Головна | КАРПАТИ - МЕТАЛІСТ ЗАКРИВАЄМО СЕЗОН 2013/2014 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 11
Форум » Про карпати » Обговорення Матчів » КАРПАТИ - МЕТАЛІСТ ЗАКРИВАЄМО СЕЗОН 2013/2014 (Закриваємо сезон !)
КАРПАТИ - МЕТАЛІСТ ЗАКРИВАЄМО СЕЗОН 2013/2014
Андрюха-71 Offline Неділя,16:08
Пропозиції.....ну крім звичайно 
Адміністратори
shef Offline Вівторок,14:57
з 38хв 30сек по 39хв 35сек https://www.youtube.com/watch?v=L64YApDBApc - Все що варто знати про "Футболку Барти" )))))
Модератори
Андрюха-71 Offline Вівторок,20:14
Цитата shef ()
з 38хв 30сек по 39хв 35сек https://www.youtube.com/watch?v=L64YApDBApc - Все що варто знати про "Футболку Барти" )))))
Бачили-бачили. А чого це ти так скоро втік від Марічки?  tongue
Адміністратори
shef Offline Середа,09:13
Цитата Андрюха-71 ()
втік від Марічки?

гу із Марічка ???
та що Юля Сівакова ?
Модератори
Андрюха-71 Offline Четвер,22:56
та ніби та сама  biggrin
Адміністратори
Андрюха-71 Offline Четвер,22:59
Зважаючи на прийняте рішення ФФУ ,щоб провести 29-тий тур (Карпати-Металіст) і інші матчі без глядачів. АВТОПРОБІГ 138 ВІДБУДЕТЬСЯ В ЛЮБОМУ ВИПАДКУ !!!!!! КОМАНДІ ПОТРІБНА ПІДТРИМКА ХОЧА Б ПЕРЕД МАТЧЕМ!!!! 100 % ЯВКА ВСІХ АВТОМОБІЛІВ І АВТОФАНІВ ОБОВ'ЯЗКОВА !!! ПІДТРИМАЄМО КОМАНДУ !!!!ВСІЛЯКІ ВІДМАЗКИ ТІПА-"ШАШЛИКИ_МАШЛИКИ",лень НАРОДЖЕННЯ ТЬОЩ,ТЕСТІВ І ВСЯКЕ РІЗНЕ  КАТЕГОРИЧНО НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!
Адміністратори
shef Offline Пятниця,09:37
за неявку на пробіг :
100 грн з водія
200 грн з пішохода
хто не принесе - готує в два рази більше - я заберу сам !!!
Модератори
Андрюха-71 Offline Неділя,22:40
Пробіг вдався. Все було на висоті. І закриття сезону також. АЛЕ:
Деяким автофанам повинно бути стидно,що на закриття сезону приїзджають люди НЕ АВТОФАНИ, підтримують команду,поповнюють кількість авто в колоні... а "дехто" знову "жарить шашлики,ковбаски" і "підтримує ЗАВЖДИ І ВСЮДИ" команду в кращому випадку на дивані!!! Чи може наш девіз на головній сторінці і на банері вже не актуальний????   
Ну то тоді поздирайте наклейки з машин і перепустки з вікон, і не прикидуйтесь що ви "завжди і всюди" !!!! Я розумію,що є справи і є хвороби. Але не повірю,що це масово і в Неділю. Приїхало 9 машин. ТРИ з них були не автофанівські, це не стидно???? 
Робіть висновки ,шановні.
Адміністратори
ViclyPucly Offline Понеділок,11:40
Андрійко, не гарячкуй... Що до тих, хто з якихось причин був відсутній на пробізі, можливо дійсно комусь ближче шашлики чи пиво на дивані... Цим людям потрібно самим в цьому розібратись. А от що до "Приїхало 9 машин. ТРИ з них були не автофанівські", то маю надію що вже в наступному сезоні ці авто також будуть нашими, АВТОФАНІВСЬКИМИ smile
Користувачі
Андрюха-71 Offline Понеділок,11:45
Цитата ViclyPucly ()
ндрійко, не гарячкуй... Що до тих, хто з якихось причин був відсутній на пробізі, можливо дійсно комусь ближче шашлики чи пиво на дивані... Цим людям потрібно самим в цьому розібратись. А от що до "Приїхало 9 машин. ТРИ з них були не автофанівські", то маю надію що вже в наступному сезоні ці авто також будуть нашими, АВТОФАНІВСЬКИМИ
Не всі будуть Автофанівськими. Так як Жора і дівчата відносяться до ФК. 
І всетаки пропоную провести вилучення реквізитів з автомобілів , у тих "автофанів",які вже забули що таке автомобіль,кермо і улюблена команда. Думаю що це буде справедливо.Я маю на увазі тих,хто вже по пів року, по року не зявляється на пробіги.
Адміністратори
ViclyPucly Offline Понеділок,12:15
те, що було куплено за власні кошти - зась, а от перепустки на наступний рік - абсолютно згоден.
Користувачі
Андрюха-71 Offline Понеділок,18:49
Цитата ViclyPucly ()
те, що було куплено за власні кошти - зась
за власні кошти було куплено прапори і наклейки. Згоден-прапор недешевий. Хай тримає собі (хто не їздить) дома. А от наклейки копієчні, і я вважаю,що немає права їх возити той, і представляти з себе псевдоАвтофана.який не пиходить (не їздить) на Пробіги.
Про перепустки навіть мови нема. Вилучення обовязкове. Як вилучити. Просто - добровільно, а ні , то на місці тої перепустки на вікні може з'явитись або дирка,розміром в цеглу, або фарба з балону.
Адміністратори
dudik Offline Вівторок,13:00
ну звідки стільки злості ? забрати, відібрати,розбити поламати... для початку треба розібратись, чому когось не було , а то такими темпами далеко не заїдеш... а минулого року хіба не так було ? От мені не ближче шашлики, їх і після матчу можна з'їсти, але теща одна, 55-ть років їй раз в житті biggrin , а в неділю, ну не виправдовуюсь, кажу як є...тяжко дихати було(лежачи на дивані). А ось Шефа ідея має право на життя, правда 100 гривень ( це наприклад) за систематичні "прогули", а символічні 10-20 грн. ( правда як перевіряти поважність пропуску, потрібно доопрацювати цей пункт Статуту rtfm )!!! І Андрій, я без перепустки цілий минулий рік (2012/2013 сезон) проїздив на автопробігах , ну знаєш в кого була crazy , і нічого, не в ній проблема.
Цитата Андрюха-71 ()
Я маю на увазі тих,хто вже по пів року, по року не зявляється на пробіги.
Так вона на один рік, навіщо тобі старі ???
Користувачі
Форум » Про карпати » Обговорення Матчів » КАРПАТИ - МЕТАЛІСТ ЗАКРИВАЄМО СЕЗОН 2013/2014 (Закриваємо сезон !)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено