку на виїзді в Ужгороді... типу мав сказати не "кого Ви поставите тренером", а " кого Ми поставимо тренером"... після перегляду цих фото вже вкотре я переконуюсь, що толку з цього всього не буде...бруднити свою репутацію здається ніхто з автофанів не хоче..
http://ipress.ua/photo....70.html
вибачайте, що не в тему

Ярік  там ти мав взагалі помовчати,а не плести всяку хєрню на цілий сектор,в твоєму випадку іноді краще пожувати ніж триндіти
Перевірені
KarpatyS Offline Субота,09:00
Sluva, можливо пішло воно і не з неофашизму, але думаю не треба бути генієм щоб зрозуміти що саме воно означає на 16, чому свастикою, яку так ретельно ховають, махають лише під цей лозунг??? Чи ти цього не бачив? (Львів 2012, Луцьк 2012)
Перевірені
Sluva Offline Субота,14:26
Хто мені пояснить чим в нашій ситуації неонацизм відрізняється від націоналізму?все це політична риторика і як на мене то краще бути неонацистом ніж шавкою і оті всі питання расизму і тп. толерантностей мене вже теж маленько піт..іпали,...Європа вже дотолерастилась до того, що скоро Париж стане якимось еміратом,а Німеччина буде мати команди типу Баваріяспор і тп...
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Неділя,09:40
сьогодні осінила мене така думка-=-ідея-=
А чому б коли команда виходить на посадку в автобас- незаспівати гімн "Карпат"
?
Користувачі
shef Offline Неділя,11:25
ДЗЕНЯ, та тут скоріше інша музика пасує - та що грають на Збиранці ))))))))))))))
Модератори
dudik Offline Неділя,15:24
shefbiggrin

Додано (12.05.2013, 15:24)
---------------------------------------------
Sluva, щоб хто не казав, а нацизм-це ЗЛО, (комунізм теж), тому не потрібно його пропагандувати !!!А те що тут політика має місце, це недобре. І Європа тут нідочого, нас там не чекають, і хрен зним. Україна самодостатня Країна, і на цьому потрібно акцентувати увагу !!!!!!!!!!!!
Слава Україні !!!

Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Неділя,16:45
dudik

АНДРІЙ .
Ти маєш наувазі-=-
цитата: І Європа тут нідочого, нас там не чекають, і хрен зним.

Про футбол "Карпат" виступи в ЛЄ
???
-=-
чи в загальному плані?
якісь там співдружності з європою.
bag
Користувачі
KarpatyS Offline Понеділок,08:52
Sluva, для мене це дві дуже великі ризниці! Мені дивно що тих їх не бачиш.
Перевірені
Sluva Offline Понеділок,11:38
Цитата (KarpatyS)
Sluva, для мене це дві дуже великі ризниці! Мені дивно що тих їх не бачиш
Мені цікаво почути думку кожного,для мене грубо кажучи нацизм,неонацизм це є радикалізований націоналізм ось і все, і давайте не будем приплітати сюда дідулю Адольфа,Кобу,"фашиствующіх малодчікав" і ветеранів 2-ї світової,яких кожного року стає чомусь все більше бо тоді прийдеться і Римську Імперію обявити фашистами бо вони зігу кидали при привітанні
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Понеділок,12:06
важко так невникаючи і нечитаючи -дати правильну відповідь -що нацизм а що фашизм-=
на сьогоднішній день.
-=-
але непоганий девіз= всі народи браття - всі народи сестри.
-=-
сама більша печаль те що гравці неможуть грати в ного мяч-=
=-=-
саме інтересне =що у нас небуло нічого такого в автофанах екстремістського- ну я з синами з москальщини- і Алєксєй з братом русскіє з Городка-=
-=- і тут така так сказати -ПОД"ОПЛЁКА...
-=-=-=-
а в мене все в підписі написано-=-
Користувачі
KarpatyS Offline Вівторок,16:26
Sluva, я б тебе просив писати по темі а не "приплітати". Якій Адольф? яка римська імперія?
Якщо ти насправді хочеш почути думку, то вона проста - нах фашизм/неофашизм! Через цей дебілізм які повністю ні хто не розуміє, а наголошує лише на певні його моменти, я не зміг подивитись матч!
Перевірені
Sluva Offline Вівторок,18:01
Цитата (KarpatyS)
я не зміг подивитись матч!
було б на що дивитись...
Перевірені
Ярік Offline Вівторок,23:25
http://footballua.tv/news....-karpat
Повернення Ставицького...
Користувачі
dudik Offline Середа,09:25
ДЗЕНЯ, в загальному
Користувачі
Sluva Offline Пятниця,09:40
Маразм продовжується...кругом одні нацики....
Статєйка
Треба буде підказати Геращенкову,Даушвілі і Мішані Кополовцю щоб тримались подалі від чорного форда  lol
Перевірені
Форум » Про карпати » Обговорення Матчів » Карпати vs Дніпро
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено