Головна | Цікаві інтервю - Сторінка 4 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Цікаві інтервю (говорити не мішки носити)
Цікаві інтервю
shef Offline Четвер,17:41
Пишіть тут , або кидайте ссилки
Модератори
ДЗЕНЯ Offline Вівторок,18:21
"пожарником" наразі працює "НОС"-- скільки йому прийдеться витерпіти--навідомо. Наразя я для себе вирішив одне-- пережити цю ситуацію -- напевно вже лише ПОЧЕСНИЙ може щось змінити-- ==або ГРошами--або Звязками--навіть "договорняками"-- на гравців надія 33%-- на фанатів 25%-- на фарт 10---- будем чекати на " Покращення"
Користувачі
dudik Offline Неділя,09:47
Юрій Дячук-Ставицький прокоментував чергову поразку.

– Як не сумно це казати, але ми програли. Коли були сили, то грали. Функціонально команда не готова. За тиждень чи два неможливо їх привести до повноцінного функціонального стану. Невпевнено зіграв захист. Для нас стандарт – це як пенальті. Ми розказуємо гравцям, пишемо, хто з ким грає. Але вони сьогодні зіграли дуже не по-чоловічому. Нам зі стандартів забивають. Чечеру дозволили забити… Що робити? Будемо далі працювати. Ганяти їх не можна, бо зараз ще на Кубок гра. Будемо налаштовувати і будемо проводити роботу з ними. Більше нема що сказати. Що маємо то маємо.
а Туреччині вони що робили ??? лисого ганяли ???? angry angry angry
Користувачі
Ярік Offline Субота,19:26
Лукас: "Я ніколи не жалкував, що поїхав в Україну"

Іспанський нападник львівських "Карпат" Лукас повідомив, що не жаліє про свій переїзд на Україну.

"Я ніколи не жалкував, що поїхав в Україну. Я хотів бути професіоналом. Якби я думав, що роблю неправильно, я б залишився вдома", - сказав Лукас в інтервю La Voz De Galicia.

"Коли знаходишся в трьох тисячах миль від звичок, свого народу, ти ростеш як людина, як гравець, як професіонал. Я себе добре тут почуваю. Хоча, звичайно, якщо буде варіант, щоб повернутися на батьківщину, я не відмовлюся", - додав іспанець.
Користувачі
Ярік Offline Четвер,21:22
Ткачук: "Доведемо, що цей сезон був помилкою"

Гравець львівських Карпат Андрій Ткачук дав ексклюзивне інтерв'ю нашому сайту, в якому розповів про причини невдач своєї команди в минулому чемпіонаті і про плани на майбутнє.

- Андрію, в чому головна причина невдалого виступу Карпат в минулому сезоні?
Я думаю, що травми провідних гравців на початку сезону зіграли свою роль. Прийшли нові гравці, які не були на зборах і вони не до кінця влилися в команду, тим більше на кожну гру змінювався склад і через це ми не змогли зіграти в повну силу.

- За рахунок чого Вам вдалося залишитися в Прем'єр-Лізі?
В останніх іграх повернулися всі провідні футболісти, у нас просто не було іншого виходу, як за рахунок самовіддачі грати, тому й залишилися.

- Як оціните роботу Юрія Дячука-Ставицького?
Я не хочу коментувати роботу тренера.

- Який поєдинок минулого чемпіонату Вам запам'ятався найбільше?
У цьому чемпіонаті мені всі ігри запам'яталися, бо я не можу назвати жодного вдалого матчу, тому всі вони мені запам'яталися. Кожен матч був по-своєму важким.

- Ви довгий час грали на "Арені-Львів", а після того, як повернулися на "Україна" стали перемагати ...
Просто на "Арені-Львів» нам було якось незвично грати, а коли повернулися на "Україна", ми по-справжньому відчували себе по-домашньому. На «Арені-Львів» ми навіть не тренувалися, а на "Україні", ми й тренувалися, і людей більше приїздило, тому що стадіон в самому місті. Ми відчували себе комфортніше на "Україні".

- Після такого невдалого сезону для Карпат, які будуть стояти цілі на наступний чемпіонат?
Перед такою командою, як Карпати завжди стоять високі цілі. По крайній мірі, потрапити в Лігу Європи з будь-якого місця буде стояти мета. Я думаю, ми зберемося на наступний сезон і доведемо, що цей сезон був помилкою.

- Як проводите відпустку?
Цю відпустку я проводжу з батьками, займаюся будівництвом будинку, перебуваю в Житомирі. Спілкуюся з друзями, але більшою мірою з батьками, тому що я півроку не був удома, тому захотілося побути з ними, нікуди не їздив.

- Коли у вас починаються збори?
З відпустки ми виходимо 6 числа, у нас збори буде у Львові і відразу, напевно, їдемо на збори.

- Чого очікуєте від ЄВРО-2012 і виступи нашої збірної?
Звичайно ж, як будь-який українець очікую максимальних результатів. Буду вболівати за нашу збірну. Принаймні, хочу, щоб вона вийшла з групи, а далі вже як піде. Ігри буду дивитися по телевізору з іншої країни, тому що у нас в цей час збори.

Додано (14.06.2012, 22:22)
---------------------------------------------
Екс-воротар «левів» розповів про причини через які він покинув клуб та про кар'єрні перспективи.

«Не дуже хотілося б коментувати рішення клубу, бо це, зрештою, рішення його керівників… Загалом, мені запропонували залишитися працювати в структурі, але я вважаю себе ще молодим, отже, завершувати кар’єру навіть не думаю. Тому йти я був змушений», - розповів Андрій Тлумак.

За його словами, керівництво «Карпат» пояснило, що в клубі є інші молоді голкіпери, яким треба давати шанс. Проте ані з президентом, ані з тренером голкіпер не спілкувався лише обговорював таке рішення із генеральним директором «зелено-білих» Ігорем Дедишиним.

Проте жодних можливостей аби залишитися в «Карпатах» в якості воротаря у Андрія Тлумака не було.

Про варіанти продовження кар’єри Тлумак не розповів, але є інформація, що незабаром він може перейти в «Кривбас» і вже взяв активну участь в тренувальному процесі криворізького клубу.

Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Середа,11:22
1. Чи відчутні вже серйозні зміни у побудові тренувального процесу, зважаючи на прихід Ніколая Костова?

2. Як проходить адаптація новачків – Семіра Штіліча

та Якуба Тосіка – з точки зору футболіста?

3. Яке ваше ставлення до слів головного тренера «Чорноморця» Романа Григорчука про те, що його команда втратила два очки?

Міську Кополовец: мовою оригіналу

1. Незнаю як всі остальні пацани, я мам особосто почуствовав глибоку філософію румунського, чи звідки там наш тренір, футболу. Єслі раньше ми сповідували голандський фуДбол, то зара ми вийшли на другий рівен. Микола вказав нам на ошибкі і ми всьо засвоїли, я лічно засвоїв всьо, даже канспектіровати начав.

2.Я з ними не общаюсь, вони не по нашому балакають, тому я з ними не тойво. Але то покишо, я думаю ми з ними шо позажигаєм в Мілєніумі

3. Я б на його місці філтрував базар. Ми так само не є якісь лашки і єслі програли пару матчів, то ше нічо не значит. Можу пообіщати нашим болельщика, шо ми тепер будем добавляти з каждою ігрою, з каждою, з каждою ігрою добавлти будем, каждою, каждою, каждоооою.
Користувачі
Ярік Offline Середа,15:25
ДЗЕНЯ, звідки то?
Користувачі
Андрюха-71 Offline Четвер,12:19
Не можу натішитись !!!!:
biggrin http://gazeta.ua/ru....6
Адміністратори
dudik Offline Четвер,12:51
Андрюха-71,
http://gazeta.ua/articles/sport-photo/_na-areni-lviv-zasvistali-andriya-sadovogo-i-obplyuvali-ohoroncya/451036
а то даєш силку на кацапскій мові.
І чого ти так мера нашого не любиш ???
Користувачі
Андрюха-71 Offline Четвер,13:27
dudik,
яку знайшов ссилку ,таку і дав.А "мера" чого не люблю???
це довго писати і розказувати . в першу чергу тому що він пі.... а решта так.....додатки )))) Ну і вчора думаю ти чув,скільки ще людей у Львові "ЛЮБЛЯТЬ" "мера". Наведу тобі простий приклад: ти вчора як добирався до дому???? Сильно їхав на обіцяному транспорті від "мера" ???? Отак і "їхало" тисячі людей. І таких "обіцянок" від того комсомольсько-гей - угрупування море. ....думаю в двух словах ти мене зрозумів...
Адміністратори
KarpatyS Offline Пятниця,14:33
Те що мер урод то всі знають, але те що сто раз просили не пхати перед і під час футболу нам посадовців а вони все одно лізуть - мене дивує!
Перевірені
Ярік Offline Понеділок,19:04
http://fckarpaty.lviv.ua/ua/news/9013/page.html
Відкритий лист президенту ФФУ Анатолію Конькову від ППД
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Понеділок,20:24
ШАРАН

"Знаете, еще во времена моей работы главным тренером "Карпат" был разговор о том, что Федецкий окажется в Днепропетровске. Было конкретное предложение от "Днепра", Артем об этом интересе знал и, наверное, готовился к переезду, но в итоге оказался в Донецке, где ему не дали шанса себя проявить.

С теми проблемами, которые наблюдаются в "Днепре" на правом фланге обороны, приглашение Федецкого - очень грамотный ход. Артем, безусловно, поможет Хуанде Рамосу наладить проблемы в обороне. В работоспособности, старании вся мощь и сила Федецкого. Если брать надежность, то он особо ничем не выделяется на фоне Мандзюка или Чеберячко, но так грамотно подключатся в атаку из глубины, в то же время успевать возвращаться в оборону, наверное, в "Днепре" мало кто может."

http://faeri.ru/o-glavnom/9142-vladimir-sharan-ya-ne-ponimayu-kak-inkum-popal-v-ukrainu.html
Користувачі
Ярік Offline Пятниця,21:22
Луческу: "Кобину стоит искать другую команду"
http://football.ua/ukraine/news/180726.html

Ну що, хлопці, вертаємо Васю?)))
Користувачі
Андрюха-71 Offline Пятниця,22:19
Ярік,
по остнніх словах тоо "васі" він не памятає,що таке "Карпати". Хай вертається в своє Страбичево нах....
Адміністратори
Ярік Offline Вівторок,19:07
Андрюха-71, не чув того...

Додано (24.10.2012, 23:05)
Шведский футбольный союз начал расследование в отношении того, в каком клубе Златан действительно делал свои первые шаги в футболе.
Все дело в том, что в Швеции не знают, кому перечислить 400 000 евро компенсационных выплат с трансфера Ибры в ПСЖ за подготовку.

Общеизвестно, что первым клубом Ибрахимовича был ФК Балкан из Мальме, где Златан вместе с другими мальчишками-иммигрантами начинал играть в футбол. Однако, не так давно на арену выше второй тамошний клуб БК Флагг. И Златан якобы встал на сторону именно последних. Клубы пока не могут договориться между собой.

"Это полнейший бред. Пусть Златан посмотрит мне в глаза и скажет, что это - правда", - беснуется президент ФК Балкан Иван Милошевич.
А ви кажете. що в нас в захисті провали... Так Івану хіба зараз до захисту, коли 400 000 компенсації йому платити не хочуть))))

Додано (06.11.2012, 17:22)
Президент харківського "Металіста" Олександр Ярославський розповів про матч 14-го туру УПЛ проти "Дніпра".

- Олександре Владленовичу, що, на вашу думку, поєднує ці дати 2012 року: середина червня, кінець серпня, початок вересня, 30 жовт­ня, 9 листопада, 14 грудня…
- У кожному з перелічених вами випадків ідеться про "попередні числа", на які планувалося оголошення вироку Лозаннського суду у справі, нібито договірного, матчу між "Металістом" і "Карпатами" чотирирічної давнини.

- Правильно. Остання з перерахованих мною дат - найсвіжіша, хоча днями Інтернет розповсюдив відомості, що все мало вирішитися цього місяця.
- Якщо хочете отримати коментар із цього приводу, зверніться до ФК "Карпати" (Львів) - вони обожнюють балакати про це. Я ж нічого не коментуватиму.

- А вас це не дістало - маю на увазі ті постійні переноси?
- Мене - ні! Маю чудове життя, отримую насолоду від усього, що зі мною коїться, тож дістати мене не може ніхто й ніщо. Ось сьогодні прокинувся, побачив сонечко, вийшов на балкон - і все чудово! Ось ви подзвонили - радий, а якби не зателефонували - також не засмутився би…

- …То мені нагадує вірш одного середньовічного поета з Османської імперії: "Чекаю на кохану. Прийде - добре. Не прийде - теж непогано…". Кращої любовної поезії ніколи не читав!
- Мені сподобалося, бо відбиває моєму розумінню світу!

- Олександре Владленовичу, повернімося до серйозного: на ваш погляд, кому вигідно, по-перше, затягувати цю справу, по-друге, постійно "зливати" в Інтернет плітки про буцімто її скоре вирішення?
- Ото, нічим мені зайнятися, як лише гадати над тим, кому все це вигідно? Днями й ночами думку гадаю! Та мені без різниці! Давно для себе вирішив, що не варто забивати голову розмірковуванням над речами, що їх не можу змінити, - оце й усе. Звісно, розумію: якщо подібне відбувається, то, цілком можливо, хтось за цим стоїть, - ну й нехай стоїть собі!

- Зрозумів… Із вашого дозволу пропоную змінити вектор розмови: субота, Дніпропетровськ, програш вашої команди… Можемо поспілкуватися з цього приводу?
- Можемо - не розмовляю напередодні матчів, а після - завжди, будь ласка. Якщо стисло окреслити враження, то вони такі: "Дніпро" цього разу був сильнішим, ми - слабкіші, відтак поступилися. На превеликий жаль, моя команда діяла недопустимо академічно: харків’яни, мабуть, вирішили, що можуть будь-кого обіграти однією ногою, що можна забирати ноги, уникати силової боротьби, не бігати, не старатися, не викладатися, не відпрацьовувати, не слухати тренера, ігнорувати партнерів і вимоги колективної гри… Незабаром у мене з футболістами відбудеться зустріч, де їм повідомлю: якщо вони не прокинуться, не повернуться до праці, до самокритичного сприйняття себе - нічого хорошого не буде. Зробив для них усе, що міг, клуб має одну з найкращих в Європі інфраструктур, а чому вони не грають - не моє недопрацювання. Їм, окрім усього іншого, треба десь віднайти, відкопати совість, бо її брак надто помітний для мене.

- Знаєте, в мене склалося враження, що тут, певної мірою, треба спитати й у вашого наставника: Мирон Богданович, здається, вирішив піти шляхом найпростішим, зігравши з "Дніпром" так, як перед тим на виїзді з "Динамо", - на контратаках і "другим номером". Не вийшло…
- А мене всякі тактичні нюанси не цікавлять, адже вони ніяк не впливають на турнірну таблицю й місце там мого клубу. Мене результат цікавить, а його немає. Точніше, він є, проте - негативний: уже на четверо очок поступаємося динамівцям і на шість - дніпрянам (про донеччан взагалі не згадую), а це - абсолютно неприйнятно… Повторюю: якщо мої гравці не отямляться,доведеться вдатися до радикальних дій. Наприклад, вивести їх на Окружну: хай стоять там, одягнувши спідниці, навівши необхідний макіяж, а то нині в мене складається враження, що футбол виконавцям, які грають у "Металісті", протипоказаний! Футбол, як відомо, спорт для справжніх чоловіків, тому прихильникам балету не місце в Харкові!

Додано (25.12.2012, 20:07)
Подарувавший Європу
http://football.ua/top20coaches/news/188109.html

Користувачі
Форум » Футбол » Чемпіонат України » Цікаві інтервю (говорити не мішки носити)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено