ТРАНСФЕРИ КАРПАТ - Сторінка 4 - Форум
Головна | ТРАНСФЕРИ КАРПАТ - Сторінка 4 - Форум | Реєстрація | Вхід

Нові повідомлення | Учасники | Правила форума | Пошук | RSS
Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: shef, Андрюха-71 
Форум » Про карпати » Сезон 2010-2011 » ТРАНСФЕРИ КАРПАТ
ТРАНСФЕРИ КАРПАТ
Sluva Offline Понеділок,21:30
Ну і хай п*здує...........
Перевірені
Ярік Offline Четвер,08:28
Сьогодні на тренувальні базі львівських Карпат в Брюховичах було помічено одного з потенційних кандидатів на пост головного тренера львівського клубу. Ним виявився швецький спеціаліст Свен-Горан-Еріксон, припускають що швецького спеціаліста запросила група Приват, яка віднедавна повністю володіє Карпатами та планує провести серйозні фінансові вливання в бюджет команди.

Брілок сказав, що персонально його бачив....хз....
Користувачі
KarpatyS Offline Четвер,10:27
ого. круто замахнулись...
Перевірені
ДЗЕНЯ Offline Четвер,10:29
може то лижників приїхали тренувати?

але нічого екстраординарного немає -=- можливо всі потенційні іноземці подібні на ШВЕДА wacko
Користувачі
Андрюха-71 Offline Четвер,14:07
Ярік,

а Брілок не курнув перед тим часом ?
Адміністратори
ДЗЕНЯ Offline Неділя,13:21
http://footballtransfer.com.ua/ua/news-19728.html

може і тут щось курять???
Користувачі
dudik Offline Неділя,15:27
ДЗЕНЯ,
дорогу молодим biggrin
з Федецьким і так все ясно було !

Додано (20.05.2012, 16:27)
---------------------------------------------
Виконуючий обов'язки головного тренера львівських "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький оцінив свою роботу в команді і розповів про цілі на майбутнє.

- Чи потрібно "зелено-білим" посилення складу, і в яких позиціях?

- "Карпати" непогана команда. Потрібно розібратися і підвести футболістів до потрібного рівня, тому що багато виконавців були травмовані. Через це команда була розбалансованою. Зараз треба обов'язково привести гравців в нормальну обстановку і, звичайно, кілька додати кілька людей. Команді потрібно змінити кілька позицій.

- Такі футболісти, як Гладкий, Федецький знаходяться в "Карпатах" в оренді. Чи залишаться вони в команді?

Ще складно сказати. Поки це питання ще не вирішене. Я думаю, що навряд чи.

Користувачі
Андрюха-71 Offline Вівторок,15:13
Поповнення:
http://terrikon.com/posts/128406
Адміністратори
Ярік Offline Вівторок,19:38
Андрюха-71, одні вільні агенти. Потім, як завжди, пару міліонів Дим заробить на тому.... Слухайте, вигідний бізнес

а ще кажуть, що з бомжами на Ашан-Арені будемо грати....
Користувачі
Андрюха-71 Offline Вівторок,19:50
Ярік,
Цікаво яким чином буде вхід. З фанатськими секторами ясно, а от з іншими? В мене ще з минулого року квитки з АшанАрени залишились ))
Адміністратори
Ярік Offline Вівторок,20:56
Андрюха-71, по ним і будем заходити))) в мене ще теж десь 2 було, в конверті
Користувачі
bora Offline Вівторок,21:24
Дійсно фото з презентації Кенії з Арени-Львів....До чого б це? Домовилися, чи що? ....і ще сьогодні Мені сказали, що Петро Петрович продав Карпати ще півроку тому, але й надалі офіційно їх представлятиме. Звідси й усі трансфери, оренди і Костов
Користувачі
Ярік Offline Вівторок,22:05
bora, Кенію підписали точно, Гірський казав вже тренувався сьогодні, то сайт морозиться просто....
А стосовно трансферів-це ж одні вільні агенти, в оренді тільки гадкий. А Костов... А що йому було там сидіти, в нас чемп сильніший. А стосовно продажі-ще на зустрічі зимою ППД сказав що продав 49,99 відсотків іноземним інвесторам, але вони сюди ніс не пхають (в чому я сумніваюсь)
Користувачі
Форум » Про карпати » Сезон 2010-2011 » ТРАНСФЕРИ КАРПАТ
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

Створення сайту. Розробка сайтів "MEP3AB4UK" Copyright © 2006-2015. Всі права захищено