Головна | Пріколи (різне-всяке) - Сторінка 24 - Форум | Реєстрація | Вхід


Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Модератор форуму: shef, Андрюха-71  
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Пріколи (різне-всяке) (Так як сезон закінчується,пропоную не спати))))
Пріколи (різне-всяке)
Ярік Offline Понеділок,23:18
http://dynamo.kiev.ua/news/126220.html
Користувачі
Повідомлень: 672
dudik Offline Середа,15:30
То не форум, то навколо тиша, і мертві з косами стоять................... biggrin biggrin biggrin
Користувачі
Повідомлень: 634
Ярік Offline Середа,15:48
Бомжі зупинили автобус та поспілкувались з Кварцяним....
http://www.youtube.com/watch?v=jUH-bfF8hv8&feature=player_embedded
Користувачі
Повідомлень: 672
YARIK Offline Четвер,16:59
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin :D biggrin :D
Користувачі
Повідомлень: 115
ДЗЕНЯ Offline Неділя,16:08
чюдо Гол з пенальки:

http://www.youtube.com/watch?v=JxuA6SmoNIo
Користувачі
Повідомлень: 493
dudik Offline Вівторок,09:46
Минулого уїк-енду під час юніорського чемпіонату Нідерландів стався жахливий інцидент. Гравці амстердамського "Нойв Слотен" побили бічного арбітра Річарда Новехуйзена прямо на футбольному полі. Побили настільки, що лайнсмен знепритомнів і терміново був доставлений в лікарню. У понеділок, 3 грудня, лікарі констатували смерть 41-річного рефері. Він отримав чисельні травми голови. Точна причина смерті не повідомляється. Троє футболістів, у віці 15-16-и років, затримані співробітниками поліції за підозрою в нанесенні йому побоїв. Зазначається, що гравці, які брали участь у бійці, були відраховані з команди, а клуб - знятий з чемпіонату.
Більше читайте тут: http://prosport.tsn.ua/sport/gollandski-futbolisti-zabili-do-smerti-laynsmena.html
Користувачі
Повідомлень: 634
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,13:51
То не прикол-=- то УЖАСТІК
Користувачі
Повідомлень: 493
shef Offline Вівторок,17:19
ПРОВАЛЬНА ХРЕНЬ :

АДРИАНО: «Есть шанс сыграть вместе с Илсиньо за Украину»
Игроки донецкого Шахтера изъявили желание сменить гражданство и выступать за сборную Украины

краще би вони стать змінили !
Модератори
Повідомлень: 664
ПаштЄт Offline Вівторок,20:54
зміна статі це було б набагато корисніше для збирання бананів
Користувачі
Повідомлень: 44
dudik Offline Середа,11:19
biggrin biggrin biggrin
Користувачі
Повідомлень: 634
KarpatyS Offline Пятниця,21:34
як на рахунок зібратись усім перед новим роком? так сказати закрити сезон???
Перевірені
Повідомлень: 325
Андрюха-71 Offline Субота,00:25
KarpatyS,
Я ЗА !!!! Хто немає як , повідомте будь ласка. Дату звичайно синхронізуємо під НЕ робочий час....
вносимо пропозиції до дати і часу на зустріч.... не спимо, кінця світу НЕ БУДЕ !!!!!!!
Адміністратори
Повідомлень: 663
Андрюха-71 Offline Субота,00:37
і ще: Назар скинув дуже непоГане фото.... зииии. нехай кроти такі будуть і в своєму "буденному" житті !!! _)))
Адміністратори
Повідомлень: 663
dudik Offline Субота,10:38
biggrin biggrin biggrin
Користувачі
Повідомлень: 634
KarpatyS Offline Субота,18:48
мені підходять всі дні крім (вівторок, четвер). На вихідних взагалі без проблем!
Перевірені
Повідомлень: 325
shef Offline Понеділок,18:04
Здесь - реально зарегистрированный разговор между испанцами и американцами на частоте "Экстремальные ситуации в море" навигационного канала 106 в проливе Финистерра (Галиция). 16 Октября 1997 г.
Испанцы: (помехи на заднем фоне) ... говорит А-853, пожалуйста, поверните на 15 градусов на юг, во избежание столкновения с нами. Вы движетесь прямо на нас, расстояние 25 морских миль.

Американцы: (помехи на заднем фоне) ...советуем вам повернуть на 15 градусов на север, чтобы избежать столкновения с нами.

Испанцы: Ответ отрицательный. Повторяем, поверните на 15 градусов на юг во
избежание столкновения.

Американцы (другой голос): С вами говорит капитан корабля Соединенных Штатов Америки. Поверните на 15 градусов на север во избежание столкновения.

Испанцы: Мы не считаем ваше предложение ни возможным, ни адекватным, советуем вам повернуть на 15 градусов на юг, чтобы не врезаться в нас.

Американцы (на повышенных тонах): С ВАМИ ГОВОРИТ КАПИТАН РИЧАРД ДЖЕЙМС ХОВАРД, КОМАНДУЮЩИЙ АВИАНОСЦА USS LINCOLN, ВОЕННО-МОРСКОГО ФЛОТА СОЕДИНЕННЫХ ШТАТОВ АМЕРИКИ, ВТОРОГО ПО ВЕЛИЧИТЕ ВОЕННОГО КОРАБЛЯ АМЕРИКАНСКОГО ФЛОТА. НАС СОПРОВОЖДАЮТ 2 КРЕЙСЕРА, 6 ИСТРЕБИТЕЛЕЙ, 4 ПОДВОДНЫЕ ЛОДКИ И МНОГОЧИСЛЕННЫЕ КОРАБЛИ ПОДДЕРЖКИ. Я ВАМ НЕ "СОВЕТУЮ", Я "ПРИКАЗЫВАЮ" ИЗМЕНИТЬ ВАШ КУРС НА 15 ГРАДУСОВ НА СЕВЕР. В ПРОТИВНОМ СЛУЧАЕ МЫ БУДЕМ ВЫНУЖДЕНЫ ПРИНЯТЬ НЕОБХОДИМЫЕ МЕРЫ ДЛЯ ОБЕСПЕЧЕНИЯ БЕЗОПАСНОСТИ НАШЕГО КОРАБЛЯ. ПОЖАЛУЙСТА, НЕМЕДЛЕННО УБЕРИТЕСЬ С НАШЕГО КУРСА!!!!

Испанцы:: С вами говорит Хуан Мануэль Салас Алкантара. Нас 2 человек. Нас сопровождают наш пес, ужин, 2 бутылки пива и канарейка, которая сейчас спит. Нас поддерживают радиостанция "Cadena Dial de La Coruna" и канал 106 " Экстремальные ситуации в море". Мы не собираемся никуда сворачивать, учитывая, что мы находимся на суше и являемся маяком А-853 пролива Финистерра Галицийского побережья Испании. Мы не имеем ни малейшего понятия, какое место по величине мы занимаем среди испанских маяков. Можете принять все меры, какие вы считаете необходимыми и сделать все что угодно для обеспечения безопасности вашего корабля, который разобьется вдребезги об скалы. Поэтому еще раз настоятельно рекомендуем вам сделать наиболее осмысленную вещь: изменить ваш курс на 15 градусов на юг во избежания столкновения.

Американцы: Ok, принято, спасибо.
Модератори
Повідомлень: 664
Назар Offline Вівторок,11:42
народ зустрітись треба обовязково))))))))))
Користувачі
Повідомлень: 28
Ярік Offline Субота,19:43
Користувачі
Повідомлень: 672
Mytia Offline Четвер,09:23
Любий Миколаю,

Хтіли бисьмо попросити в Тя кілька презентів, але такво не для себе, нє, бо нам так по правді то ніц не тре, бо є ми абсолютно щасливими людьми, ну хіба дерунів нам бракує зо сметаною до того щастя, але то собі й самі можемо всмажити, слава Богу, бульба того року вродила. Просимо для тихво дітваків наших, яндрусів малих, тих, шо в зелених майках по зеленім полю гасают, для футболістів Карпат. Бо хоч вони всі вже й хлопи здорові за двайцять літ, а для нас вони так чи інак як діти. Ти, Миколаю, не бійся, багацько просили не будем, бо бахурі наші всі такі лити шо но просто, мають повні кишені форси, аж їм верхом лізе, то й самі си годні всьо вкупити. Але часами є таке, шо вони самі не відают шо власне того їм і бракує до зупевного щастя, і не будуть того мали, поки ми в Миколая не попросим, а Миколай їм під подушку не покладе.

Ну то зачинаєм нашого списка і почнемо певні з Семіра Штіліча. Принеси му, Миколасю, такий-во словничок лайливих слів, босняцько-український, але такий манюнький, би можна було такуво пришити яку кишеньку до ґумки майток і го туда положити. А як дуже ся захоче якого моцного слова судді вповісти на полю, то отак глянув їдним воком і вже знаєш як то українською ся повідає. Бо української то наші судді не знают на відміну від босняцької і карточку демонструвати не будут.

Богатінову, то було би файно якби здарував якого рупора, а як не маєш, то може і такво ґазету звичну рурою скрутити і вже би мав хлоп. Бо чи то він не вміє кричати, чи може голосу свого ся встидає, альбо слуху не має музичного, а може просто голосові зв’язки має слабонькі, але часом наші оборонці го попросту не чують і ся гублят, а він, як брамкаж, мав би ними керувати… І ото часто призводить до брамок, курйозних і нікому непотрібних. Маємо святу надію, же якби мав такого рупора, то зміг би врешті докричатись до наших оборонців і збудував би з них правдивого мура.

Міськови, Миколайку, мусиш чогось такого файного під подушку положити, бо він цілісінький рік був дуже чемною дитино, хоч до рани прикладай, все повідав тіко правду, навіть як вона була гірка і навіть як приходилось за неї потім платити, перед каждою грою ходив до церкви, моливси рано і вечір, троха правда часами лаявси і шлякував, але то, Миколаю, не від легкого життя, мусиш нам повірити, а Місьо то є хлоп з гір, хлоп горєчий, може часом ся й не стримати. А тому ти вже там постарайся, принеси му яких файних мандаринок і цукерок, най ся потіше, тіки не клади тої чуколяди, такої фраєрської, з молоком від фіолєтових корів - «Мілка» ся називає. Наш Місько того не любе, бо корова має бути коровою, так, шо як йде, то за кілометр чути же то корова, а не якась там фіолєтова... Фіолєтові то най фйолки будут, а ше може сливки і баклажани, але в жадному разі не корови. Але такво від нас, то хтіли бисьмо попросити, жеби Миколай ше Місьові батарейки енерджайзер приніс, ну альбо тих, дюраселів, то вже най Миколай ся диве, які ліпші, і то цілий комплєкт, аби до наступного року хватило, бо шось не стєгує Місько цілого матчу, двайцять хвилин побігає і шлюс, корчі го хапають, то може би ті батарейки чимось зарадили?

Олезьо, хлопчик наш золотий, має шось троха якусь дипресію, ніц го не тішит, ніц го не радує, навіть золота машина перестала приносити му радість, дивитись вже на неї не годен та й завіз до маркету, вирішив продавати. Не знаєм чи продав він вже її чи нє, але ясно же нема ніц шо би втішило нашого Олька більше і повернуло му ту феєричну гру за якою ми вже забанували, як не новий колір, а тому просимо Миколая, жеби спрезентував Олезьові, нє, не нову машину, то най собі сам заробе, а банку фарби, якоїсь такої може платинової, альбо брильянтової, а може бурштинової, то вже най Миколай вибере яка ся буде ліпше дивила.

Додано (20.12.2012, 10:23)
---------------------------------------------
продовження:

Ігорцьові, то просили би якогось такого шампуня елєґанського для кучерів, і то такого жеби кучері ся тримали навіть як дві години по полю будеш гасав. Бо помітили ми же Ігорко грає багато ліпше, як має файні кучері на голові. А ше можеш в той шампунь підмішати якого такого лікарства від облисіння, мусить бути якась така панацея, бо шось з каждою грою тих кучерів на калапітрі стає всьо менше і менше. Але окремо не клади, бо може ся хлоп образити, подумає, же Миколай го лисим обзиває, нє такого не можна робити, тіки тако в шампунь пару крапель і буде фест.

Лукасу би треба було яких рукавиць таких теплих, бо той бахур як баче сніг, то так ся тіше, же відразу свої ґраби в нього пхає, шось там місить місить, ніц не знав шо робити з тим щастям, поки му минулого року не показали як то ся сніжки ліпить. Ну а відки би знав, як перший раз в життю сніг зовидів, бо де він там в своїй Ла Коруньї міг бачити таке диво? Але ручки в нього делікатні, не звикли до такого колючого холоду, то тре їх берегти, бо ся простуде і хто буде нам брамки стріляв? А наступного року то вже можна му і санки здарувати, а ше за рік може й нарти, а чого, най ся дитина вчить, розвиває…

Миколасю наш коханий, то ше є далеко не всі наші дітваки, але кінчає ся нам папір і не маєм більше де писати, а тому за інших бахурів то тобі мейлом напишемо, альбо есемеса відправим. Але так на загал, то принеси їм кожному мандарин, помаранчів і яблук з морквою, бо то є вітаміни, а ше по різці, то зіхер, аби ся не розслабляли і знали же в наступнім році тре бути ше чемнішими і грати ше ліпше!
А взагалі пане Костов, Миколасю наш болгарський, дивися добре за тими матолками, бо вони, як за ними ся не дивиш, то зачинають вар’ювати, чисто діти малі, і дай Ті Боже на то здоровля і моцних нервів!

Наше шануваннє,

Юрко і Славцьо

Користувачі
Повідомлень: 43
Назар Offline Пятниця,15:57
biggrin biggrin biggrin biggrin
Користувачі
Повідомлень: 28
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Пріколи (різне-всяке) (Так як сезон закінчується,пропоную не спати))))
Пошук:


Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено