ФЛУД САМЕ ТУТ - Форум
Головна | ФЛУД САМЕ ТУТ - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Футбол » Чемпіонат України » ФЛУД САМЕ ТУТ (можно писать усьо)
ФЛУД САМЕ ТУТ
shef Offline Четвер,11:13
СПЕЦІАЛЬНО ТЕМА ДЛЯ ЗАСЛУЖЕНИХ ФЛУДЕРасів
Модератори
dudik Offline Четвер,11:32
shef, biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Додано (31.05.2012, 12:31)
---------------------------------------------
але я вже не флуджу !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додано (31.05.2012, 12:32)
вже й написати нічого не можна

Користувачі
shef Offline Четвер,11:35
dudik,

а я немав нікого на увазі конкретно biggrin

тут можеш писати ШО ХОЧЕШ
Модератори
ДЗЕНЯ Offline Четвер,13:19
А питання-- дайте напрямок Лакору--де та фірма-адресу чи тиліфон-
Користувачі
shef Offline Четвер,15:13
ДЗЕНЯ,

м.Львів,
вул.Липинського 58
тел: (032) 243-53-53
email: lakor@lakor.com.ua
Модератори
ДЗЕНЯ Offline Четвер,15:24
Андрій = дякую -
Користувачі
Андрюха-71 Offline Четвер,15:33
Quote (shef)
СПЕЦІАЛЬНО ТЕМА ДЛЯ ЗАСЛУЖЕНИХ ФЛУДЕРасів

То тіпа тема про "всяке-різне"(про нічо) ,але без картинок ? biggrin biggrin biggrin ....?......
Адміністратори
dudik Offline Пятниця,17:22
biggrin biggrin biggrin
Користувачі
ПаштЄт Offline Пятниця,19:11
давайте якось організуєм збір автофанів України?
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Субота,17:56
осінню-=- після зборуврожаю--печена картопля-=- грибний бульон-=-
Користувачі
Ярік Offline Середа,22:38
інформація про квитки на фан-фест недалековід Ашану та Арени
http://www.biletoff.com.ua/funfest/index.php

Додано (13.06.2012, 23:38)
про розвиток вчорашніх події в Польщі, звіт учасника

мова оригіналу

Вчера проходя мимо бристоля зацепил наших моб, и понеслась. зачистили все близлежайшие улицы от местных кибицов. По дороге к стадиону так же окучивали долбаебов. Весь польский шлак был окружен полицией, другой как выяснилось оккупировал бомжей у магазина,те отбились попутно надовал люлей активно бойким. Поляки хоть и здоровые, но ложатся с ОДНОГО УДАРА, руки об этих тварей разбил серьезно.
Пройдя дворы,по инфе они там шкерили никого не нашли. Решили перед мостом встать и обозначить себя,мы готовы-мы в городе. Подошли бомжи и общак пополнился\сократившись частью шедиков. По составу, от коней я никого не видел (но не факт), [size=15]гладики[/size]и юнион, бомжи (бригадиры и ко), локо (викинги и ко) и я.
Стояли минут 20 перед мостом в закуточке с той целью,чтобы они смогли собраться и что-то показать, как итог действительно наш моб был замечен и начались отзвоны. Они в малом количестве начинают подтягиваться, вобщем не стали муму ебать прыгаем первые,те немного поотбивались и по тапкам, 2-3 прессанули. алее идем по мосту и начинается террор, любая рожа более менее пиздится безпощадно, так же кузьма активно выебывющаяся. Сзади полисы нам на пятки наступают,что не мешает пиздошить все и вся. Один раз прыгаем на кучку лысых пшеков,а это мусора в штатском,т е телескопички и травматы в нашу сторону, отступаем и идем дальше. И вот оно чудо: стоит моб поляков и предлогает,что тут же одобряется и мы сходимся, менее минуты часть завалена, остальные в тапки (около 30 с двух сторон). На мячике был прикол,сектор д6 был разделен сеткой, т.е. по ней можно пройти,так псевдо припятствие и сидят русские\поляки. Пшек все заебал своей дуткой и наш пришел к ним и отобрал ее,сломав у всех на глазах))) пшек долго копил злость и собравшись с силами и видимо получив одобрение высших сил решил внести ясность,перешел в нашу часть сектора и получил мегаудар в челусь после чего полетел к тем силам,котоорые его надоумили.

Кульминация: едем в краков, поезд битком поляками, нас 10 может чуть более, шедики и кузьма. Шедики с подругами, вписали подруг в купе и сами встали в прходе, кто ездил на польских поездах поймет. В соседнем вагоне едет кибице радома ( по наскользь добытой инфе 50) они нас палят и начинаются выебывания с русской курвой, на чтополучают отпор слолвесный и желание получить от нас пизды. Проход узкий и их 50 полная хуйня, но их гораздо больше и как их ебнуть мы не знаем. Сидим ждем развития событий, приходят 2 синих переговорщика, мы не хотим драться, вы ЦСКА Москва, они мол обознались и давай вечно употреблять слово "талк", вобщем натоклались ни о чем. Проходит еще минут 20 другой переговорщик так же синий, ничинает нам затерать, что все мы правые и давай-те жить дружно, на что получает контраргумент, вы приходите и извиняетесь!!! а поезд неумолимо подъезжает к радому мы прихватили на скорую руку оторваное говно, едь польские курвы и не думают извиняться и ждем,изиминка наших аргуметов-огнетушитель и вот мы отснавливаемся в радоме, пирон выходит на сторону купе и мы видем как они по платформе пробегают и их 8-10 рыл!!! (знали бы ранее,укакошили всех) и возраст 18-23 года, завидев нас как мы к ним по поезду ломимся,в тапки и только один предлогает выйти попутно используя непердоваемую игру слов))) я к нему и тут в меня полетело все говно, что было у них. Я обатнов поезд, тут пербранка и проходящий польский кузьмич видя такой расклад не долго думая берет с путей камень и в меня!!! я успеваю дверь захлопнуть ,камень в стекло, но он уцелело. Второй делает дыру и тут наше секретное оружие-огнетушитель, эти твари подбежали к двери и тут им досталось, убогий польский мозг вряд ли мог себе такое представить. Поезд сильнее обстреливается камнями,а я на ходу через дыру онгетушителем орудую по тварям по всеобщее улюлюканье. Потом стебались,что поезд захвачем русскими,поляки обосрались, но это уже мелочи.

Користувачі
dudik Offline Неділя,09:43
бурум бурм бурум biggrin
Користувачі
ДЗЕНЯ Offline Неділя,16:54
ОЦЕ ФАНАТИЗМ!!!

...донья Розіта, що була кухаркою і вболівала за "Ingenengbente" баняком розбила голову своєму господарю, сеньйору раулю, за те, що він вболівав за "Boku" (справа в тому, що в Буенос – Айресі "Ingenengbente" виступали завжди в червоному і, тим самим, втілювали робітничий рух, а "Boku" - підтримують багаті)
--------------------------------------------------

Футбол, як гра, на відміну від інших видів спорту, - найдемократичніший. Його грають всі: багаті й бідні, високі й низькі, худі й товсті, "білі" й афроамериканці і т. д. – головне, щоб було бажання.

+++++++++++++++++++++++++++

Неофіти говорять: два десятки дурнів бігають за одним м`ячем. Ні, братці, футбол, якщо нас не дурять, - це війна. А ми, вболівальники, учасники цієї війни на стороні "наших" і хоч часто з пляшкою пива та на дивані, все ж позбуваємось адреналіну.Феноменально…
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

КОРОЛЬ ФУТБОЛУ
порівнюючи футбол та шахи: "В шахи грають всі, але ніхто не розуміє. Футбол грають менше, але його розуміють всі".

Додано (01.07.2012, 17:54)
Що стосується нашої незалежної України і футболу, то ми пройшли шлях, від спроби його розвитку елементами радянської системи до теперішнього, чисто комерційного, стану, який, на жаль, не завжди відповідає економічному стану держави і добробуту населення. Був час, коли на вищих щаблях керівництва України розглядався футбол, як серйозний чинник, щоб перетворити його в національну ідею. Як на мене, це було б реально, якби робилось чистими руками, з довірою.

Користувачі
KarpatyS Offline Субота,17:30
Який вихід у нас всіх - крім мітингів? лише один - дуже простий. Просто говорити українською. Всі, хто нею не говорить, але хоче, щоб вона була - говоріть. Всі, хто купує газети і журнали - купуйте українською. Всі, хто ходить в кафе і ресторани - просіть говорити офіціантів з Вами українською, просіть українське меню. Будьте агресивною мовною меншиною - вимагайте української.

ми маємо бути дуже послідовні в нашому прагненні української. Дуже - писати скарги у всіх можливих книгах скарг - у всіх можливих кафе і магазинах, салонах краси і на атракціонах, при купівлі квитків на літаки і розмов з мобільними операторами. Будьмо настирливі. Будьмо - як Лещенко у своїх доколупуваннях запитами. (с) Nastya Stanko

після того як це прочитав вирішив остаточно позбавитись УСЬОГО москальського що може нас оточувати!
Прошу порадити хороший український футбольний сайт.
Перевірені
Ярік Offline Неділя,22:41
KarpatyS, я завжди на двох:
football.ua та ua-football.com
Користувачі
KarpatyS Offline Понеділок,13:20
Ярік, то два москальських сайта!!!
зараз сиджу на футбол24 але то не фест
Перевірені
Ярік Offline Понеділок,17:08
KarpatyS, а, ну та... а що робить
Користувачі
KarpatyS Offline Вівторок,08:37
в зв'язку з тим що ми так ставимось до того "а хай буде" ми і дійшли до того що 70 % України спілкується тією москальською мовою а ми ті хто ще розмовляємо на солов'їні маємо багато русизмів в мові.
Нахуй тих москалів з їхніми сайтами і мовою!
Сам так роблю і вас запрошую!!!
Перевірені
dudik Offline Пятниця,16:49
А дехто шансон слухає, каже там про "життя " співають ( хто знає, здогадається про кого ) biggrin biggrin biggrin
KarpatyS,
я тобі Орко так скажу, самі ми себе не поважаємо, коли навіть відвідуємо, купляємо, дивимось ото расєйскоє... не скажу, що на всі 100 користуюсь УКРАЇНСЬКИМ, але відсотків 70 так. І пропагандою займаюсь biggrin :D biggrin , принцип має бути, як не я, то хто ??? Як не сумно б звучало ! devil devil devil biggrin biggrin
Користувачі
Ярік Offline Пятниця,19:44
я б не переходив на особистості, dudik, хто що хоче, то і слухає!
Користувачі
Форум » Футбол » Чемпіонат України » ФЛУД САМЕ ТУТ (можно писать усьо)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено