Пріколи (різне-всяке) - Сторінка 17 - Форум
Головна | Пріколи (різне-всяке) - Сторінка 17 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 17 з 28«1215161718192728»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Пріколи (різне-всяке) (Так як сезон закінчується,пропоную не спати))))
Пріколи (різне-всяке)
dudik Offline Вівторок,09:18
http://football24.ua/home/showSingleNews.do?diminskiy_planuye_pridbati_batumske_dinamo&objectId=114658
Димінський планує придбати батумське "Динамо"

Додано (15.05.2012, 10:18)
---------------------------------------------
biggrin biggrin biggrin

Користувачі
KarpatyS Offline Понеділок,08:02
так скучив за футболом в живу що сходив вчора на Ефкаліпт - Титан (Харків).
Ну то що лабухи програли 1-3 це зрозуміло але ось що здивувало:
було десь людей 4-5 з Харкова. Приїхали з прапорами і підтримували цілий матч. Одна з кричалок "Червоно-чорні наші прапори...", я думав що на "Батько Бандера ще до нас прийде" буде якісь змінений текст, але НІ! Все чітко, гарно і по тексту!!! Оплесками це відзначили і нечисленні глядачі стадіону Україна.
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,12:35
– На жаль, у мене нема таких фінансових можливостей, як у першої четвірки клубів українського чемпіонату. Єдине, що можу сказати: «Карпати» без фінансування не залишаться. Я за це переживаю. Але мені часто не зрозуміла однобокість мислення тих, для кого зроблений футбол. Якби я заробляв на «Карпатах» – це одне питання. Але ж я лише зазнаю збитків – і не лише фінансових, а й моральних. Не можу зрозуміти, чому я завжди неправий? Я ж вкладаю в клуб свої власні гроші. Інколи в мене з’являються думки про те, щоб віддати акції клубу нашим уболівальникам, а я буду звичайним інвестором. Цікаво було б на це подивитися. Я щиро хочу, щоб «Карпати» були кращими: зі мною чи без мене. Можливо тому, що зараз немає консолідації – причина в мені? Може, до ГО «Завжди вірні» буде краще ставлення? Мені треба поговорити з фанатами, зрозуміти, чи візьмуть вони на себе таку відповідальність. Про фінансовий бік питання вони можуть не турбуватися.
Користувачі
shef Offline Вівторок,12:42
Дедишин став "Дєдушкіним" , уважно слухаєм на 2хв04сек

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YcKXrtKStHw#!

biggrin biggrin biggrin
Модератори
Ярік Offline Середа,21:35
норм кліп до євро, та й не тільки.... не те що та нігерська фігня...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qniQfkIZAnI#!
Користувачі
shef Offline Четвер,17:15
ЧИТАТИ ВСІМ ( особливо коментар №17 ) :

http://fckarpaty.com.ua/news....?ltFJww
Модератори
Ярік Offline Четвер,22:46
Між керівництвом стадіону та представниками ужгородського футбольного клубу «Говерла» досягнуті домовленості про подальшу співпрацю.
Договір заключений до кінця 2012 року – це той час, який потрібен стадіону і команді для налагодження повноцінної співпраці. Після цього домовленості будуть переглянуті.

Вже у липні-серпні команда «Говерла-Закарпаття» зіграє на «Арені Львів» з грандами українського футболу: «Шахтарем» та «Металістом».

Ми вітаємо команду «Говерла-Закарпаття» із заслуженим виходом у Прем’єр-лігу, – розповів директор з експлуатації стадіону Олексій Жуковін. – Це прекрасно, що у Львові додасться якісного футболу. «Арена Львів» готова надати найкращі умови для проведення ігор команди в елітному дивізіоні.

У свою чергу віце-президент футбольного клубу «Говерла» Олександр Шуфрич зазначив: "Ми щиро вдячні місту Львову і особливо керівництву футбольного стадіону «Арена Львів» за надану нам можливість проводити домашні матчі Прем’єр-ліги в той час, коли на нашому рідному стадіоні «Авангард» будуть проводитись ремонтно-будівельні роботи. Хотів би заспокоїти наших уболівальників: для них будуть створені всі умови для найбільш зручнішого відвідування матчів у Львові".

Щодо можливого продовження контракту з ФК «Карпати» у наступному сезоні – питання залишається відкритим.

"Газон стадіону і всі технічні системи легко витримають навантаження у три-чотири матчі на місяць. Тому у ситуації, якщо «Арена Львів» буде домашнім стадіоном одразу для двох команд, не буде жодних труднощів", – зазначив Олексій Жуковін. – Справа лише у реальному бажанні грати саме на цьому стадіоні. Але від «Карпат» ми цього бажання поки що не побачили.

Нагадаємо, новий футбольний сезон в Україні розпочинається 10 липня – матчем за Суперкубок України. Перша гра на «Арені Львів» відбудеться 21 липня (базовий день). Чемпіон Першої ліги «Говерла-Закарпаття» зіграє з Чемпіоном Прем’єр-ліги – донецьким «Шахтарем».

http://stadion.lviv.ua/ua/Arena_Lviv_Goverla_Zakarpattya

Додано (24.05.2012, 23:46)
shef, заплюсував
другий день в глад на сторінці ту фігню коментував, вже сили нема...

Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Пятниця,00:04
Рукою провів гол кузнєцов за сєва100поль --скандал розгорівся на полі... одним словом "колліна" рулить ...
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
http://football24.ua/home/showSingleNews.do?match_sevastopolya_i_metalurga_za_vihid_u_premyerligu_zavershivsya_skandalom&objectId=115972
Користувачі
shef Offline Пятниця,11:25
МОЄ БАЧЕННЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ НА СЕКТОРІ :

1.на рахунок куріння :
- на секторі ОДНОЗНАЧНО НІ !!!
- заборонити зовсім НЕМОЖЛИВО , тому створити спец.зони біля туалетів де можна курити ВСІМ ( в т. ч. відвідувачам віп-зони , хоча сумніваюсь що ППД піде курити сигару в цю зону )
2. алкоголь
- на секторі ЗАБОРОНИТИ ( але чому тоді продають в межах стадіону ??? ) - самому клубу НЕ ВИГІДНО закривати алкобізнес
- за межами стадіону продають і пють . вирішення питання НА ВХОДІ НА СТАДІОН не пропускати тих хто у стані алкогольного спяніння , але як визначити його ступінь ? один випиває 500 мл і нічого , а другого від 50мл шатає ? крім того є наркотичне одурманення яке розпізнати набагато складніше
3. малолєтки-бидляки
- вони ведуть себе зухвало не тільки на стадіоні , а і в транспорті , на вулицях - тому тут проблема загальної вихованості , як у дітей нинішнього покоління просто нижче плінтуса
- проблемою є те що колись малолєтка-бидляк був виключенням з правил , а тепер виключенням є адекватні діти

ПРОБЛЕМИ Є , ЇХ БАГАТО , однак МЕТОДИ БОРОТЬБИ З ПРОБЛЕМАМИ зазначені тут ЕФЕКТНІ але НЕ ЕФЕКТИВНІ
Модератори
ДЗЕНЯ Offline Пятниця,13:09
1. Куріння -- потрібно нам показати приклад--AUTOFANS -- некурить.

не тільки на секторі а взагалі.

2. Алкоголь. мені ось лікар заборонив суворо і пожиттєво-- так що я ПАС--- але який футбол без пива???

незнаю-ще не пробував.

А ось для інших тут роботи ще багато...

3. А тут напевно модно бути бидляком.хіба що спасе плакат-- !Ти не фанат !!! Ти бидло!! і малюнок відповідний.
може до йолупа дойде що він йолуп wacko
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Доречі я колись пропонував при вході банер зробити.

Ти не вівцекричалка тут на стадіоні--Ти вболівальник "КАРПАТ"
Користувачі
Nazar Offline Пятниця,21:03
Quote (Ярік)
норм кліп до євро, та й не тільки....

а помойму - така сама фуєта
Користувачі
dudik Offline Субота,12:57
http://www.youtube.com/watch?v=a5xSxGhlHfc&feature=player_embedded#!
Тернопільський гурт Los Colorados, який прославився своїм переспівом пісні Hot'n'Cold Кеті Перрі в 2009 році, записав новий кавер – на Rammstein-івський Du Hast. Кліп вже став хітом на YouTube – за дві доби відео зібрало понад 200 тисяч переглядів. Більше того, посилання на українських виконавців було розміщено на офіційній сторінці Rammstein у Facebook, де зібрало більше тисячі схвальних відгуків від фанатів гурту з усього світу. "Вас вітає тетильківецький гурт Los Colorados і хоче презентувати німецьку народну пісню "Ти мене спиталась", - так починають свій виступ хлопці з Los Colorados. Для запису нової пісні вони навіть оголилися до пояса. Нагадаємо, що після випуску своєї інтерпретації пісні Hot'n'Cold українці стали справжніми зірками в США, куди їх навіть запросили для виступу на телебаченні. Не виключено, що їхній кавер на Du Hast стане черговим світовим хітом.
Більше тут: http://tralala.blablabla.html
Користувачі
Ярік Offline Понеділок,22:44
Користувачі
shef Offline Вівторок,09:37
Ярік,

то дорога на АшанАрену ?
biggrin :D biggrin

А ТЕПЕР ПРІКОЛ РОКУ :

Виктор ЯНУКОВИЧ: «Украина готова к Евро на 100%»
Подготовка к чемпионату Европы стала испытанием для всего государства, считает президент
Украина готова к проведению чемпионата по футболу Евро-2012 на сто процентов. Об этом заявил Президент Украины Виктор Янукович во время встречи с сенатором от штата Иллинойс, заместителем главы фракции Демократической партии в Сенате США Ричардом Дербиным 28 мая в Киеве. Об этом Информационному центру «Украина-2012» сообщили в пресс-службе Главы государства.

Виктор Янукович подчеркнул, что такие масштабные события, как Евро-2012, очень значительны в контексте развития государства. «Я хотел бы сказать, что такие события дают скачок в развитии страны, ее инфраструктуры», - отметил Президент.

Говоря о подготовке Украины к футбольному празднику, Виктор Янукович отметил, что, безусловно, «финансовая, организационная нагрузка была очень серьезная». «Два года назад уровень подготовки к Евро-2012 оценивался специалистами на уровне 10-12%, мы безнадежно отставали от графика подготовки, и предостережений, что мы не успеем, было очень много», - подчеркнул Глава государства, добавив, что в связи с такой ситуацией для Украины существовал риск потерять возможность проводить чемпионат. «Но это было испытание для моей команды и в целом для всего государства», - сказал В.Янукович.

Президент также отметил, что сегодня произошло значительное событие в контексте подготовки Украины к Евро-2012 - был открыт терминал «D» Международного аэропорта «Борисполь», который будет принимать иностранных гостей праздника.
Модератори
Ярік Offline Вівторок,11:17
shef, Якщо напряму йти до Ашану через поле якраз така...

а стільці там мягенькі))

і травичка шик просто

Користувачі
dudik Offline Вівторок,12:29
shef,
ти ще того деБіла слухаєш ??? особливо після :"Головний терорист і за сумісництвом Резидент УРКАїни Віктор Януковоч обмовився під час засідання РНБО. "Територію нашої країни треба зробити НЕбезпечною для життя громадян!"-сказав зек. "

Додано (29.05.2012, 13:29)
Ярік,
тобі ж начебто цей стадіон не зовсім подобається !?!?! biggrin :D biggrin
Користувачі
shef Offline Вівторок,13:10
dudik,

я його не слухаю , я з нього "пруся" biggrin

а взагалі мудрі люди кажуть : " ворога треба знати краще ніж друга "
Модератори
dudik Offline Вівторок,14:21
shef,
та де вже там пертися, самі з себе премся sad
Безкоштовні супутникові ТБ-канали можуть зникнути
Користувачі
Ярік Offline Вівторок,22:24
dudik, ну я ж не дивлюсь футбол з лави запаспих і футбол там не граю

Додано (29.05.2012, 23:24)
Перший день після ЄВРО-2012
- Комунальники демонтують новенький асфальт на дорогах. Колесніков його позичив в Німеччині тільки на місяць;
- У новому терміналі Львівського аеропорту, як і планувалося, відкрився речовий ринок;
- Міліціонери нарешті перестали імітувати знання англійської і знову заговорили на звичній фені;
- Повії, що добряче заробили під час Євро, масово скуповують місця у парламенті. Вони там планують створити свою фракцію "Трудова Україна";
- Збірна Росії, повертаючись з України, прихопила за собою Крим;
- Віктор Янукович у прямому зверненні привітав українців з завершенням Зимової Олімпіади в Україні;
- На полігоні ядерних відходів в Чорнобилі захоронили результати діяльності тисячі біо-туалетів;
- Катерина Осадча дотепер ходить з мячем на голові. Настільки потужно виконав штрафний Олександр Алієв;
- З українських готелів масово почали відпадати зірочки;
- Збірна Голандії дотепер сплачує штраф за куріння в ліфті;
- На швидкісних потягах «Хюндай» почили просвічуватися емблеми Дніпропетровського вагонобудівного заводу;
- Колесников вигнав Блохіна за те, що той так і не випустив його в жодному матчі. "Хто на це більше заслуговував, ніж я???" - емоційно пояснював він своє рішення;
- Футболістів Північної Кореї відправили на виправні роботи в шахти, за непопадання на Євро-2012;
- Україна подала скаргу на дії арбітра, який не зарахував м'яч Мілевського рукою. "У нас такі завжди зараховують" - аргумент української сторони;
- Англійських хуліганів вже почали потроху виписуватися з Феофанії;
- Англійська мова поповнилася новими словами "blyat", "pidaras", "kuda bjosh invalid";
- Користуючись київськими вуличними вказівниками, під час Євро пропали безвісті 1240 вболівальників;
- За підрахунками організаторів, лушпинням сємочок, які з’їли під час Євро вболівальники, можна засипати територію сучасної Угорщини;
- Беар Гріллс - автор "Выжить любой ценой" - отримав травму одразу ж на київському вокзалі, коли в нього попросили закурити в туалеті. Керівництво «Діскавері» дотепер не може з ним зв'язатися. Наразі його доля залишається невідомою;
- Британські вчені якраз завершили розшифровувати привітальний виступ Прем'єр-міністра України;
- Як повідомила прес-служба глави держави, на фінальному матчі Чемпіонату Президента України привітали радісним свистом;
- Опозиція заявила, що зібрала 80-тисячний мітинг на Олімпійському під час фіналу Євро-2012;
- Ганна Герман сказала: "Да я манала!" і взяла відпустку за власний рахунок;
- Після відльоту останнього літака, Юрій Луценко замалював знак SOS на даху тюремного корпусу;
- З дерев навколо стадіонів МНС-ники знімають останніх дітей.
Користувачі
dudik Offline Середа,09:42
"Металург" закликав Суркіса зламати існуючу систему, або – йти у відставку
Користувачі
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Пріколи (різне-всяке) (Так як сезон закінчується,пропоную не спати))))
Сторінка 17 з 28«1215161718192728»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено