Цікаві інтервю - Сторінка 3 - Форум
Головна | Цікаві інтервю - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Цікаві інтервю (говорити не мішки носити)
Цікаві інтервю
shef Offline Четвер,17:41
Пишіть тут , або кидайте ссилки
Модератори
shef Offline Вівторок,21:31
Олег той що Солдатенко мені повідомив цікаву інформацію :
він сьогодні у аеропорту Бориспіль зустрів ...................... Олега Георгіча Кононова !!!!!!!!!! Всім великий привіт від Георгіча !!!!!!!!!!!!!!! Він сумує за львівськими вболівальниками і надіється на зустріч в ПремєрЛізі вже у сезоні 2012-2013
Ось так ! Приємний момент в чорному морі життя львівського футболу !
Модератори
Андрюха-71 Offline Вівторок,23:44
shef,
Да, от іменно Конона ,як тренера,як людину і як НЕ алкаша нам дійсно не вистарчає.
Адміністратори
YARIK Offline Субота,11:30
Владимир ШАРАН: «Дыминский сказал: Вы уволены. До свиданья»

Экс-тренер «Карпат» о работе во львовском клубе
Я навсегда запомнил слова замечательного педагога, легендарного наставника Виктора Носова: «Принимают тебя на работу или снимают с работы – все это неотъемлемые атрибуты тренерской деятельности». С таким философским подходом, по всей видимости, легче жить.

Перезаряжаешь батарейки и готовишься к следующим испытаниям судьбы.

Мне кажется, что Владимир Шаран, который в минувшее воскресенье был отправлен в отставку с поста главного тренера львовских «Карпат», придерживается такого же мнения. В подполье он не ушел, телефон не выключил и спокойно, не пытаясь оправдываться, ответил на все вопросы корреспондента «Команды»…

– Владимир Богданович, насколько неожиданным стало для вас такое развитие событий?
– Оно читалось. Перед матчем с «Александрией» я понимал, что при малейшей осечке полетят головы. Так оно и вышло.

– Президент предупредил вас об этом до игры?
– Нет, такого не было. Но еще до подписания контракта передо мной была поставлена определенная задача, и после минувшего тура стало понятно, что она невыполнима.

– Так ведь вся борьба еще впереди!
– Дело не только в том, что «Карпаты» должны сохранить прописку в элите и завоевать путевку в Лигу Европы посредством Кубка Украины. Нужно было набрать определенное количество очков в чемпионате. Президент у меня спросил: «Ты сможешь это сделать?» Я ответил: «Легко». И не смог.

– Как проходил последний разговор с Петром Дыминским?
– После матча он вызвал меня к себе и сказал: «Вы уволены. До свидания». Вот и все.

– Вы еще находитесь во Львове?
– Да. Ни с кем пока не общался. В четверг планирую заехать в клуб, забрать трудовую книжку.

– А как же трехлетний контракт?
– Думаю, мы с руководителями «Карпат» найдем компромисс в этом вопросе. Судиться точно не будем (улыбается).

– Можете сказать, что с Дыминским у вас было полное взаимопонимание?
– У нас был нормальный рабочий контакт. Никаких претензий нет. Я сам во всем виноват.

– Может, что-то упустили на сборах?
– Не думаю. Подготовительный период прошел отлично.

– А селекция?
– К ней я не имел никакого отношения. Пригласил только Павла Ксенза, но ему еще нужно притереться к команде. Остальных привозили и ставили меня перед фактом.

– Вместе с вами работы лишились и все ваши помощники…
– Президент об этом предупреждал. Говорил, что если уволит главного, то уволит всех.

– С футболистами попрощаться успели?
– После вынесенного мне приговора ко мне подходили многие ребята. Извинялись… Честно говоря, я такого не ожидал.

– Не нужно, наверное, спрашивать, за какой из четырех поединков обиднее всего…
– Да уж, встреча с «Таврией» долго будет стоять у меня перед глазами. В первом тайме мы показывали отличный футбол (выполнили на 50 ТТД больше, чем соперник, владели мячом 60% игрового времени, нанесли 11 ударов по воротам! – Прим. авт.), сразу после перерыва забили второй мяч, а затем…

Не разобрались с травмой Муртаза Даушвили, заменили его, хотя он потом сказал, что мог продолжать игру. Пропустили с пенальти, сами себе забили, а затем и вовсе проиграли.

– Судьба распорядилась так, что вашим последним матчем в «Карпатах» стала встреча с предыдущим клубом. Символично?
– Наверное, в этом действительно что-то есть (улыбается).

– И как вам «Александрия»?
– Не хочу давать никаких оценок, просто скажу, что мне эта команда небезразлична. Буду переживать за нее.

– А за «Карпаты»?
– Разумеется, тоже. Хотя я не сомневаюсь в том, что львовский коллектив останется в Премьер-лиге. Надеюсь, в компании с александрийцами.

– Владимир Богданович, каким будет ваш совет тренерам, которые выводят клуб из первого дивизиона в высший? Что нужно сделать, чтобы не потерять работу?
– Зарядить клубное руководство терпением и убедить в том, что это совсем другой уровень и другие расходы. Укрепить состав и не забывать, что впереди – зимняя подготовка. А сезон ты начинаешь, по сути, с листа.

– Чем вы собираетесь заниматься в ближайшее время?
– Отдыхать. И смотреть футбол. Пока по телевизору, а потом видно будет.
Користувачі
dudik Offline Субота,11:44
YARIK,
хочеться тобі то все копіювати ні б посилання вставив та й все biggrin :D biggrin
Користувачі
YARIK Offline Субота,11:50
так цікавіше і на інший сайт переходити не треба biggrin biggrin biggrin biggrin
Користувачі
shef Offline Неділя,10:28
В.о. головного тренера «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький на післяматчевій прес-конференції прокоментував гру на «Оболонь Арені» та відповів на питання журналістів.

– Коротко. Пропустили ми два необов’язкові м’ячі. М’ячі зі стандартів, захисники зіграли геть погано в цих ситуаціях. Команда після чотирьох ігор, в яких грала раніше, пропустила 12 м’ячів. Ми дуже невдало грали в обороні. Команду треба реанімувати, зробити все можливе, щоб команда повірила в свої сили. Будемо старатися, будемо робити все, що в наших силах, щоб вийти з такої ситуації.

– За останні півроку з команди пішли два тренери – вони відповіли за те, що команда не грає. Чому не відповідає за результат команди той, хто привів в команду Еріків та інших? Маю на увазі Ігоря Йовічевіча.

– Розумієте, то – справи клубу і я не хочу їх коментувати. Мені дали в понеділок команду, ми почали працювати – наш тренерський колектив. Те, що ми маємо на сьогоднішній день, з того треба й виходити. Я займався в клубі дитячим футболом, на збори я не їздив. База є, є футболісти непогані, але треба з них зробити команду. На сьогодні така ситуація. Треба щоб команда повірила в себе, а вони дуже нервово грають.

– «Оболонь» створила більшість моментів після стандартних положень. Що ви про це скажете?

– Я говорю, що наші захисники дуже слабо зіграли при стандартах. Хоча наші захисники високі – і Балажіц, і Мілошевич, і Федецький і Болохан високі футболісти, дали так зіграти. Перший гол забивали взагалі… Гурський пройшов, ніхто з ним не грав, ніхто йому не завадив – він спокійно пробігся і забив.

– Що там з Даушвілі, ви на нього розраховуєте?

– Розраховуємо. Але у нього був переломаний палець, була сильна гематома і він не міг тренуватися. Пару днів потренувався і не був готовий до гри. Я думаю, що Озарків, який вийшов на його позиції, то він не так й зле вийшов. Молодий футболіст, наш. Треба давати дорогу молодим українцям, він непогано відіграв гру, але не було колективу на полі, не було колективних дій. Не билися. Гравці «Оболоні» билися, віддавали все, а наші грали якось пасивно.

– У вас був діалог з вболівальниками «Карпат», вони приходили до вас на базу і вівцю привели. Як ви до цього поставилися, ви з ними спілкувалися?

– Спілкувалися. Вболівальник хочуть, щоб команда грала. Наші вболівальники не заслуговують, щоб команда програвала. А вівця – то така справа... Вони щось хотіли придумати.

– А сьогодні ваші гравці відповіли вболівальникам тим, що не підійшли після гри і не подякували за підтримку при такій бездарній грі (вигук із залу – «Так Гурський підійшов»). Вболівальники сказали, що футболісти занадто гламурні, з них нічого не можливо зробити…

– Ми працюємо, ми за ці 4–5 днів з кожним футболістом говорили, причому неодноразово. Проводили багато теоретичних занять, проводили двохразові заняття, проводили збори, багато розмов один на один. Тут в Київ приїхали наші львівські журналісти, вони знають про ситуацію, яка склалася. Ми говорили з футболістами, але поки що ми не можемо до них достукатися. Але ми постараємося таки достукатися до футболістів і я сподіваюся, що вже наступна гра буде набагато краща, ніж сьогоднішня.

– В якому стані Худоб’як?

– Худоб’як, в принципі, 45–50 хвилин вже може відіграти. Авелар вже готовий. У нас вилетіло дуже багато футболістів – Зеньов, Голодюк… Дуже багато футболістів вилетіло з обойми. Наче б то є багато футболістів, а гри, як такої, немає. Часті зміни складу, говорять про те, що розбалансована команда. Дуже багато футболістів різної готовності. Хтось може зіграти 45 хвилин, хтось 50… Зрозумійте, досить багато футболістів – той же Гладкий, той же Кас’ян, той же Кінк – не мають ігрової практики. Вони прийшли в команду або коли не грали в своїх командах, або коли ще не готові були грати так, як потрібно.

– Сьогодні ви програли своєму головному конкуренту. Що ви після цього думаєте?

– Будемо старатися, щоб проявила команда характер, щоб грала краще.

– Ви говорите, що у гравців є певна зневіра у власних силах. А тренери команди вірять в те, що можна виправити ситуацію і чи бачать вони вихід з неї?

– Та ми то віримо. Ми й працюємо для цього. Ми віримо, що ця команда не повинна вилетіти. Ця команда має досить високий потенціал, у нас гравці хорошого рівня. Просто так слалася ситуація. Але є ще п’ять ігор – будемо боротися.
Модератори
dudik Offline Неділя,11:40
З достовірних джерел в середині Львівського клубу стало відомо, що після розгромної та безвольної поразки у попередньому турі - "Оболонь" - "Карпати" 2:0 керівництво Карпат вирішило призначити на пост головного тренера людину, котра змогла б вдихнути життя в команду! Такою людино та Тренером з великої букви став Кварцяний Віталій Володимирович.

Про призначення буде оголошено офіційно протягом сьогоднішнього дня. Слід зазначити, що рішення приймалося дуже оперативно, адже у планах керівництва вихід Карпат у Єврокубки через перемогу в кубку України. Керівництво вважає, що Карпати зможуть з гідністю представити Україну на Євроарені, для цього вже заплановано декілька гучних трансферів балканських футболістів, що відбудуться у разі успіху в кубку України.

Додано (01.04.2012, 11:38)
---------------------------------------------
http://galsports.com/News.aspx?id=12062

Додано (01.04.2012, 11:40)
а може це першоквітневий жарт ??? biggrin
Користувачі
shef Offline Неділя,11:51
Quote (dudik)
а може це першоквітневий жарт ???

з тим "набором перебуваючих на контракті" навіть тандем Моуріньо-Гвардіола НЕ ДОПОМОЖЕ !!!
Модератори
dudik Offline Неділя,11:55
та Кварц їх би трохи пиз.....в б !!! yes
Користувачі
Sluva Offline Неділя,18:59
з Кварцом це гон,сьоня вже читав про його призначення в 2-3 рызних команди...незнаю....є ще яккась надія на наших хлопців,але з другої сторони виліт в 1-у лігу це білет на волю від ДИМа і що вони виберуть гризти землю щоб залишитись в ПЛ,чи тупо доходять сезон і літом отримають вольну..хз
Перевірені
dudik Offline Понеділок,08:02
Шаран готовий повернутися в "Карпати"
http://tsn.ua/video/video-novini/sharan-gotoviy-povernutisya-v-karpati.html?page=1&items=48052&type=0

Додано (02.04.2012, 08:02)
Оболонь - Карпати - 2:0. Відеоаналіз
http://tsn.ua/video/video-novini/obolon-karpati-2-0-videoanaliz.html

Користувачі
Ярік Offline Понеділок,13:38
Шеф, а ось і відповідь на твоє запитання Петру Петровичу на зустрічі
"Здивувало, коли за пару днів до матчу проти Олександрії у мене запитали, чи не буду я проти, якщо мені буде допомагати Юрій Дячук-Ставицький", - починає свою розповідь уже колишній тренер львів'ян.

Пована версія

В інтерв'ю програмі ПроФутбол Володимир Шаран розповів про своє звільнення з львівського клубу.

"Здивувало, коли за пару днів до матчу проти Олександрії у мене запитали, чи не буду я проти, якщо мені буде допомагати Юрій Дячук-Ставицький", - починає свою розповідь уже колишній тренер львів'ян.

"Я сказав помічникам, що все, це наша остання гра. Так і сталося. Був невеликий збір, де нам спокійно повідомили про наше звільнення і все. Більше нічого нам не сказали, і за ці дні я ні з ким не спілкувався: ні з генеральним директором клубу, ні з президентом ".

"Я сказав президенту, що ми доб'ємося поставлених завдань. Але вже після матчу з Таврією він нам сказав конкретно, скільки очок потрібно набрати, щоб залишитися у Прем'єр-Лізі. Ну і, звичайно ж, пройти Чорноморець у Кубку. Я заявив, що впевнений в тому, що все у нас вийде. По-моєму, мова йшла про дев'ять пунктів в чемпіонаті ".

"На тренуваннях немає порядку, немає тієї дисципліни серед гравців, якої хотілося б бачити в клубі такого рівня, як Карпати. Десь не вистачає характеру, знаменитого карпатського духу, якого хотілося знову побачити, як в матчах тієї ж Ліги Європи".

"Я розумію, що Карпати - це бренд. Може, і рано мені довірили керувати таким клубом. Раз не було результату, значить рано. Але думаю, що доля ще складеться таким чином, що я повернуся в Карпати, щоб довести всім, у першу чергу собі, що мені під силу керувати такою командою ».
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Понеділок,15:40
цікавого мало - і так ясно що футболісти ігнорують всі процеси. значить будуть і дальше орг - виводи . Картина нерадісна .
Користувачі
Ярік Offline Понеділок,21:21
Хронологія падіння

Коли минулої осені вперше заговорили про можливість вильоту «Карпат» з еліти вітчизняного футболу, це видавалося маячнею, істерією чи гіперболізацією. І не дивно, бо тоді треновані Олегом Кононовим львів’яни за відсутності результату все ж показували доволі організовану гру. Труднощі видавалися тимчасовими з кількох причин. По-перше, тренер ще не знайшов повноцінної заміни гравцям-лідерам, які пішли в міжсезоння – Денисові Кожанову й Разванові Кочішу. По-друге, незіграними з командою виглядали новачки. По-третє, тренерський штаб допустив певні промахи в функціональній підготовці команди в ліньому антракті.

Ситуація виглядала поправимо, однак Кононов таки пішов. Першу частину чемпіонату з «Карпатами» завершував помічник Олега Георгійовича Павло Кучеров. При ньому команда теж не виблискувала, але показала якісну гру в програному 0:1 заключному матчі осінньої частини сезону проти київського «Динамо». Втім, керівництво, сказавши «а», промовило «б» й звільнило колишній тренерський штаб повністю. До весни команду готував вже екс-наставник «Олександрії» Володимир Шаран.

Ілюзії від тренувальних перемог були розбиті доволі швидко, але й прогнозовано. Надто вже погано вкомплектовані сучасні «Карпати», а спроба кадрово посилитись взимку й узагалі виглядала жалюгідно. Надодачу керівництво клубу не відразу вирішило питання з Артемом Федецьким, а вартувало випасти через травми лідерам команди Кононова Ігорю Худоб’яку й Олегу Голодюку, як відразу послідували 1:5 в луганську від «Зорі», 2:3 вдома від «Таврії», 1:3 в Харкові від «Металіста» й 1:1 у львівському поєдинку з «Олександрією». Після останнього з цих матчів Шарана «пішли». Але суті справи то не міняє. Більше того, тренер має сказати своїм колишнім керманичам «дякую», що через тиждень не виправдовувався за чергову ганьбу після 0:2 в Києві від «Оболоні». Віддуватися за невдачу змушений був вже звичний «виконуючий обов’язки» наставника Юрій Дячук-Ставицький.

«Карпати» в агонії. Команда виглядає безнадійно й перебуває на дні цілком закономірно. Львів’ян від другого в історії прощання з українською елітою врятує лише диво. Цікаво, що трохи більше року тому, 13 березня 2011-го, «Карпати» закономірно переграли удома майбутнього чемпіона – «Шахтар». То як же команда могла деградувати так миттєво? На поверхні – відверте нехлюйство в кадровій політиці, котре призвело до втрати основних гравців й тренера. Львівський футбол багатий талантами, але це природнє джерело – не безмежне. Для початку варто нагадати, що нинішні лідери команди теж не вилізли з-під землі, наче гриби, а плекали свій талант поступово, починаючи з сезонів 2004/05 й 2005/06, коли команда скотилася до нижчої ліги вперше. Тоді «Карпати» оздоровилися, перенесли ту кадрову наругу, в яку їх почав вводити ще Мирон Маркевич разом з помічниками Яворським та Бабінчуком. Перенесли, пережила пік й знову з приходом на пост трансферного директора Іґора Йовічевіча взялася за старе.

Знаючі люди твердять, що причини нинішнього стрімкого провалу – набагато глибинніші. Приховуються вони у зміні власника клубу. Мовляв, Петро Димінський буде керувати «Карпатами» до літа, а далі клубні справи поведе людина, яку поставить на чолі група «Приват», якій львівський клуб віднедавна належить. wacko wacko wacko wacko
Користувачі
dudik Offline Вівторок,08:12
більше тут
http://sport.oboz.ua/football/79106-vidatni-lvivski-gravtsi-poyasnili-chomu-degraduyut-karpati.htm
Користувачі
shef Offline Вівторок,10:27
Мені відразу згадалась акція "Стань гравцем Карпат" , а може слід провести акцію "Стань тренером Карпат" ?
а якщо серйозно менеджмент клубу там само де і всі "контрактники" і правильно на базі сказав охоронник Петра Петровича : "дайте їм вибратись з того гімна" ! Тому в мене питання а хто запхав команду туди ? Відповідь очевидна НЕВІРНІ РІШЕННЯ САМЕ СЕЛЕКЦІЙНОЇ СЛУЖБИ !
але найбільшою проблемою є те , що особисто я не бачу бажання самих "контрактників" вибратись з тієї ями в яку вони завели НАШ КЛУБ !
Модератори
dudik Offline Вівторок,10:37
а куди Дим дивиться ??? чи йому по барабану ???
Користувачі
shef Offline Вівторок,10:49
Quote (dudik)
а куди Дим дивиться ??? чи йому по барабану ???

я вважаю що його вини 20% , а решту його працівників , які за його спиною творили "бєзпрідєл" , який тепер вилазить боком
Модератори
dudik Offline Вівторок,11:41
все одно не розумію.... це ж наглядно видно, та нах таких працівників

Додано (03.04.2012, 11:41)
Якби запросили, то я зараз сів би в літак і полетів би рятувати "Карпати". Зараз у Львові говорять, щоб через Кубок країни потрапити до Європи. Та яка Європа, коли надворі їм видніється перша ліга? Потрібно насамперед вирішувати питання в чемпіонаті.
коментує заслужений тренер України 80-річний Анатолій Заяєв.

Користувачі
Sluva Offline Вівторок,16:30
Ше один "пажарнік" нє шоб внуків-правнуків бавити то воно ше б десь летіло і перділо....
Перевірені
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Цікаві інтервю (говорити не мішки носити)
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено