Головна | Цікаві інтервю - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Цікаві інтервю (говорити не мішки носити)
Цікаві інтервю
shef Offline Четвер,17:41
Пишіть тут , або кидайте ссилки
Модератори
YARIK Offline Субота,19:52
Андрюха правий АФ-44 мудак, хай валить в шахту і сидить до кінця днів на лаві!!!!!!Удот тупарилий!!!!!!!!!
Користувачі
dudik Offline Пятниця,09:58
Жоден з польських стадіонів на сьогодні не готовий до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це депутатів комісії з питань фізичної культури, спорту та туризму польського парламенту проінформував директор місцевого оргкомітету "Євро-2012 Польща" Адам Олькович. "Жодна з польських арен, на яких приходитимуть матчі першості континенту, не відповідають всім вимогам УЄФА", – підкреслив директор турніру.
Користувачі
Sluva Offline Понеділок,12:10
Уявляю що б було якби ті експерти по справжньому перевірили наші обэкти до Эвро....
Перевірені
shef Offline Понеділок,12:54
Quote (Sluva)
Уявляю що б було якби ті експерти по справжньому перевірили наші обэкти до Эвро....

шо нам стоит дом построить - нарисуем будем жить .................. а "рисуют" наші Колеснікови і Садові ну дуже прикольно !
Модератори
dudik Offline Четвер,12:11
Найбільш активний інтерес до придбання квитків на матчі першості континенту з футболу 2012 року, окрім мешканців двох країн-господарок, проявляють вболівальники з Німеччини, Нідерландів, Данії, Швеції, чиї збірні гратимуть в Україні, та Росії. Про це в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна" розповів голова МОК "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський. За словами директора турніру, стадіони в Україні і Польщі під час проведення турніру будуть на 100% заповненими.

Додано (23.02.2012, 12:11)
---------------------------------------------
Під час проведення ігор Євро-2012 як на аеродромах, так і у повітряному просторі України постійно чергуватимуть до чотирьох винищувачів і двох вертольотів. Про це 21 лютого повідомив начальник оперативного управління – заступник начальника штабу Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Віктор Гамора
то вони ще літають ??? eek eek eek

Користувачі
Андрюха-71 Offline Четвер,16:50
Quote (dudik)
то вони ще літають ???

літають-літають...хіба на таких
Адміністратори
Ярік Offline Четвер,23:24
Андрюха-71, де ти береш такі смайли, оскільки попередній раз ти так і не сказав sad sad
Користувачі
Андрюха-71 Offline Пятниця,08:01
Ярік,
та говорив я , є купа різних сайтів з смайлами.
Адміністратори
YARIK Offline Вівторок,19:06
Олег Блохин: «Федецкий сам себя выключил из игры»

Предматчевая пресс-конференция тренера сборной Украины

Главный тренер сборной Украины Олег Блохин дал пресс-конференцию накануне игры его команды против сборной Израиля.

— Я вообще не знаю, какую информацию я должен дать… 20 человек прилетело, все здоровы, 11 завтра играть будут. С командой пообщался всего час, с некоторыми поговорю завтра. Все приехали в хорошем настроении.

— Была информация, что Ракицкий не прилетел в Израиль.
— У него травма, проблемы с голеностопом. Доктор сборной летал в Донецк и вернулся с этой информацией. Мы хотели вызвать вместо него Чигринского, но Чигринский работает по своей программе.

— Главная новость сборной – продление вашего контракта. Стало ли вам комфортнее работать, когда у вас есть уверенность в будущем?
— Человек, работающий в подвешенном состоянии, не может работать нормально. Более комфортно работать, когда контракт продлен. Некоторые говорят, «а вдруг Блохин провалит Евро»… Посмотрим. Пока контракт я не подписывал, заключено только предварительное соглашение. Просто не успел.

— Случалось ли в вашей тренерской практике, чтобы в течение четырех часов на одном стадионе состоялось сразу два матча национальных сборных? Тем более, что завтра прогнозируют дождь?
— Мы можем не выходить на матч (улыбается).

— Пока мы не выиграли ни одного матча из пяти у Израиля… Постараетесь выиграть завтра?
— Это дружественная страна, не хочется ее обижать. Шутки шутками, но при новом тренере сборная Израиля захочет себя показать, а мы собрались только-только. В каком физическом состоянии игроки сборной Украины тяжело сказать. То, что перед нами играет молодежка – глупость. Не может на одном стадионе играть молодежная и национальная сборные. Такое я встречаю впервые в своей практике, решение принимала израильская сторона. Если будет дождь, то футбола не будет.

Комментарий из зала: «Литовченко сказал, что молодежка будет «стоять», так что все будет нормально (смех в зале).

— Вы рассматриваете Артема Федецкого в качестве кандидата в сборную?
— Это проблема Федецкого. Как я могу его рассматривать, если человек не провел сборы ни с одной командой, и не сыграл ни одной игры? Игра национальной сборной Украины не строится на одном Федецком. Это проблемная позиция, но человек сам себя выключил из игры.

— За три месяца до Евро-2012 видны ли вам очертания команды, которая выступит в июне?
— Ребята, которых я вызвал – 80% команды, которая будет на Европе. Других игроков мы не найдем, разве что кто-то заявит о себе в полный голос. Мы только собрались, нам еще далеко до нашей оптимальной формы. Какую игру мы покажем, нам даже трудно представить. Сейчас вызвано 20 человек, нужно 23. Добавьте еще одного вратаря и двух полевых. Завтрашняя игра многое покажет, сборная Израиля в хорошем игровом тонусе, а у нас игрового тонуса нет. Сборная Израиля – непростая команда.

Додано (28.02.2012, 19:06)
---------------------------------------------
— В одном из интервью вы сказали, что у вас есть претензии к нападающим, и вы планируете серьезно поговорить с Милевским и Ворониным. Намекнули даже, что они могут оказаться вне заявки на Евро…
— Мне нужно дать результат, и на фамилии я смотреть не буду. Кто не сможет показывать тот уровень, который необходим для Евро, тот не попадет в заявку. Милевский и Воронин не играют в сборной так, как играют в клубе – вот мои претензии. Нападающий – этот тот, кто может решить результат игры. Он должен уметь сам себе создать момент. После меня и Шевченко у нас такого нападающего нет. Месси получает «Золотой мяч» потому, что сам может решить результат игры. А если посмотрим на украинский чемпионат, то в лидерах бомбардирской гонки у нас иностранцы.

— Андрей Баль ездил в Хайфу просматривать Пилявского?
— Он ездил в Хайфу рыбки поесть.

— Вы согласны с тем, что матч, хоть и товарищеский, все-таки имеет большее значение, чем спарринги полугодичной давности?
— Я с этим согласен, и завтра я буду доносить до ребят эту мысль. Некоторые думаю, что в любом случае поедут на Евро. Но для меня нет фамилий и имен. Завтра у нас будет собрание, на котором я постараюсь донести свою мысль до ребят.

— (вопрос представителю израильской стороны) Может, вы объясните, почему принято решение играть именно в этом городе, а не в Тель-Авиве, где собралось бы десять тысяч наших соотечественников? И почему два матча идут подряд?
— Этот стадион хороший, поляна сильно не пострадает.

— Вы говорили, что будете серьезно говорить с несколькими лидерами команды, чтобы они приняли на себя часть ответственности за результат. Поведут ли они за собой молодых?
— Такой разговор был, но я не открою вам, чем он закончился. Это секрет.

— (вопрос израильского журналиста) Израиль попал в подгруппу с Португалией и Россией. Есть ли у Израиля шансы?
— Надежда умирает последней. Израилю нужно прибавить в игре в концовке. Как показывает мировой футбол, нет команд, которые нельзя обыграть. Если взять тот же Кубок африканский наций, никто не думал, что Замбия может выиграть.

— (вопрос израильского журналиста) Ответьте, пожалуйста, на английском, является ли игра с Израилем идеальной для подготовки Украины к Евро?
— Почему я должен отвечать на английском, если мой родной язык – русский?

Користувачі
dudik Offline Середа,09:50
ну вже понаписував
Користувачі
YARIK Offline Понеділок,22:42
Футбольний клуб «Карпати» та Артем Федецький дійшли порозуміння у питанні продовження співпраці. Це означає, що гравець, відповідно до контракту з ФК «Карпати» виступатиме за львівську команду, як мінімум, до завершення дії його орендної угоди. По завершенні сезону Артем повернеться в розташування донецького «Шахтаря», де і буде вирішуватися питання щодо продовження його кар’єри. Сам футболіст запевнив, що бачить своє майбутнє лише у «Карпатах».

«Не буду приховувати – ситуація з моїм переведенням до молодіжного складу виникла не на порожньому місці. Існувало непорозуміння між клубами, не зовсім правильно у цій ситуації повів себе і я. Як один з лідерів колективу своєю поведінкою я зобов`язаний бути прикладом для гравців, особливо молодих футболістів. Я цілком свідомий того, що сам спричинився до ситуації, що виникла, підвів колектив. Як би там не було, це хороший життєвий урок для мене. Попри це вже все позаду, клуб пішов назустріч моєму бажанню почати все з чистого аркушу – і це головне. Тепер основне для мене – вибороти можливість виправити ситуацію, довести тренеру та своїм партнерам, що я всіма силами прагнутиму допомогти команді своєю роботою як на полі, так і в підтримці доброзичливої атмосфери та поваги всередині колективу. Я щасливий, що отримав можливість приєднатися до своїх партнерів, аби допомогти команді вирішити завдання на сезон. Я сумлінно, з подвоєною енергією працюватиму впродовж терміну дії оренди у львівських «Карпатах». Після цього згідно зі своїми зобов’язаннями я буду змушений повернутися в Донецьк. Якщо там мені дадуть зрозуміти, що в «Шахтарі» не зацікавлені у моїх послугах, запевняю львівських уболівальників у тому, що я наполягатиму на своєму поверненні саме до «Карпат», пропозиції жодного іншого клубу я розглядати не буду. Даю слово – львівська торсида може не сумніватися у моїй щирості. Я першим поставлю питання про продовження співпраці з «Карпатами» як мінімум на один рік, тим паче, що це передбачено контрактом між клубами. Також я хочу наголосити, що не маю жодних претензій до «Карпат». Я радий, що повернувся до команди і знову вийду на поле в карпатівській футболці», – розповів Артем Федецький.
Користувачі
shef Offline Вівторок,10:45
Ой , щось слабо віриться в щирість Артема , ну я взагалі не вірю таким словам ...
Модератори
KarpatyS Offline Середа,10:35
shef, зараз така ситуація що Шаран кого хоче поставе!
Перевірені
shef Offline Середа,12:39
KarpatyS,
любий кого він поставить - його ж і підставить
Модератори
Андрюха-71 Offline Середа,13:26
KarpatyS,
Ти мав на увазі кого побачить п'яним оком того і поставить ? biggrin
Адміністратори
shef Offline Середа,19:28
А ПРО АВТОФАНІВ НЕМА НІ СЛОВА biggrin

http://football.sport.ua/news/151771?from=latest_comments

а якщо серйозно , то задрали ці яники sad
Модератори
ДЗЕНЯ Offline Четвер,02:21
Якщо приймуть антивболівальницький закон - це буде "приємним" сюрпризом і для гостей на євро 2012 зможуть німці витримати цілий матч сидячи? неспіваючи? головне їх навчити-- Спасіба житєлям данбасса...
Користувачі
dudik Offline Четвер,09:05
ну хай приймають, а там вже буде видно що і як.... biggrin , хоча чесно кажучи, вже треба давно щось робити, треба іскру, і як запалає.... music music music music music music megaphone devil devil devil
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Четвер,12:19
а без "іскри"-=-= ??? а то все нагадує = большевізм--лєнін-герцен-=-
Користувачі
dudik Offline Четвер,20:24
ДЗЕНЯ,
то як ще Націю розбудити ?????????????
Користувачі
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Цікаві інтервю (говорити не мішки носити)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено