Головна | Цікаві інтервю - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Цікаві інтервю (говорити не мішки носити)
Цікаві інтервю
shef Offline Четвер,17:41
Пишіть тут , або кидайте ссилки
Модератори
shef Offline Четвер,17:42
После появления во втором тайме календарного матча с «Кривбассом» Сергея Кузнецова сразу стало понятно, как много значит этот форвард для «Карпат». И дело не только в том, что именно на Кузнецове схлопотал второй «горчичник» криворожанин Валеев и вынужден был досрочно покинуть поле. Просто с умением Сергея открываться цепляться за мяч, уверенно действовать на втором этаже игра «Карпат» сразу преобразилась, и у ворот соперника стали возникать голевые моменты... Словно и не было у нашего героя почти годичного перерыва в выступлениях.

– Такой продолжительной паузы в моей карьере еще не было, – сказал Кузнецов. – Ведь до матча с «Кривбассом» в последний раз я выходил на поле еще 15 декабря прошлого года. А затем надолго оказался на больничном...

– Вот с этого места, пожалуйста, поподробнее...
– У меня был надрыв ахилла очень болезненная травма, но поскольку минувшей осенью «Карпаты» испытывали серьезные проблемы с нападающими, ради интересов команды пришлось выступать на уколах.

Однако это лишь усугубило мое положение, ибо вскоре начался и воспалительный процесс. Но главная ошибка заключалась в том, что я не обратился сразу к серьезным врачам, специализирующимся на подобных повреждениях. Драгоценное время, к сожалению, было потеряно, поскольку меня прооперировали лишь в апреле. Затем почти полгода занял восстановительный процесс в Одессе, где меня опекали родственники жены. Плавал в бассейне, бегал кроссы, ездил на велосипеде...

– Вызывает удивление, почему ты не делал этого во Львове под наблюдением медперсонала «Карпат»...
– Извините, но я бы не хотел вникать в детали, пока что в этой истории сам не нахожу ответы на многие вопросы...

– Но, припоминается, ты утверждал, что не вернешься в «Карпаты», пока тебе не возвратят средства, затраченные на операцию, не ликвидируют другие задолженности...
– Пока что дело даже до переговоров не дошло. И потраченные мной 25 тысяч евро на операцию и восстановление в Германии мне до сих пор не компенсировали. И все же я решил вернуться, поскольку об этом попросили тогдашний главный тренер Олег Кононов и Юрий Дячук-Ставицкий – советник президента ФК «Карпаты» Петра Дыминского. А уже при подготовке к поединку с «Кривбассом» новый рулевой Павел Кучеров сказал, что рассчитывает на меня...

– В процентном отношении как бы ты оценил свою готовность?
– Называть какие-то конкретные цифры не стану. В последнее время мне очень помог массажист «Карпат» Роман Спринь, и с каждой тренировкой я чувствовал себя все лучше. К тому же из Одессы я приехал без лишнего веса и в целом на физические кондиции грех было жаловаться. Чего нельзя сказать об игровой практике...

– Но ты наверняка следил за выступлениями одноклубников. На твой взгляд, что мешало им играть лучше?
– Действительно, практически не пропустил ни одной телетрансляции матчей с участием «Карпат». К тому же регулярно созванивался с ребятами, и мне известны причины спада. Однако давайте обойдемся без конкретики, все мы хотим побыстрее исправить теперешнее положение. Тем более что я связан с «Карпатами» контрактом.

– А когда его срок истекает?
– В конце декабря. Но останусь ли я во Львове, будет зависеть от того, как выполнят мои контрактные условия. Пока я доволен, что вернулся в строй, что быстро вписался в тактические построения тренерского штаба и, надеюсь, помог «Карпатам» не проиграть в Кривом Роге...

– Что скажешь о новом тренере Павле Кучерове?
– Важно, что у него есть опыт работы в зарубежных клубах. Это обязательно пригодится. В вопросах тактики он придерживается тех же взглядов, что и Олег Кононов, который, кстати, и приглашал его в «Карпаты». Однако в тренировочном процессе у этих специалистов много различий. Но главное, что всех нас объединяет огромное желание наверстать упущенное...
Модератори
dudik Offline Пятниця,20:07
shef,
Андрій, а перекласти ?!?!?!? cool smile

Додано (28.10.2011, 21:07)
---------------------------------------------
Після появи у другому таймі календарного матчу з «Кривбасом» Сергія Кузнецова відразу стало зрозуміло, як багато значить цей форвард для «Карпат». І справа не тільки в тому, що саме на Кузнецова дістав другий «гірчичник» кріворожанін Валєєв і змушений був достроково залишити поле. Просто з умінням Сергія відкриватися чіплятися за м'яч, упевнено діяти на другому поверсі гра «Карпат» відразу перетворила, і біля воріт суперника стали виникати гольові моменти ... Ніби й не було у нашого героя майже річної перерви у виступах.

- Такий тривалої паузи в моїй кар'єрі ще не було, - сказав Кузнєцов. - Адже до матчу з «Кривбасом» в останній раз я виходив на поле ще 15 грудня минулого року. А потім надовго опинився на лікарняному ...

- Ось з цього місця, будь ласка, детальніше ...
- У мене був надрив ахілла дуже болюча травма, але оскільки минулої осені «Карпати» мали серйозні проблеми з нападниками, заради інтересів команди довелося виступати на уколах.

Однак це лише посилило моє становище, бо незабаром розпочався і запальний процес. Але головна помилка полягала в тому, що я не звернувся одразу до серйозних лікарів, що спеціалізуються на подібних ушкодженнях. Дорогоцінний час, на жаль, було втрачено, оскільки мене прооперували лише в квітні. Потім майже півроку зайняв відновлювальний процес в Одесі, де мене опікувалися родичі дружини. Плавав у басейні, бігав кроси, їздив на велосипеді ...

- Викликає здивування, чому ти не робив цього у Львові під наглядом медперсоналу «Карпат» ...
- Вибачте, але я б не хотів вникати в деталі, поки що в цій історії сам не знаходжу відповіді на багато питань ...

- Але, пригадується, ти стверджував, що не повернешся в «Карпати», поки тобі не повернуть кошти, витрачені на операцію, не ліквідують інші заборгованості ...
- Поки що справа навіть до переговорів не дійшло. І витрачені мною 25 тисяч євро на операцію і відновлення в Німеччині мені досі не компенсували. І все ж я вирішив повернутися, оскільки про це попросили тодішній головний тренер Олег Кононов і Юрій Дячук-Ставицький - радник президента ФК «Карпати» Петра Димінського. А вже при підготовці до поєдинку з «Кривбасом» новий керманич Павло Кучеров сказав, що розраховує на мене ...

- У процентному відношенні як би ти оцінив свою готовність?
- Називати якісь конкретні цифри не стану. Останнім часом мені дуже допоміг масажист «Карпат» Роман Спринь, і з кожним тренуванням я відчував себе все краще. До того ж з Одеси я приїхав без зайвої ваги і в цілому на фізичні кондиції гріх було скаржитися. Чого не можна сказати про ігрову практику ...

- Але ти напевно стежив за виступами одноклубників. На твій погляд, що заважало їм грати краще?
- Справді, практично не пропустив жодної телетрансляції матчів за участю «Карпат». До того ж регулярно телефонував з хлопцями, і мені відомі причини спаду. Однак давайте обійдемося без конкретики, всі ми хочемо швидше виправити теперішнє становище. Тим більше що я пов'язаний з «Карпатами» контрактом.

- А коли його термін закінчується?
- Наприкінці грудня. Але чи залишуся я у Львові, буде залежати від того, як виконають мої контрактні умови. Поки я задоволений, що повернувся в лад, що швидко вписався в тактичні побудови тренерського штабу і, сподіваюся, допоміг «Карпатам» не програти в Кривому Розі ...

- Що скажеш про нового тренера Павла Кучерова?
- Важливо, що у нього є досвід роботи в закордонних клубах. Це обов'язково стане в нагоді. У питаннях тактики він дотримується тих самих поглядів, що й Олег Кононов, який, до речі, і запрошував його в «Карпати». Однак у тренувальному процесі у цих фахівців багато відмінностей. Але головне, що всіх нас об'єднує величезне бажання надолужити згаяне ...

Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Понеділок,18:04
http://fckarpaty.com.ua/board/blog_vvtt09/sirij_ekvator/12-1-0-100
Користувачі
Ярік Offline Понеділок,03:05
"Я предупреждаю в последний раз: еще раз судейский комитет затронет ФК Волынь, будет унижать меня, моих футболистов, уничтожать славу моего города и области - я расскажу все, что делается в украинском футболе. Я пока только кое-что намекнул".

повна версія інтерв"ю Кварцяного
http://football.ua/ukraine/news/149114.html
Користувачі
YARIK Offline Вівторок,19:59
реакція на слова Кварцяного!!!Комитет арбитров обратился в КДК
Коллина просит проверить публичные обвинения в получении арбитрами взяток
Куратор системи арбітражу в професіональному футболі України П’єрлуїджі Колліна звернувся до КДК ФФУ з листом. У ньому, зокрема, міститься прохання перевірити правдивість публічних звинувачень на адресу арбітрів, а також членів КА ФФУ в отриманні ними неофіційних грошових виплат.

Заяви такого змісту були зроблені наступними особами:

- Слободяном О.В., Президентом ФК «Оболонь» (Київ), в інтерв’ю від 06.11.11 р. та 26.11.11 р

- Кварцяним В.В., Головним тренером ФК «Волинь» (Луцьк), в інтерв’ю від 4.12.11

- Рабіновичем В.З., Президентом ФК «Арсенал» (Київ), в інтерв’ю від 5.12.11

Федерація футболу України реагує на подібні ситуації, керуючись загальновизнаними європейською футбольною спільнотою принципами Fair Play, закладеними в основних настановах ФІФА та УЄФА, положеннях Кодексу етики і чесної гри «Чесна гра − дисципліна і повага», а також Дисциплінарних правил ФФУ.

Такої ж логіки дотримувався і ХIII Конгрес ФФУ, який відбувся 30 листопада 2011 року. Зокрема, у п.10 своєї Постанови делегати футбольного форуму зафіксували наступну тезу: «…Вважати недопустимим бездоказово публічно звинувачувати арбітрів в їх упередженості без наявних на те підстав. Органам футбольного правосуддя не залишати без уваги факти безпідставних звинувачень арбітрів суб’єктами футбольного дійства». cool

Додано (06.12.2011, 19:59)
Цікаво, що буде далі чи то всьо замнуть!!! cool

Користувачі
dudik Offline Середа,08:37
Просто Колліна теж хоче котлету ! biggrin
Користувачі
shef Offline Середа,11:47
Денис КОЖАНОВ: «Каждый день проезжаю 100 км в одну сторону»
Полузащитник «Ильичевца» рассказал о своих трудовых буднях

Практично всi гравцi «Iллiчiвця» живуть у Донецьку i щодня добираються на тренування в Марiуполь. Зрозумiло, що не електричками. Тож якщо ти граєш в «Iллiчiвцi, хоч-не-хоч, а змушений сiдати за кермо автомобiля.

-- Я не можу назвати себе великим автолюбителем, -- каже «Експресу» Денис Кожанов. -- Їжджу, бо потрiбно, але дуже великого задоволення вiд цього не отримую. Мiй водiйський стаж -- близько п'яти рокiв. Своє перше авто я купив, коли перейшов у «Карпати». Це був «Мiцубiсi Аутлендер».

-- Кажуть, що вулицями цього старого мiста дуже важко їздити. Як тобi, донеччанину, кермувалося у Львовi?

-- Львiв -- це найоптимальнiший варiант, аби стати досвiдченим водiєм! Так, важко, але коли навчишся їздити тут, то не пропадеш у жодному мiстi. Вузенькi вулички швидко навчать вiдчувати габарити авто.

-- Чи є в командах традицiя обмивати купiвлю нових автiвок?

-- Обмивати не обмиваємо, але коли хтось купить справдi хорошу машину, то кожен хоче посидiти в салонi, помацати все руками, проїхати коло-друге, пройти тест-драйв. Тож даємо один другому покататися.

-- Швидку їзду любиш?

-- Нi, я не гонщик. Хiба коли поспiшаю, то можу натиснути на газ. Загалом я їжджу спокiйно.

-- На даїшникiв нариваєшся?

-- Куди ж без них! У Львовi, пригадую, мене кiлька разiв зупиняли за порушення. А коли впiзнавали, то казали: якщо подарую м'яча, вiдпустять. А я ж зi собою м'ячiв не маю, пообiцяв, що наступного разу вiзьму. Але бiльше я їм не попадався. Виходить, маю борг. (Усмiхається).

-- Коли переїжджав зi Львова до Марiуполя, сам переганяв автiвку?

-- Нi, у мене не було часу. Тодi якраз починався чемпiонат, я був у Марiуполi i попросив товариша перегнати менi машину туди. Я загалом не люблю довгих мандрiвок машиною. Лише одного разу їхав з товаришем iз Донецька до Львова. Зазвичай я кермую недалеко вiд дому.

-- Нинi ти яким авто їздиш?

-- Джипом «Лексус RX». Перш нiж купити власний, їздив ним, джип менi дуже сподобався за комфорт i дизайн. Довго не думав, купив i собi такий. Це авто обладнане 3,5-лiтровим двигуном, по мiсту споживає 16 лiтрiв пального.

-- Чи багато кiлометрiв проїжджаш на рiк?

-- У Львовi мало їздив, а от на сходi доводиться мотатися. Я живу у Донецьку, а тренуємося ми в Марiуполi. Тому щодня 100 кiлометрiв в один бiк i сто назад. Добре, що там хоч дорогу зробили хорошу -- за годину добираюся. I в такому ритмi живе майже вся команда. Правда, щодня стiльки їздити втомлює, тож ми беремо свої машини по черзi. Одного дня ти водiй, а наступного -- пасажир.

-- Своїм «Лексусом» задоволений чи мрiєш про iнше авто?

-- А хто не хоче поїздити на «Майбаху» чи «Ламборджiнi»?Але люди їздять тими авто, якi можуть собi дозволити. Своєю машиною я задоволений, а як воно буде далi -- побачимо...
Модератори
Ярік Offline Вівторок,01:19
Півзахисник "зелено-білих" Михайло Кополовець прокоментував вчорашній матч проти київського "Динамо".

- Ви бачили, за що мені показали другу жовту картку? - Першим почав діалог Кополовець. - Це ж був дрібний фол в центрі поля. Звичайний невеликий фол! Суддя не поважає ні вболівальників, яких на гру прийшло тисяч 30, ні футболістів. Київське "Динамо" як мінімум не заслужило цю перемогу. Поки це триватиме, у нашій країні футболу не буде. Це обман людей, які приходять на футбол. А якщо їх обманюють, то навіщо їм ходити на стадіони? Що, ці 30000 заслужили, щоб бути обдуреними? Просто якби суддя не допомагав одним командам, результати були б інші. Те ж саме з "Шахтарем" - арбітр дає два пенальті, рубає голову - і все, фініш.

Я вважаю, що, навіть незважаючи на моє видалення, "Карпати" були гідні виграти цей матч. Але суддя зробив свою справу. Гаразд ще перша жовта, нехай вона правильна. Але друга?! Він же навіть не замислювався, щоб мені її пред'явити! Але я що, зірвав якусь божевільну атаку або що? Адже він міг підійти і попередити, що ще один такий фол - і буде червона картка. Тому наш чемпіонат не буде таким, як в Іспанії, Італії, оскільки там у таких матчах суддя ніколи не стане знищувати гру. Я вважаю, що арбітр в черговий раз зробив свою справу.

- А якби такий фол був здійснений в центрі поля проти вас, у вас би не було протилежної реакції? Адже є ж таке формулювання, як "небезпечна атака з ризиком нанесення травми", яка карається жовтою карткою ...
- Так адже в тому-то й річ, що ніякого ризику травми там не було! Подивіться у повторі - я до суперника ледве доторкнувся, все відбувалося в повітрі, в опорну ногу я не "в'їжджав". Повторюся, якщо арбітр вирішив, що я діяв надто грубо, він міг би в усній формі попередити мене в останній раз. Так роблять всі нормальні судді! А тут цього не було. Він чітко знав, що потрібно робити. І якби не арбітр, кияни з трьома очками додому б не поїхали - сто відсотків.

- Вважаєте, що Гармаш симулював?
- Звичайно, симулював! Він - лось двометровий, а я - півметровий недогризок. Спробуй його ще звали з ніг.

- В цілому, за винятком видалення, до арбітра претензій нема?
- Абсолютно. Начебто судив добре.

- Як вважаєте, що більше вплинуло на підсумковий результат - червона картка чи вимушена пауза в грі, яка збила атакуючий ритм "Карпат"?
- Природно, видалення. Не було б його, не було б, швидше за все, і паузи. Ми програли незаслужено. Зауважте: у кожній грі судді роблять помилки. У кожній! І всі ці помилки пояснюються тим, що вони - живі люди. Тоді треба йти судити другу лігу, удосконалюватися там, якщо не виходить в прем'єр-лізі. Ще раз скажу: я вважаю, що Абдула зіпсував гру на сто відсотків. І тому була така реакція вболівальників.

- Від "Шахтаря" ви пропустили п'ять м'ячів, від "Динамо - лише один. Ви провели серйозну роботу над помилками?
- По-перше, "Шахтар" сильніше, ніж "Динамо". Набагато сильніше. У донеччан є бразильці, які збирають навколо себе двох-трьох чоловік, завдяки чому відкриваються вільні зони. Приміром, Вілліан бере на себе по два-три гравці: одного обіграв - другий йде на перестраховку, звільняється його зона, і так далі. У киян, при всій до них повазі, таких футболістів немає.

- Не перший раз в цьому сезоні "Карпати" грають дуже непогано, але не можуть перемогти. У чому причина?
- Причина в тому, що ми не забиваємо м'ячі, погано реалізовуємо моменти. Цю гру я не оглядали - просто не міг, тому пішов у роздягальню. Але хлопці говорили, що за час, що залишився було 2-3 моменту, щоб або вийти вперед, або зрівняти рахунок. Начебто відмінний шанс був у Батісти ... Погано, що ми почали набирати хід, добре рухатися на полі, лише незадовго до зимової перерви.

- Як вважаєте, чому був провалений старт чемпіонату?
- На мій погляд, десь ми не дуже добре підготувалися, десь зазналася після попередніх вдалих сезонів, недооцінили суперників.

- З "Шахтарем", незважаючи на підсумковий рахунок, ви довгий час грали цілком гідно. "Динамо" - зовсім перегравали. А от у Полтаві матч був досить бляклий. Гра "Карпат" так сильно залежить від поля і рівня суперника?
- Ви маєте рацію, стабільної гри у нас поки що немає. Але ви зрозумійте, в команді багато перестановок, пішов тренер, вистачає травмованих футболістів. Це і не дозволяє нам поки демонструвати ту гру, яку ми могли б.

- Давайте про приємне. Як вам стадіон?
- Дуже хороший! Спочатку я навіть трохи боявся, що будемо грати, як на виїзді, але прийшло стільки людей, що побоювання миттю розвіялися. Дякуємо всім тим, хто так підтримував нас - вони були справжнім 12-м гравцем. Гравці "Карпат" хотіли нашим шанувальникам підняти настрій і добути хоча б нічию.

Додано (13.12.2011, 01:19)
Сергій Кузнєцов: "Поки керiвництво клубу не змiниться, мене в Карпатах не буде."

Форвард вiдсудив у тепер уже колишнього свого клубу майже 100 тисяч доларiв

Звiстка про те, що Сергiй Кузнецов iде з "Карпат", не лишила байдужими вболiвальникiв. Люди не розумiють, чому форварда, котрий був чи не єдиною свiтлою плямою у нападi львiвського клубу, так легко вiдпускає керiвництво. Ось лише суха статистика: Сергiй Кузнецов зiграв за "Карпати" у прем'єр-лiзi 53 матчi й забив 22 м'ячi. Його партнер по атацi Сергiй Зеньов провiв 95 матчiв i влучив у ворота лише дев'ять разiв. Ну а "рекорд" результативностi належить форвардовi Сандро Гурулi -- 69 iгор у чемпiонатi й аж один (!) гол. Чому клуб розiйшловся з нападником, який забиває у кожному другому матчi?

-- На жаль, моя кар'єра в "Карпатах" закiнчилась, -- розповiдає "Експресу" Сергiй Кузнецов. -- Кілька тижнів тому, 14 листопада, вiдбулось засiдання Апеляцiйного комiтету, який постановив: футбольний клуб "Карпати" зобов'язаний погасити менi борг iз зарплати, яку я не отримував уже 7,5 мiсяця, а також компенсувати менi витрати на лiкування. Нагадаю, що я лiкувався у Нiмеччинi своїм коштом.

Крiм того, через те, що впродовж семи з половиною мiсяцiв клуб порушував умови контракту, Апеляцiйний комiтет надав менi статус вiльного агента. Тож тепер не належу "Карпатам", хоча мав iз ними контракт до 31 грудня цього року.

-- Чи можна було цю справу вирiшити полюбовно i не виносити її на загал?

-- Я постiйно намагався вирiшити все по-людськи. Казав: "Будь ласка, не йдiмо в контрольнi органи". Повернувся в клуб i постiйно просив: розрахуйтесь зi мною, i я гратиму до кiнця контракту. Мало того, готовий був сiсти за стiл переговорiв щодо нової угоди з клубом.

Що цiкаво, "Карпати" теж хотiли укласти зi мною новий контракт. Але перед тим як говорити про нову угоду, слiд закрити всi питання чинної. Мене не почули. Тож нiчого не залишалось, як їхати до Києва, в Апеляцiйний комiтет.

Там були просто враженi, як зверхньо i без поваги керiвництво "Карпат" ставиться до своїх футболiстiв. Тож вони одразу дали менi "вiльну" i вирiшили справу на мою користь.

-- Чому КДК, який розглядав твою справу три мiсяцi тому, виступив на боцi "Карпат", а Апеляцiйний комiтет, який зазвичай дублює рiшення КДК, видав протилежну постанову?

-- Тодiшнє рiшення КДК було для мене дивним. Вони не взяли до уваги додаток до контракту, де чiтко прописано всi суми. Чому вони проiгнорували цей важливий документ, не розумiю.

-- Ти можеш назвати суму, яку, за рiшенням Апеляцiйного комiтету, тобi повинен повернути клуб?

-- Це зарплата за 7,5 мiсяця i близько 20 тисяч доларiв, якi пiшли на операцiю у Нiмеччинi та вiдновлення. Менi взагалi смiшно, як можна було дiйти до такого через цi грошi. Загальна сума виплати навiть не дотягує до 100 тисяч доларiв. Повiрте, для футбольного клубу прем'єр-лiги це невеликi грошi, тим паче, що вони мною чесно заробленi й обумовленi завчасно.

Я взагалi не розумiю логiки почесного президента клубу Петра Димiнського: навiщо купувати нападникiв за значно бiльшi грошi, а своєму футболiстовi, який готовий грати, не виплачувати зароблене? Це -- нонсенс.

-- Тож вiдтепер дорога в "Карпати" для тебе закрита?

-- Поки керiвництво клубу не змiниться, мене там не буде. Шкода. Я просто обожнюю тутешнiх уболiвальникiв, у мене з ними чудовi стосунки, не певен, що колись таких ще десь зустрiну. Хотiв грати для них, хотiв допомогти командi видряпатись iз того становища, у яке вона потрапила, але...

Від Яріка-а тепер проста арифметика... 100 тисяч мінус 20 тисяч за операцію дорівнює 80 тисяч доларів за 7,5 місяців, це приблизно 10 тисяч доларів з/п в місяць...
Він був хорошим гравцем, це з/п після виходу в Лігу Європи... цікаво, а скільки інші отримують...

Користувачі
Андрюха-71 Offline Середа,09:17
Quote (Ярік)
Поки керiвництво клубу не змiниться, мене там не буде

тобто ніколи його в КАРПАТАХ НЕ БУДЕ )
Адміністратори
shef Offline Пятниця,19:39
Екс-наставник "зелено-білих" Олег Кононов згадав про роботу в «Карпатах» і зізнався, що йому подобається жити в Україні.

- Мій перший дзвінок застав вас в дорозі з Харкова до Одеси. Катаєтеся по Україні?
- Ні. Був у Москві. Проходив переатестацію на ліцензію «Pro». А заодно відвідував своїх батьків у Курську.

- Зовсім до Україна прикипіли?
- Просто на даний момент живемо з сім'єю в Одесі.

- Які плани по тренерській діяльності?
- Продовжувати тренерську кар'єру:).

- Розкриєте секрет, куди кличуть?
- Пропозиції є, але про щось конкретне поки говорити рано.

- У нашій пресі вас сватали на пост головного тренера збірної і мінського «Динамо». Чули про це?
- Улітку керівництво «Динамо» дзвонило, але я вже тоді продовжив контракт з «Карпатами». А що стосується збірної - читав в газетах. Ніхто з федерації на мене не виходив.

- Якби запропонували, погодилися очолити національну команду?
- Складно сказати.

- Вибрали Кондратьєва. Що скажете?
- Відмінний вибір. Георгій зробив результат c молодіжної збірної. Вихід на Олімпіаду - історична подія.

- Як вам Україні? Відчуваєте себе в цій країні комфортно?
- Чудова країна. Мені подобається тут жити і працювати.

- Ви прожили три з половиною роки у Львові. Кажуть, це місто в себе моментально закохує. Погоджуєтеся?
- Згоден. Львів відразу справив величезне враження. І з кожним днем ​​почуття посилювалися. І, незважаючи на те, що я поїхав, любов до міста і його жителів залишилася. До цього мені говорили, що в місті такі дивні люди. Ніби вони якось не так ставляться до чужих. Все це неправда. Львів'яни - чудові люди, які з повагою ставляться до всіх приїжджим.

- Це місто вважають центром українського націоналізму.
- Я, звичайно, помітив, що люди тут більш патріотичні. Вони люблять свою мову і дорожать своєю історією і культурою.

- Багато відзначали войовниче ставлення до російської мови. Мовляв, у магазині продавщиці роблять вигляд, що не розуміють "по-русски" ...
- Ні, такого зі мною не було. Розмовляють, спілкуються і російською мовою. Можливо, десь і щось подібне і буває, але дуже рідко.

- А як вам українська мова давався? Освоїли?
- Не можу сказати, що освоїв його на сто відсотків. Я все розумію. Можу відповісти. Завжди прошу, щоб ЗМІ задавали мені питання українською мовою.
Модератори
shef Offline Пятниця,19:40
- Звернув увагу, що в «Карпатах» у вас склалися теплі стосунки з уболівальниками клубу.
- Напевно, так. Все залежить від того, як ти ставишся до людей, і до вболівальників зокрема. У футбол ми граємо для них. І відносини ми повинні підтримувати не тільки на матчах, а й у різних спільних акціях, які спрямовані на допомогу людям, що потрапили в біду, або потребують допомоги. У нас було багато подібних акцій. Може, це теж наклало відбиток на наші відносини.

- Ймовірно, так. Рідко побачиш, щоб фанати робили такі речі не для гравців, а для тренера. Що ви відчували в той момент, коли побачили полотно, де вас оголошують почесним громадянином Львова?
- Я не очікував. Все це відбулося між таймами матчу з «Динамо». Для нас це була дуже важлива гра, і всі думки були спрямовані на досягнення результату. А тут виходжу з роздягальні і бачу ... Зізнаюся, був вражений. Дуже приємно було побачити таке.

- На сльозу від такої уваги не пробило?
- Ні, сліз не було:). Просто була подяка вболівальникам.

- Ще є відео, де ви в вишитій сорочці. Це на тому ж матчі було?
- Так. Взагалі, все це відбувалося у День міста. Напередодні мер Львова вручив Орден Святого Юра за значні досягнення у розвитку спорту в регіоні, а вболівальники піднесли свій подарунок, який залишиться в пам'яті на все життя.

- Судячи з усього, львівський етап кар'єри ви згадуєте із задоволенням.
- Звичайно, приємно згадувати час, проведений у «Карпатах». І приємно усвідомлювати, що пропрацював не дарма. І наше досягнення стане новою точкою відліку для львівського футболу.

- У Львові ви відвідували якийсь регбійний матч ...
- Так, було таке. Наші фанати брали участь в регбійної чемпіонаті і запросили всю команду на гру.

- І як вам регбі? Сподобалося?
- Звичайно. До того ж ми спробували себе в ролі фанатів. Вболівали за своїх, скандували такі ж речівки, як вони на наших матчах. Було дуже цікаво. Мене вразило, що коли ми почали підтримувати, хлопці заграли краще і стали набирати очки. Підтримка фанатів багато значить, вона дає додаткові сили гравцям. Завжди буде в пам'яті скандування фанатів, а потім всього стадіону на матчі Ліги Європи проти «Галатасарая». Коли ми пропустили на 90-й хвилині, вони почали кричати «До кінця!». І на останніх секундах матчу ми забили вирішальний гол ...

- На тренуваннях потім в регбі не грали?
- Ні:).
Модератори
shef Offline Пятниця,19:41
- Там же вам вручили майку. І ви сказали, що вона піде у вашу колекцію. Я так зрозумів, збираєте футболки?
- Так. У мене є практично всі майки наших суперників з Ліги Європи. Також є всі майки футболістів команди, які грають або грали за свої збірні.

- Багато?
- Чесно - не пам'ятаю. Достатньо.

- Розкажіть трохи про свою сім'ю. Хто чим займається?
- Я одружений. Мою дружину звати Інна. Вона з Вітебська. Закінчила Білоруський педагогічний університет. Зараз отримує другу освіту у Львові. Доньці - 13 років. Вона вчиться в лінгвістичній гімназії. Це моя сім'я, яка завжди зі мною.

- У вас же начебто ще є син-футболіст.
- Він зараз в Могильові. Теж закінчує вчитися в університеті. У футбол вже не грає.

- Доньці і дружині в Україну подобається?
- Їм подобається там, де чоловік і тато. А я, в свою чергу, не можу без них. Вони зі мною завжди і скрізь.

- Ви якось сказали, що тренеру для того, щоб стати наставником з великої літери, потрібно пройти шлях від дитячого футболу. Вам це вдалося?
- Тренеру бажано пройти через всі ступені, щоб більш детально вивчити футбол. Я не можу сказати, що це дуже важливо, але бажано. Хоча є приклади зворотного. Мені робота в юнацькому футболі дала багато чого.

- У вас є тренерські принципи, якими ви керуєтеся?
- Звичайно. Це любов і відданість футболу. Віра в себе і в те, що ти робиш. Ось від цього я відштовхуюся.

- Є тренер, на якого ви рівняєтеся?
- Ні. Хоча мені цікаві багато тренерів, вивчаю багато футбольні школи. Щороку намагаюся їздити на стажування. Був у «Барселоні», в дортмундської «Боруссії», «Мілані». Для мене найголовніше - отримувати інформацію, яка мені знадобиться.

- Удома в Курську буваєте часто?
- Намагаюся раз на рік вибиратися. Як правило, це час після сезону, як зараз. В Білорусі також намагаюся бувати щороку.

- Усіх родичів навідується регулярно.
- Обов'язково:).

- Давайте закінчимо тим, з чого почали. З якою країною ви пов'язуєте своє майбутнє?
- Так все цікаво складається, що складно відповісти. Я родом з Росії. Для мене Білорусь - це моя дружина, дочка і син. Ця країна взагалі дуже багато для мене значить. Тут пройшло моє становлення як футболіста, так і тренера. Я вдячний дуже багатьом людям, які працювали зі мною. Ну і, звичайно, я вдячний Україна. І уявити, де я буду жити і працювати - складно. Напевно, там, де буде комфортно сім'ї, де буде улюблена робота ...
Модератори
Petro Offline Пятниця,21:33
applause applause applause applause applause
Перевірені
YARIK Offline Пятниця,22:39
Читав і сльози на очі cry , НАЙКРАЩИЙ ТРЕНЕР!!!! Х...ВИЙ ВЛАСНИК!!!!!!!! sad sad sad sad angry angry angry angry
Користувачі
Ярік Offline Субота,03:13
Трансферний директор львівських «Карпат» Ігор Йовічевич не підтвердив інформацію деяких ЗМІ про те, що 20-річний аргентинський нападник Герман Пачеко повернувся додому й виступатиме за клуб «Хімнасія». (Ла-Плата)

Також Йовічевич спростував інформацію про те, що півзахисник збірної Болгарії та «Локомотива» з Пловдива, 26-річний Хрісто Златінскі, входить у сферу трансферних інтересів “зелено-білих”.

А ще ходять слухи, що тренером буде Юрчишин і про те, що ніби-то Нос хоче вернути в команду Кожанова, Кобіна та Іщенка...Ех. було би ще 3-тє Ко...Думаю, всі знають, про кого йдеться мова
Користувачі
Sluva Offline Субота,18:06
Накуя нам Іщенко?
Перевірені
Sluva Offline Субота,18:08
Та й Вашя то вже далеке минуле...Я пропоную ще Фещука до повного щастя повернути biggrin
Перевірені
YARIK Offline Пятниця,22:03
Волынь: Кононов или Ковалец?

Увольнение Виталия Кварцяного стало шоком не только для самого тренера...
После вчерашнего увольнения с поста главного тренера «Волыни» Виталия Кварцяного, тренерский штаб и персонал клуба находятся в недоумении, ведь ничего не предвещало беды в последние несколько лет работы этого опытного специалиста в клубе.

А в это время поговаривают о серьезных изменениях в клубе. Как стало известно Sport.ua, в клубе многим работникам повысили заработную плату, строится новая база, искусственные поля... На развитие клуба приходят серьезные вливания и не исключено, что именно по этой причине был уволен Виталий Владимирович, проработавший в клубе последние 10 лет.

На замещение вакантной должности рулевого луцкого клуба уже активно прочат экс-наставника «Карпат» Олега Кононова и бывшего тренера «Оболони» и ФК «Львов» Сергея Ковальца. Поговаривают также и о возможном интересе со стороны «Волыни» к Александру Заварову, однако, этот вариант маловероятен в связи с занятостью экс-наставника киевского «Арсенала» в подготовке страны к Евро-2012. sad cool

Додано (27.01.2012, 20:45)
Федецкому предложили 25 тысяч в месяц

Полузащитник «Карпат» не спешит подписывать новый контракт
Не спортивні, а організаційні проблеми напередодні нового сезону вирішує провідний гравець львівських «Карпат», член національної збірної Артем Федецький. Беззаперечного лідера галицької команди керівництво клубу замість підготовчого збору «основи» у Туреччині «заслало» у дубль, де тренується «неопірена» молодь.

Санкції проти Федецького (цього футболіста до 31 травня 2012 року орендує львів’янам донецький «Шахтар») «Карпати» пояснюють незгодою Артема укладати з ними новий повноцінний контракт після завершення чинного. Захисник, своєю чергою, посилається на відповідну заборону донецького начальства. «Карпати» не вірять у цю перешкоду і стверджують, що пропонували Федецькому грати у Львові за таку ж платню, яку він раніше отримував у Рината Ахметова. «Карпати» уточнюють, що ця зарплата – найбільша в історії клубу…

Як дізнався від трансферних агентів кореспондент «Високого Замку», у проекті нового контракту Федецького може йтися про щомісячний гонорар у 25 тисяч доларів. Сума справді космічна як для львівських гравців (кажуть, раніше найбільше - 20 тисяч «зелених» – отримував у «Карпатах» іспанець Лукас), але, швидше за все, Федецького це не задовольняє. Розраховувати на вищу оцінку своєї праці його, можливо, надихає приклад колишнього одноклубника Дениса Кожанова. У «Карпатах» цьому моторному півзахиснику платили 6 тисяч «баксів», а у маріупольському «Іллічівці», куди перебрався згодом, його банківський рахунок щомісяця поповнюють на 40 тисяч доларів (так принаймні інформують наші джерела).

Остаточне слово у вирішенні футбольної долі Федецького мають сказати президенти донецького і львівського клубів. Але багато що залежить і від самого гравця. Через перенасичення висококонкурентними легіонерами навряд чи його знову запросять одягти футболку «Шахтаря». А примусово перебуваючи у карпатівському дублі (іншими словами, на футбольних задвірках), Федецький неминуче втратить спортивну форму. А значить, не потраплятиме у поле зору головного тренера національної збірної. Відтак може не потрапити на Євро-2012 - з усіма наслідками, які випливають з цього. Експерти кажуть: у разі більш-менш успішного виступу українців на цьому чемпіонаті (успіхом вважатиметься навіть вихід з «групи смерті»), їхня трансферна вартість на міжнародному футбольному ринку може зрости щонайменше удвічі. Тож Артем має добре подумати, чи варто ризикувати таким шансом…

Додано (27.01.2012, 20:57)
ЛУКАС: «Сложности УПЛ? Иногда от холода сводит пальцы ног»

За форвардом «Карпат» охотятся украинские «Динамо» и «Шахтер», а также греческий ПАОК
Стабильная игра испанского форварда львовских «Карпат» Лукаса привлекла к нему внимание украинских грандов – донецкого «Шахтера» и киевского «Динамо», - а также греческого ПАОКа. Как утверждает подготовивший с футболистом интервью испанский сайт lavozdegalicia.es, и «горняки», и «динамовцы» уже вступили в официальные переговоры с «Карпатами».

- Лукас, сейчас вы один из лучших новичков украинской лиги и имеете на своем столе много достойных предложений. Ожидали, что все так сложится, когда переходили в «Карпаты»?
- По правде говоря, когда покидал Испанию, чувствовал – это к лучшему. Но я не собираюсь останавливаться на достигнутом, так как не удовлетворен им в полной мере. Впрочем, я никогда не доволен собой на 100% процентов. Человек должен всегда двигаться вперед – пусть медленно, шаг за шагом, со смирением, - но не останавливаясь в своем стремлении.

- Вы начали осваивать футбол в муниципальных школах галисийской А-Коруньи, откуда в последнее время не выходит много отменных футболистов. В чем, на ваш взгляд, причина такого застоя?
- Чтоб расти, как футболист, нужно оставаться голодным. До побед, до трофеев, до славы, если хотите. Когда вы знаете, чего точно хотите, сконцентрироваться на работе не так уж и трудно. Действительно, многие ребята, которые тренировались со мной, предпочли застой прогрессу, переставая над собой работать, теряя надежду. Но то, чего пока добился я, пришло ко мне по заслугам. Я с детства боролся за такую жизнь, я сражался с обстоятельствами.

- В «Карпаты» вы перешли из терпящего экономическое бедствие «Райо Вальекано». Что скажите о прежнем своем клубе?
- «Райо» до сих пор не рассчитался со мной. Они должны мне деньги. Но я предпочитаю вспоминать о них не как о должниках, а как о людях, давших мне шанс заявить о себе миру.

- Однако, одними шансами сыт не будешь, сколько бы в сердце благодарности и любви ни было…
- Конечно, вы правы. Футбол является работой и условия контракта должны соблюдаться.

- Сложно поверить, что подобное возможно в Испании.
- «Никогда не говори никогда» - мудрая поговорка. Даже серьезные люди порой обманывают. Но если закрыть на это глаза, безусловно, Ла Лига – сильнейший чемпионат в мире.

- Как изменился ваш распорядок дня после переезда во Львов?
- Не слишком то он и изменился. Тренировки длятся столько же, сколько и в Испании.

- Тяжело вам работается в Украине?
- Главная сложность – холод. Порой кажется, что даже мяч заморожен. Чтоб понять это, вам стоит однажды ощутить, как пальцы ваших ног сводит от холода. Мы тренируемся и играем при восьми градусах ниже нуля. А может быть и еще холоднее. Хорошо, что во время паузы в чемпионате Украины мы ездим на сборы в Турцию. Там, как вы можете догадаться, значительно теплее.

Додано (03.02.2012, 22:03)
ФЕДЕЦКИЙ: «За Карпаты я играл и с температурой, и на уколах»

Артем «умирал» за свой клуб на поле, а сейчас может лишиться места в сборной Украины
Игрок львовских «Карпат» и национальной сборной Украины Артем Федецкий в интервью сайту «ФУТБОЛ 24» рассказал о своей подготовке к сезону. Напомним, футболист из-за спора с руководством клуба тренируется с дублем.

- Артем, наверное, не привычно в этот период тренироваться в заснеженной Украине? Обычно, вы в это время находитесь в Турции, Испании...
- Конечно, в это время раньше работал в теплых странах с мячом, над тактикой. А сейчас обстоятельства сложились так, что вынужден остаться в Украине. Погодные условия не способствуют хорошей подготовке. Но ничего не поделаешь, нужно привыкать.

- Вы всё это время тренировались с дублем «Карпат»?
- Не всё. Медики не рекомендуют мне тренироваться на искусственных полях. Врачи «Карпат» и «Шахтера» знают об этом.

- Итак, вы больше бегаете и меньше работаете с мячом?
- Да, выполняю беговые упражнения, улучшаю дистанционную скорость. С мячом, хотя и меньше, но всё же работаю. Синтетика жесткая, у нее специфическое сцепление с обувью. При работе на искусственном покрытии у меня могут случится рецидивы старых травм. Поэтому такие тренировки ограничиваю.

- При такой работе можно хотя бы приблизиться к оптимальным кондициям?
- Набегал много километров, поэтому физически я готов достаточно хорошо. Отношусь самокритично к своей подготовки. Конечно, было бы больше пользы, если бы я работал вместе с командой, мне же нужна игровая практика. Но это такое, в этой ситуации хорошо, что в физическом плане чувствую себя уверенно.

- Артем, нет ощущения, что сейчас под угрозой ваше участие в Евро-2012?
- Безусловно, такие ощущения есть. У меня была давняя мечта - попасть в национальную сборную. Она реализовалась. Получил вызов в сборную, выступая за «Карпаты». Львовский клуб, считаю, для меня многое сделал. Вместе, я тоже сделал достаточно много для «Карпат». Бывали игры, приходилось проводить с температурой, иногда приходилось работе свою работу на уколах. Никогда не искал отговорок для того, чтобы не выполнять свои обязанности. Можно сказать, «умирал» на поле ради команды, клуба, львовских болельщиков. Неприятно, что «Карпаты» дали мне шанс играть в сборной, а сейчас его могут забрать. Каждый футболист мечтает сыграть на чемпионате Европы. Жаль, что сейчас могу потерять место в сборной. Я, как и раньше, выполняю свои обязанности. Поэтому мне не понятно, почему я оказался в дубле. Спортивный режим не нарушаю, требования в спортивном плане к себе не снижают. Такого не было и быть не может. Поэтому для меня эта ситуация странной и непонятной. Но я буду исполнять свои профессиональные обязанности до конца, чтобы не случилось, я должен оставаться профессионалом.

- Тренерский штаб сборной не контактировал с вами, не интересовался ситуацией?
- Нет... Наконец, в этом и нужды нет. В прессе о моей ситуации было достаточно информации и я бы наставникам сборной ничего нового бы не сообщил.

- Вообще, ситуация хоть как-то сдвинулось с мертвой точки? Владеете информацией о ходе переговоров «Шахтера» с «Карпатами»?
- Мне ничего не известно. Если я и дальше в дубле, значит ничего не изменилось. Даже не знаю, как дальше будет развиваться ситуация. В воскресенье «Карпаты» вернутся из Турции. У ребят будет несколько выходных, а потом они снова отправятся на сборы. Что же будет со мной, я не знаю. Работаю с дублем. Для меня эта ситуация не приятная, но в любом случае должен выполнять свои обязанности. Не хотел бы, чтобы кто-то подумал, что у меня есть претензии к руководству «Карпат». Просто мне не понятно почему я тренируюсь с дублем, а не с основой.

Користувачі
dudik Offline Субота,12:21
YARIK,
http://2012ua.net/news/fedeckij_ja_vmirav_za_karpati_a_voni_mene_pozbavljajut_evro_2012/2012-02-03-9123
Федецький: Я "вмирав" за "Карпати", а вони мене позбавляють Євро-2012
тут людською мовою написано ! biggrin biggrin biggrin wacko wacko wacko
Користувачі
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Цікаві інтервю (говорити не мішки носити)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено